Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
Kalendarz zawodów - Mistrzostwa ¦wiata 2019
23.02.2019 14:30 Innsbruck Austria HS-130 mężczyĽni ind.
24.02.2019 14:45 Innsbruck Austria HS-130 mężczyĽni druż.
26.02.2019 16:15 Seefeld Austria HS-109 kobiety druż.
27.02.2019 16:15 Seefeld Austria HS-109 kobiety ind.
01.03.2019 16:00 Seefeld Austria HS-109 mężczyĽni ind.
02.03.2019 16:00 Seefeld Austria HS-109 druż. mix
Tabela medalowa (indywidualnie)
zawodnik kraj Z S B =
1 Dawid Kubacki Polska 1     1
  Markus Eisenbichler Niemcy 1     1
  Maren Lundby Norwegia 1     1
4 Karl Geiger Niemcy   1   1
  Katharina Althaus Niemcy   1   1
  Kamil Stoch Polska   1   1
7 Daniela Iraschko-Stolz Austria     1 1
  Stefan Kraft Austria     1 1
  Killian Peier Szwajcaria     1 1
Tabela medalowa (drużynowo)
kraj Z S B =
1 Niemcy Niemcy 4 2   6
2 Polska Polska 1 1   2
3 Norwegia Norwegia 1   2 3
4 Austria Austria   3 2 5
5 Szwajcaria Szwajcaria     1 1
  Japonia Japonia     1 1
Wyniki konkursów
23.02.2019 Innsbruck Austria HS-130
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
24.02.2019 Innsbruck Austria HS-130
Zwycięzcy: Niemcy
26.02.2019 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzcy: Niemcy
27.02.2019 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Maren Lundby (Norwegia)
01.03.2019 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
02.03.2019 Seefeld Austria HS-109
Zwycięzcy: Niemcy
« powrót do strony głównej
Mistrzostwa ¦wiata 2019

Mistrzostwa ¦wiata 2019

Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich