Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
20.07.2014 - Wisła (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
klub kraj punkty
1 AZS Zakopane I Polska 476.2
2 TS Wisła Zakopane I Polska 464.0
3 WKS Zakopane Polska 462.0
4 KS Wisła w Wi¶le I Polska 445.1
5 SSR LZS Sokół Szczyrk Polska 410.4
6 AZS Zakopane II Polska 399.1
7 LKS Klimczok Bystra Polska 370.1
8 AZS Zakopane III Polska 241.6
9 KS Wisła w Wi¶le II Polska 224.6
10 TS Wisła Zakopane II Polska 208.1
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki po I serii
zawodnik klub odl. 1 punkty
1 Kamil Stoch WKS Zakopane 136.0 145.8
2 Stefan Hula WKS Zakopane 132.0 137.1
3 Maciej Kot AZS Zakopane I 129.0 131.7
4 Piotr Żyła KS Wisła w Wi¶le I 140.0 129.0
5 Dawid Jarz±bek TS Wisła Zakopane I 126.0 124.8
  Grzegorz Miętus AZS Zakopane I 126.0 124.8
7 Klemens Murańka TS Wisła Zakopane I 124.0 122.7
8 Jakub Kot AZS Zakopane II 124.5 122.6
9 Dawid Kubacki TS Wisła Zakopane I 124.0 121.7
10 Artur Kukuła KS Wisła w Wi¶le I 124.0 121.2
11 Mateusz Kojzar KS Wisła w Wi¶le I 125.0 120.5
12 Krzysztof Miętus AZS Zakopane I 121.5 116.2
13 Andrzej Stękała AZS Zakopane II 122.0 115.6
14 Bartłomiej Kłusek LKS Klimczok Bystra 119.0 110.7
15 Krzysztof Biegun SSR LZS Sokół Szczyrk 118.0 109.9
16 Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra 116.5 106.2
17 Krzysztof Leja AZS Zakopane II 116.0 104.3
18 Konrad Janota SSR LZS Sokół Szczyrk 116.0 103.8
19 Andrzej Zapotoczny AZS Zakopane I 115.0 103.5
20 Dominik Kastelik SSR LZS Sokół Szczyrk 115.0 102.5
21 Przemysław Kantyka LKS Klimczok Bystra 113.0 98.4
22 Jan Ziobro WKS Zakopane 112.5 97.5
23 Andrzej G±sienica TS Wisła Zakopane I 111.0 94.8
24 Sebastian Hebel SSR LZS Sokół Szczyrk 114.0 94.2
25 Jan Łowisz AZS Zakopane III 106.5 85.2
26 Łukasz Podżorski KS Wisła w Wi¶le II 106.0 83.3
27 Marcin Budz WKS Zakopane 104.5 81.6
28 Paweł W±sek KS Wisła w Wi¶le II 102.0 77.1
29 Aleksander Zniszczoł KS Wisła w Wi¶le I 100.5 74.4
30 Krystian Kołodziej AZS Zakopane III 101.0 73.3
31 Krystian Karpiel TS Wisła Zakopane II 95.0 64.0
32 Łukasz Bukowski TS Wisła Zakopane II 94.0 60.2
33 W. G±sienica-Kotelnicki AZS Zakopane II 92.0 56.6
34 Kacper Konior LKS Klimczok Bystra 91.0 54.8
35 Krzysztof Dziadoń TS Wisła Zakopane II 88.0 46.9
36 Bartosz G±sienica-Laskowy AZS Zakopane III 86.0 42.8
37 Wojciech Marusarz AZS Zakopane III 83.5 40.3
38 Paweł Chyc TS Wisła Zakopane II 82.5 37.0
39 Bartosz Czyż KS Wisła w Wi¶le II 80.0 34.0
40 Jakub Jurosz KS Wisła w Wi¶le II 79.0 30.2

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich