Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
04.12.2021, godz. 03:00
Zhangjiakou/Pekin HS-106
CoC K
20.02.1987 - Oberstdorf (RFN) K-70
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jiri Parma Czechosłowacja 89.5 87.0 224.4
2 Matti Nykänen Finlandia 88.0 87.0 216.5
3 Vegard Opaas Norwegia 90.0 85.5 215.8
4 Hroar Stjernen Norwegia 88.5 86.5 215.5
5 Jens Weissflog NRD 86.0 89.5 215.3
6 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 88.5 87.0 213.8
7 Tuomo Ylipulli Finlandia 89.0 85.5 212.2
8 Pavel Ploc Czechosłowacja 87.0 89.0 211.1
9 Sandro Sambugaro Włochy 86.0 88.5 210.7
10 Ernst Vettori Austria 86.0 86.0 210.2
11 Andreas Bauer RFN 87.5 85.0 210.0
12 Miran Tepes Jugosławia 87.5 84.0 209.9
13 Pekka Suorsa Finlandia 85.5 86.5 208.2
14 Jan Kowal Polska 85.5 86.5 205.2
15 Raimund Litschko NRD 87.0 82.0 204.9
16 Horst Bulau Kanada 85.5 85.0 204.8
17 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 87.0 85.0 204.7
18 Primoz Ulaga Jugosławia 85.0 86.0 204.6
19 Peter Rohwein RFN 86.0 83.0 203.9
20 Thomas Klauser RFN 86.5 83.0 203.7
21 Oliver Strohmaier Austria 86.0 84.5 203.3
22 Bohumil Vacek Czechosłowacja 82.5 86.5 202.9
23 Matjaz Debelak Jugosławia 86.0 86.0 201.7
24 Akira Sato Japonia 85.0 84.0 200.9
25 Ulf Findeisen NRD 87.5 80.5 200.8
26 Mike Arnold NRD 86.0 81.0 199.7
27 Jan Boklöv Szwecja 88.0 83.5 198.4
28 Kiril Petkov Bułgaria 83.5 85.0 198.1
29 Vladimir Breitschev Bułgaria 84.5 83.5 195.8
30 Matjaz Zupan Jugosławia 85.5 84.0 195.7
31 Gerard Colin Francja 83.0 85.0 194.8
32 Valerji Karetnikov ZSRR 80.0 86.5 194.4
33 Piotr Fijas Polska 82.0 85.5 194.0
  Thomas Nordgren Szwecja 82.5 85.0 194.0
35 Virginio Lunardi Włochy 83.5 83.5 193.7
36 Pascal Reymond Szwajcaria 82.5 83.5 191.6
37 Ole Christian Eidhammer Norwegia 83.0 79.5 189.5
38 Vadim Zakharov ZSRR 83.0 80.5 188.6
39 Frederic Berger Francja 82.0 82.0 187.4
40 Antonio Lacedelli Włochy 81.5 81.0 186.0
41 Christian Hauswirth Szwajcaria 81.0 81.0 185.2
42 Rick Mewborn USA 81.5 83.0 184.7
43 Aleksandr Taranov ZSRR 81.5 80.0 184.4
44 Gerard Balanche Szwajcaria 85.5 79.0 184.2
45 Fabrice Piazzini Szwajcaria 82.5 80.5 183.8
46 Per-Inge Taellberg Szwecja 80.0 82.0 183.7
47 Mike Holland USA 80.0 82.0 181.7
48 Magnus Aastroem Szwecja 80.5 81.0 181.4
49 Dieter Thoma RFN 76.0 85.0 179.6
50 Andreas Felder Austria 86.0 72.0 178.8
51 Didier Mollard Francja 80.5 79.0 178.7
52 Zane Palmer USA 81.0 80.0 178.1
53 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 79.5 80.0 177.7
54 Zbigniew Klimowski Polska 78.0 81.0 176.9
55 Sergei Brysgalov ZSRR 79.0 78.0 176.7
56 Ron Richards Kanada 79.0 80.5 176.2
57 Shinichi Tanaka Japonia 79.5 78.0 174.5
58 Franz Neulaendtner Austria 78.0 78.0 172.1
59 Mark Konopacke USA 80.0 76.5 170.4
60 Yasuhide Miyazaki Japonia 76.0 80.0 167.6
61 Walentin Boschitschkov Bułgaria 74.5 79.5 166.4
62 Florian Treves Francja 75.0 78.0 162.8
63 Ron Rautio Kanada 71.5 79.0 156.8
64 Takayuki Sasaki Japonia 73.5 74.0 152.5
65 Laszlo Fischer Węgry 73.5 71.5 152.0
66 Bernat Sola Hiszpania 74.0 72.0 151.6
67 Eddie Edwards Wielka Brytania 59.0 61.5 88.8

« Mistrzostwa ¦wiata 1987 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 1987

Mistrzostwa ¦wiata 1987

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
4 grudnia 2021 (sobota)
02:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
03:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
15:30
P¦ Wisła
seria próbna
16:30
P¦ Wisła
konkurs druż.
17:15
P¦ K Lillehammer
seria próbna
18:15
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
5 grudnia 2021 (niedziela)
06:30
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
07:30
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
18:30
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
00:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
jutro
01:32
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
jutro
04:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
jutro
09:15
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
jutro
10:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka,
jutro
15:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
jutro
18:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
2.12.2021
05:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich