Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
29.10.2021 - Zakopane (Polska) HS-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
klub kraj punkty
1 WSS Wisła I Polska 506.0
2 AZS Zakopane I Polska 483.5
3 TS Wisła Zakopane Polska 483.0
4 KS Eve-nement Polska 467.0
5 WSS Wisła II Polska 444.5
6 LKS Klimczok Bystra Polska 436.5
7 AZS Zakopane II Polska 310.0
8 LKS Olimpia Goleszów Polska 289.5
9 SSR LZS Sokół Szczyrk Polska 285.0
10 WSS Wisła III Polska 259.0
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki po I serii
zawodnik klub odl. 1 punkty
1 Tomasz Pilch WSS Wisła I 107.0 140.5
2 Klemens Murańka TS Wisła Zakopane 105.0 137.0
3 Maciej Kot AZS Zakopane I 105.0 135.5
4 Jakub Wolny LKS Klimczok Bystra 102.5 130.5
  Stefan Hula KS Eve-nement 102.5 130.5
6 Dawid Kubacki TS Wisła Zakopane 101.0 127.5
7 Jan Habdas LKS Klimczok Bystra 101.0 126.0
8 Paweł Wąsek WSS Wisła I 100.5 125.0
9 Kamil Stoch KS Eve-nement 99.0 123.5
10 Kacper Juroszek WSS Wisła II 98.5 121.0
  Marcin Wróbel AZS Zakopane I 98.5 121.0
  Piotr Żyła WSS Wisła I 98.5 121.0
13 Aleksander Zniszczoł WSS Wisła I 98.0 119.5
14 Arkadiusz Jojko WSS Wisła II 97.0 117.5
  Szymon Jojko WSS Wisła II 97.0 117.5
16 Andrzej Stękała AZS Zakopane I 95.0 114.0
17 Krzysztof Leja AZS Zakopane I 94.5 113.0
  Adam Niżnik TS Wisła Zakopane 95.0 113.0
19 Szymon Zapotoczny KS Eve-nement 94.5 112.5
20 Łukasz Łukaszczyk TS Wisła Zakopane 92.0 105.5
21 Mateusz Gruszka AZS Zakopane II 91.5 104.0
22 Jan Galica KS Eve-nement 90.0 100.5
23 Karol Niemczyk LKS Klimczok Bystra 88.5 98.0
24 Stanisław Ciszek AZS Zakopane II 87.5 94.5
25 Jakub Wisełka WSS Wisła II 85.5 88.5
26 Wiktor Węgrzynkiewicz SSR LZS Sokół Szczyrk 83.5 85.5
27 Robert Ryś LKS Olimpia Goleszów 83.0 84.0
28 Kacper Tomasiak LKS Klimczok Bystra 82.0 82.0
29 Wiktor Szozda WSS Wisła III 81.0 80.5
30 Michał Martynek LKS Olimpia Goleszów 80.0 77.0
31 Gabriel Kukuczka WSS Wisła III 78.5 75.0
32 Wiktor Pękala SSR LZS Sokół Szczyrk 79.0 74.0
33 Mateusz Chraścina LKS Olimpia Goleszów 78.0 72.0
34 Mateusz Michniak AZS Zakopane II 75.0 66.5
35 Filip Gluza SSR LZS Sokół Szczyrk 73.5 63.0
36 Wiktor Fickowski SSR LZS Sokół Szczyrk 72.5 62.5
37 Wojciech Troszok WSS Wisła III 71.0 58.0
38 Maciej Staszewski LKS Olimpia Goleszów 70.0 56.5
39 Patryk Wnętrzak WSS Wisła III 66.0 45.5
40 Szymon Dubiel AZS Zakopane II 65.0 45.0

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Halvor Egner Granerud
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich