Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2024
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
29.10.2021 - Zakopane (Polska) HS-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
klub kraj punkty
1 WSS Wisła I Polska 991.0
2 TS Wisła Zakopane Polska 943.5
3 AZS Zakopane I Polska 942.0
4 KS Eve-nement Polska 921.0
5 WSS Wisła II Polska 877.5
6 LKS Klimczok Bystra Polska 864.5
7 AZS Zakopane II Polska 601.5
8 LKS Olimpia Goleszów Polska 559.0
9 SSR LZS Sokół Szczyrk Polska 285.0
10 WSS Wisła III Polska 259.0
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik klub odl. 1 odl. 2 punkty
1 Klemens Murańka TS Wisła Zakopane 105.0 108.0 274.0
2 Maciej Kot AZS Zakopane I 105.0 103.5 268.0
3 Tomasz Pilch WSS Wisła I 107.0 99.0 264.0
4 Stefan Hula KS Eve-nement 102.5 100.5 257.0
5 Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra 102.5 100.0 256.0
6 Jan Habdas LKS Klimczok Bystra 101.0 103.0 255.5
  Kamil Stoch KS Eve-nement 99.0 102.5 255.5
8 Dawid Kubacki TS Wisła Zakopane 101.0 100.5 254.0
9 Aleksander Zniszczoł WSS Wisła I 98.0 105.5 250.0
10 Kacper Juroszek WSS Wisła II 98.5 99.5 245.5
11 Piotr Żyła WSS Wisła I 98.5 97.0 239.0
12 Paweł Wąsek WSS Wisła I 100.5 94.5 238.0
13 Arkadiusz Jojko WSS Wisła II 97.0 98.0 237.0
14 Szymon Jojko WSS Wisła II 97.0 97.0 235.5
15 Marcin Wróbel AZS Zakopane I 98.5 93.0 228.5
16 Krzysztof Leja AZS Zakopane I 94.5 94.0 223.5
17 Adam Niżnik TS Wisła Zakopane 95.0 93.5 222.5
18 Andrzej Stękała AZS Zakopane I 95.0 92.5 222.0
19 Szymon Zapotoczny KS Eve-nement 94.5 91.0 216.0
20 Mateusz Gruszka AZS Zakopane II 91.5 88.5 201.5
21 Łukasz Łukaszczyk TS Wisła Zakopane 92.0 84.5 193.0
22 Jan Galica KS Eve-nement 90.0 86.0 192.5
23 Stanisław Ciszek AZS Zakopane II 87.5 84.5 182.5
24 Kacper Tomasiak LKS Klimczok Bystra 82.0 88.5 180.0
25 Karol Niemczyk LKS Klimczok Bystra 88.5 78.5 173.0
26 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 83.0 81.0 164.0
27 Jakub Wisełka WSS Wisła II 85.5 76.5 159.5
28 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 80.0 79.5 151.5
29 Mateusz Chraścina LKS Olimpia Goleszów 78.0 72.0 130.5
30 Mateusz Michniak AZS Zakopane II 75.0 72.0 125.5
31 Maciej Staszewski LKS Olimpia Goleszów 70.0 70.0 113.0
32 Szymon Dubiel AZS Zakopane II 65.0 65.5 92.0
33 Wiktor Węgrzynkiewicz SSR LZS Sokół Szczyrk 83.5   85.5
34 Wiktor Szozda WSS Wisła III 81.0   80.5
35 Gabriel Kukuczka WSS Wisła III 78.5   75.0
36 Wiktor Pękala SSR LZS Sokół Szczyrk 79.0   74.0
37 Filip Gluza SSR LZS Sokół Szczyrk 73.5   63.0
38 Wiktor Fickowski SSR LZS Sokół Szczyrk 72.5   62.5
39 Wojciech Troszok WSS Wisła III 71.0   58.0
40 Patryk Wnętrzak WSS Wisła III 66.0   45.5

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Jenna Mohr
Dziś urodziny obchodzą:
Jędrzej Ścisłowicz (1992)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich