Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
17.02.1987 - Oberstdorf (RFN) K-90
Uwagi:
W tym konkursie pod uwagę brano trzy najlepsze skoki drużyny w każdej serii.

Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Finlandia Finlandia 634.1
2 Norwegia Norwegia 598.0
3 Austria Austria 587.5
4 Czechosłowacja Czechosłowacja 584.4
5 NRD NRD 582.5
6 RFN RFN 575.3
7 Jugosławia Jugosławia 563.3
8 Szwecja Szwecja 532.0
9 ZSRR ZSRR 529.3
10 Francja Francja 523.8
11 Szwajcaria Szwajcaria 523.4
12 Włochy Włochy 510.0
13 Polska Polska 508.2
14 Kanada Kanada 491.6
15 USA USA 483.9
16 Japonia Japonia 482.8
17 Bułgaria Bułgaria 468.0
Uwagi

W tym konkursie pod uwagę brano trzy najlepsze skoki drużyny w każdej serii.
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 111.5 116.0 220.0
2 Andreas Felder Austria 112.5 110.5 214.7
3 Matti Nykänen Finlandia 110.0 111.5 209.6
4 Vegard Opaas Norwegia 108.5 111.0 206.3
5 Tuomo Ylipulli Finlandia 108.0 109.5 204.5
6 Miran Tepes Jugosławia 107.5 108.5 201.4
7 Jiri Parma Czechosłowacja 106.0 108.5 201.3
8 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 107.5 110.0 198.5
9 Ernst Vettori Austria 104.5 107.5 198.3
10 Thomas Klauser RFN 108.5 103.5 196.3
11 Andreas Bauer RFN 104.0 108.0 195.8
12 Sandro Sambugaro Włochy 106.0 107.0 194.2
13 Hroar Stjernen Norwegia 106.0 107.0 193.2
14 Pekka Suorsa Finlandia 107.5 107.5 192.5
15 Ulf Findeisen NRD 103.5 107.0 191.7
  Ladislav Dluhos Czechosłowacja 107.0 106.0 191.7
17 Pavel Ploc Czechosłowacja 105.0 106.0 191.4
18 Horst Bulau Kanada 107.0 103.0 189.0
19 Matjaz Zupan Jugosławia 103.5 107.0 188.2
20 Jan Boklöv Szwecja 107.0 107.5 186.8
21 Frederic Berger Francja 104.5 103.5 186.2
22 Valerji Karetnikov ZSRR 105.0 104.0 185.6
23 Gerard Balanche Szwajcaria 104.0 103.5 183.5
24 Dieter Thoma RFN 103.5 104.5 183.2
25 Ole Christian Eidhammer Norwegia 104.0 100.0 182.6
26 Mike Arnold NRD 103.0 102.0 181.5
27 Raimund Litschko NRD 103.0 100.0 180.2
28 Fabrice Piazzini Szwajcaria 103.0 103.0 177.4
  Aleksandr Taranov ZSRR 102.5 101.0 177.4
30 Magnus Aastroem Szwecja 105.0 99.5 176.8
31 Gerard Colin Francja 103.0 103.0 176.4
32 Piotr Fijas Polska 107.0 97.0 175.1
33 Franz Neulaendtner Austria 99.0 103.0 173.8
34 Matjaz Debelak Jugosławia 104.5 101.0 173.7
35 Richard Schallert Austria 99.5 102.0 173.6
36 Mike Holland USA 104.5 98.5 173.2
37 Akira Sato Japonia 101.5 99.5 172.4
38 Jan Kowal Polska 98.0 100.5 169.9
39 Thomas Nordgren Szwecja 100.5 98.5 166.1
40 Kiril Petkov Bułgaria 100.0 100.0 166.0
41 Per-Inge Taellberg Szwecja 100.0 98.5 165.9
  Martin Svagerko Czechosłowacja 100.0 98.5 165.9
43 Vadim Zakharov ZSRR 98.0 96.0 164.1
44 Tadeusz Bafia Polska 97.0 101.0 163.2
45 Peter Rohwein RFN 100.0 94.0 163.1
46 Vladimir Breitschev Bułgaria 92.0 106.0 162.7
47 Christian Hauswirth Szwajcaria 96.0 99.0 162.5
48 Didier Mollard Francja 95.5 100.0 161.2
49 Virginio Lunardi Włochy 101.0 93.0 158.6
50 Shinichi Tanaka Japonia 96.5 98.5 158.5
51 Antonio Lacedelli Włochy 96.0 97.0 157.2
52 Rick Mewborn USA 94.5 100.0 156.8
53 Sergei Brysgalov ZSRR 94.0 99.0 156.7
54 Ron Rautio Kanada 91.0 106.0 156.3
55 Pascal Reymond Szwajcaria 95.5 98.0 152.9
56 Takayuki Sasaki Japonia 95.0 96.0 151.9
57 Xavier Girard Francja 93.0 97.0 148.5
58 Zane Palmer USA 94.5 95.0 146.3
  Ron Richards Kanada 91.0 96.0 146.3
60 Zbigniew Klimowski Polska 95.0 90.0 140.0
61 Walentin Boschitschkov Bułgaria 91.0 93.5 139.3
62 Mark Konopacke USA 85.5 99.0 132.3
63 Primoz Ulaga Jugosławia 101.0 78.0 128.1
64 Hiro Shima Japonia 86.5 87.0 119.4
65 Jens Weissflog NRD 111.5 108.0 108.3
66 John Servold Kanada 75.0 77.0 80.3

« Mistrzostwa ¦wiata 1987 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 1987

Mistrzostwa ¦wiata 1987

Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich