Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
06.03.2021, godz. 17:00
Oberstdorf HS-137
M¦ druż. M
24.02.2001 - Lahti (Finlandia) K-116
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Niemcy Niemcy 939.8
2 Finlandia Finlandia 900.2
3 Austria Austria 880.2
4 Japonia Japonia 837.9
5 Słowenia Słowenia 701.3
6 Czechy Czechy 692.2
7 Norwegia Norwegia 680.7
8 Polska Polska 659.8
9 Szwajcaria Szwajcaria 573.8
10 Szwecja Szwecja 388.0
11 Kazachstan Kazachstan 291.2
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ville Kantee Finlandia 120.0 132.0 261.5
2 Martin Höllwarth Austria 116.5 128.5 256.4
3 Wolfgang Loitzl Austria 116.5 127.0 253.2
4 Adam Małysz Polska 120.5 122.5 249.8
5 Janne Ahonen Finlandia 112.5 126.0 245.2
6 Martin Schmitt Niemcy 117.0 122.5 243.5
  Michael Uhrmann Niemcy 116.0 123.5 243.5
8 Masahiko Harada Japonia 114.0 125.0 242.1
9 Henning Stensrud Norwegia 117.5 121.5 241.6
10 Stefan Horngacher Austria 114.0 117.5 229.6
11 Alexander Herr Niemcy 119.0 113.0 227.5
12 Sven Hannawald Niemcy 120.0 110.5 225.3
13 Noriaki Kasai Japonia 110.0 115.5 217.8
14 Jani Soininen Finlandia 100.5 125.0 216.3
15 Igor Medved Słowenia 118.5 108.0 216.1
16 Jakub Hlava Czechy 109.5 111.5 205.7
17 Sylvain Freiholz Szwajcaria 104.0 112.5 197.1
18 Primoz Zupan-Urh Słowenia 102.0 111.5 192.2
19 Hideharu Miyahira Japonia 113.0 98.5 189.1
20 Kazuya Yoshioka Japonia 89.0 126.0 188.9
21 Robert Mateja Polska 99.0 113.0 187.0
22 Risto Jussilainen Finlandia 110.5 95.5 177.2
23 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 100.5 105.0 175.8
24 Jaroslav Sakala Czechy 98.5 104.5 170.8
25 Jakub Janda Czechy 109.0 87.5 159.6
26 Johan Munters Szwecja 97.0 102.5 159.5
27 Michal Dolezal Czechy 94.5 102.0 156.1
28 Roar Ljoekelsoey Norwegia 89.0 103.5 149.9
29 Jure Radelj Słowenia 86.5 105.5 148.5
30 Andreas Küttel Szwajcaria 89.0 102.5 146.1
31 Damjan Fras Słowenia 113.0 76.5 144.5
32 Wojciech Skupień Polska 104.5 87.5 142.0
33 Andreas Goldberger Austria 90.5 96.5 141.0
34 Marco Steinauer Szwajcaria 103.5 83.5 140.5
35 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 86.0 91.5 113.4
36 Pavel Gaiduk Kazachstan 84.5 84.0 103.2
37 Stanislav Filimonov Kazachstan 86.0 76.0 91.0
38 Marc Vogel Szwajcaria 88.5 78.0 90.1
39 Jens Braennlund Szwecja 88.0 73.0 83.2
40 Kristoffer Jaafs Szwecja 78.5 85.5 82.1
41 Marcin Bachleda Polska 71.0 86.0 81.0
42 Rickard Froeier Szwecja 70.5 80.5 63.2
43 Juri Rulev Kazachstan 74.0 71.0 56.4
44 Radik Zhaparov Kazachstan 70.0 71.5 40.6

« Mistrzostwa ¦wiata 2001 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 2001

Mistrzostwa ¦wiata 2001

Kalendarium
Janne Väätäinen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Janne Väätäinen (1975)
Najbliższe zawody
6 marca 2021 (sobota)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs druż. M
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
13 marca 2021 (sobota)
10:30
CoC Zakopane
oficjalny trening
11:30
CoC Zakopane
seria próbna
12:45
CoC Zakopane
konkurs ind.
14 marca 2021 (niedziela)
09:00
CoC Zakopane
seria próbna
10:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
16:30
Eurosport 1 Studio przed konkursem drużynowym
LIVE
dzisiaj
16:50
Eurosport
Player
Oberstdorf | Konkurs drużynowy mężczyzn, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
LIVE
dzisiaj
18:45
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
21:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
01:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
05:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
08:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
8.3.2021
05:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
8.3.2021
06:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich