Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
06.03.2021, godz. 17:00
Oberstdorf HS-137
M¦ druż. M
23.02.2003 - Predazzo (Włochy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Finlandia Finlandia 1046.6
2 Japonia Japonia 1010.1
3 Norwegia Norwegia 991.9
4 Niemcy Niemcy 963.3
5 Austria Austria 961.8
6 Słowenia Słowenia 954.5
7 Polska Polska 898.4
8 Czechy Czechy 809.1
9 Szwajcaria Szwajcaria 763.1
10 Włochy Włochy 696.8
11 Kazachstan Kazachstan 534.9
12 Białoru¶ Białoru¶ 454.6
13 Ukraina Ukraina 450.7
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 133.5 134.0 284.0
2 Tami Kiuru Finlandia 132.0 130.0 274.1
3 Matti Hautamäki Finlandia 131.0 130.0 273.8
4 Noriaki Kasai Japonia 130.0 132.0 271.6
5 Hideharu Miyahira Japonia 132.0 128.0 271.0
6 Robert Kranjec Słowenia 130.0 128.0 266.4
7 Arttu Lappi Finlandia 127.0 129.5 262.2
8 Andreas Widhölzl Austria 129.0 123.5 254.5
9 Lars Bystoel Norwegia 128.0 124.5 254.0
10 Primoz Peterka Słowenia 126.0 125.0 250.8
11 Sigurd Pettersen Norwegia 125.5 125.0 249.9
12 Sven Hannawald Niemcy 125.0 124.0 248.7
13 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 124.0 126.0 248.0
14 Georg Späth Niemcy 125.0 124.0 247.6
15 Akira Higashi Japonia 125.5 124.5 247.5
16 Michael Uhrmann Niemcy 125.0 121.0 241.8
17 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 123.5 121.5 240.0
18 Martin Höllwarth Austria 122.0 123.5 239.4
19 Rok Benkovic Słowenia 123.0 121.0 238.2
20 Janne Ahonen Finlandia 118.5 124.0 236.5
21 Andreas Kofler Austria 122.0 121.5 235.3
22 Simon Ammann Szwajcaria 116.5 126.5 234.9
23 Florian Liegl Austria 127.5 124.5 232.6
24 Jan Matura Czechy 120.0 121.5 230.7
25 Martin Schmitt Niemcy 117.5 121.5 225.2
26 Kazuyoshi Funaki Japonia 120.5 124.5 220.0
27 Jakub Janda Czechy 117.0 118.5 219.9
28 Roberto Cecon Włochy 116.0 119.0 219.5
29 Marcin Bachleda Polska 115.5 120.0 218.9
30 Robert Mateja Polska 107.5 118.0 199.4
31 Peter Zonta Słowenia 111.0 113.5 199.1
32 Tomisław Tajner Polska 112.5 112.0 196.1
33 Jan Mazoch Czechy 110.5 111.5 190.1
34 Stefano Chiapolino Włochy 110.5 110.5 188.3
35 Sylvain Freiholz Szwajcaria 108.0 112.5 184.9
36 Andreas Küttel Szwajcaria 107.0 107.0 176.2
37 Lukas Hlava Czechy 104.0 106.5 168.4
38 Marco Steinauer Szwajcaria 103.5 106.0 167.1
39 Giancarlo Adami Włochy 99.5 102.5 150.1
40 Stanislav Filimonov Kazachstan 98.5 102.0 148.4
41 Oleksandr Lazarovych Ukraina 98.0 102.5 146.9
42 Dimitri Afanasenko Białoru¶ 99.5 98.5 143.4
43 Marco Beltrame Włochy 95.0 100.5 138.9
44 Maxim Polunin Kazachstan 98.0 97.5 136.4
45 Pavel Gaiduk Kazachstan 94.5 97.5 130.1
46 Radik Zhaparov Kazachstan 94.5 93.0 120.0
47 Volodymyr Boshchuk Ukraina 93.5 92.0 114.9
48 Alexandr Svetlov Białoru¶ 90.0 92.5 109.0
49 Ivan Sobolev Białoru¶ 92.5 87.5 107.0
50 Igor Boychuk Ukraina 92.0 88.0 106.5
51 Alexandr Diadula Białoru¶ 87.0 87.0 95.2
52 Vitaliy Shumbarets Ukraina 82.5 85.5 82.4

« Mistrzostwa ¦wiata 2003 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 2003

Mistrzostwa ¦wiata 2003

Kalendarium
Janne Väätäinen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Janne Väätäinen (1975)
Najbliższe zawody
6 marca 2021 (sobota)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs druż. M
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
13 marca 2021 (sobota)
10:30
CoC Zakopane
oficjalny trening
11:30
CoC Zakopane
seria próbna
12:45
CoC Zakopane
konkurs ind.
14 marca 2021 (niedziela)
09:00
CoC Zakopane
seria próbna
10:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
16:30
Eurosport 1 Studio przed konkursem drużynowym
LIVE
dzisiaj
16:50
Eurosport
Player
Oberstdorf | Konkurs drużynowy mężczyzn, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
LIVE
dzisiaj
18:45
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
21:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
01:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
05:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
08:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
8.3.2021
05:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
8.3.2021
06:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich