TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
23.02.2003 - Predazzo (Włochy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Finlandia Finlandia 1046.6
2 Japonia Japonia 1010.1
3 Norwegia Norwegia 991.9
4 Niemcy Niemcy 963.3
5 Austria Austria 961.8
6 Słowenia Słowenia 954.5
7 Polska Polska 898.4
8 Czechy Czechy 809.1
9 Szwajcaria Szwajcaria 763.1
10 Włochy Włochy 696.8
11 Kazachstan Kazachstan 534.9
12 Białoru¶ Białoru¶ 454.6
13 Ukraina Ukraina 450.7
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 133.5 134.0 284.0
2 Tami Kiuru Finlandia 132.0 130.0 274.1
3 Matti Hautamäki Finlandia 131.0 130.0 273.8
4 Noriaki Kasai Japonia 130.0 132.0 271.6
5 Hideharu Miyahira Japonia 132.0 128.0 271.0
6 Robert Kranjec Słowenia 130.0 128.0 266.4
7 Arttu Lappi Finlandia 127.0 129.5 262.2
8 Andreas Widhölzl Austria 129.0 123.5 254.5
9 Lars Bystoel Norwegia 128.0 124.5 254.0
10 Primoz Peterka Słowenia 126.0 125.0 250.8
11 Sigurd Pettersen Norwegia 125.5 125.0 249.9
12 Sven Hannawald Niemcy 125.0 124.0 248.7
13 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 124.0 126.0 248.0
14 Georg Späth Niemcy 125.0 124.0 247.6
15 Akira Higashi Japonia 125.5 124.5 247.5
16 Michael Uhrmann Niemcy 125.0 121.0 241.8
17 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 123.5 121.5 240.0
18 Martin Höllwarth Austria 122.0 123.5 239.4
19 Rok Benkovic Słowenia 123.0 121.0 238.2
20 Janne Ahonen Finlandia 118.5 124.0 236.5
21 Andreas Kofler Austria 122.0 121.5 235.3
22 Simon Ammann Szwajcaria 116.5 126.5 234.9
23 Florian Liegl Austria 127.5 124.5 232.6
24 Jan Matura Czechy 120.0 121.5 230.7
25 Martin Schmitt Niemcy 117.5 121.5 225.2
26 Kazuyoshi Funaki Japonia 120.5 124.5 220.0
27 Jakub Janda Czechy 117.0 118.5 219.9
28 Roberto Cecon Włochy 116.0 119.0 219.5
29 Marcin Bachleda Polska 115.5 120.0 218.9
30 Robert Mateja Polska 107.5 118.0 199.4
31 Peter Zonta Słowenia 111.0 113.5 199.1
32 Tomisław Tajner Polska 112.5 112.0 196.1
33 Jan Mazoch Czechy 110.5 111.5 190.1
34 Stefano Chiapolino Włochy 110.5 110.5 188.3
35 Sylvain Freiholz Szwajcaria 108.0 112.5 184.9
36 Andreas Küttel Szwajcaria 107.0 107.0 176.2
37 Lukas Hlava Czechy 104.0 106.5 168.4
38 Marco Steinauer Szwajcaria 103.5 106.0 167.1
39 Giancarlo Adami Włochy 99.5 102.5 150.1
40 Stanislav Filimonov Kazachstan 98.5 102.0 148.4
41 Oleksander Lazarovych Ukraina 98.0 102.5 146.9
42 Dimitri Afanasenko Białoru¶ 99.5 98.5 143.4
43 Marco Beltrame Włochy 95.0 100.5 138.9
44 Maxim Polunin Kazachstan 98.0 97.5 136.4
45 Pavel Gaiduk Kazachstan 94.5 97.5 130.1
46 Radik Zhaparov Kazachstan 94.5 93.0 120.0
47 Volodymyr Boshchuk Ukraina 93.5 92.0 114.9
48 Alexandr Svetlov Białoru¶ 90.0 92.5 109.0
49 Ivan Sobolev Białoru¶ 92.5 87.5 107.0
50 Igor Boychuk Ukraina 92.0 88.0 106.5
51 Alexandr Diadula Białoru¶ 87.0 87.0 95.2
52 Vitaliy Shumbarets Ukraina 82.5 85.5 82.4

« Mistrzostwa ¦wiata 2003 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 2003

Mistrzostwa ¦wiata 2003

Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:40
CoC Ruka
09:45
P¦ kobiet Premanon
11:00
P¦ kobiet Premanon
12:45
P¦ Engelberg
14:15
P¦ Engelberg
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »