Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
14.03.2019 - Szczyrk (Polska) HS-44
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kacper Tomasiak Polska 44.5 44.0 248.6
2 Tymoteusz Dyduch Polska 42.0 40.5 229.0
3 Mikołaj Wantulok Polska 40.5 40.5 225.6
4 Tymoteusz Cienciała Polska 39.0 40.5 218.7
5 Łukasz Łukaszczyk Polska 39.5 40.0 210.7
6 Michał Obtułowicz Polska 37.5 40.0 208.0
7 Hektor Kapustik Słowacja 38.5 37.5 206.1
8 Marcin Sobański Polska 38.0 38.5 201.9
9 Szymon Bobak Polska 39.0 35.5 199.2
10 Grzegorz Rafacz Polska 34.5 37.5 187.7
11 Marcin Kryska Polska 36.0 36.0 182.7
12 Marek Badani Słowacja 36.5 34.0 181.3
13 Wojciech Sikora Polska 36.5 34.5 180.1
14 Jakub Niemczyk Polska 34.5 35.5 174.5
15 Witold Mrowiec Polska 35.0 33.5 168.1
16 Bartłomiej Grzebień Polska 33.5 34.0 167.5
17 Mateusz Maciusiak Polska 33.0 34.0 165.7
18 Paweł Lichaj Polska 32.5 33.5 163.1
19 Mateusz Majewski Polska 33.5 33.5 162.7
20 Jakub Karkalik Słowacja 33.5 33.0 159.9
21 Kacper Wantulok Polska 32.5 33.0 159.8
22 Tomasz Samiec Polska 33.0 32.0 157.0
23 Szymon Byrski Polska 30.5 33.5 148.4
24 Jakub Cembala Polska 30.0 33.5 148.1
25 Karol Pieczarka Polska 32.0 31.5 146.1
26 Karol Kosikidis Polska 31.5 29.5 142.1
27 Klemens Bafia Polska 30.0 31.5 139.4
28 Michał Zarycki Polska 32.0 28.0 138.1
29 Adam Pilch Polska 31.0 28.5 131.2
30 Filip Siragi Słowacja 30.0 29.0 128.4
31 Stanisław Wiercioch Polska 29.5 29.0 126.1
32 Dawid Dzioboń Polska 28.0 28.0 125.1
33 Jan Krahulec Słowacja 33.0 32.0 121.5
34 Marcin Bobak Polska 29.0 28.5 121.0
35 Klemens Bartol Polska 28.5 27.0 115.3
36 Mateusz Ustupski Polska 27.5 27.5 114.0
37 Kamil Szwajnos Polska 28.5 27.5 111.6
38 Mateusz Słomka Polska 26.0 25.5 104.4
39 Piotr Nowak Polska 26.0 25.0 99.1
40 Adam Pabon Polska 27.5 25.0 98.5
41 Robert Luberda Polska 25.0 25.0 95.0
42 Teodor Bezuch Słowacja 26.5 24.5 75.1
43 Maksymilian Twaróg Polska 21.5 20.0 57.9
44 Konrad Tomasiak Polska 22.0 18.0 50.5
45 Kewin Kubień Polska 27.0 DNS 25.2
46 Stanisław Gąsienica Polska 18.0 DNS 17.3
47 Bartosz Stanisławski Polska 17.5 DNS 17.0
48 Piotr Paszkiewicz Polska 14.0 DNS 3.9
49 Artur Misiura Polska 12.5 DNS 0.0

« ORLEN Cup (LOTOS Cup) 2019 - wszystkie konkursy »
ORLEN Cup (LOTOS Cup) 2019

ORLEN Cup (LOTOS Cup) 2019

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich