TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Artur Kukuła Polska 580  
2 Dawid Kanik Polska 370 -210
  Patryk Dunajski Polska 370 -210
4 Michał Podżorski Polska 300 -280
5 Jędrzej ¦cisłowicz Polska 250 -330
6 Jan Zięba Polska 229 -351
7 Wojciech Marusarz Polska 193 -387
8 Piotr Lassak Polska 181 -399
9 Rafał Polinkiewicz Polska 105 -475
10 Andrzej G±sienica Polska 80 -500
11 Piotr Czyż Polska 50 -530
12 Mateusz Marusarz Polska 36 -544
13 Piotr Wójcik Polska 26 -554

Wyniki konkursów
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Jędrzej ¦cisłowicz (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Szymon Szostok Polska 600  
2 Krzysztof Biegun Polska 596 -4
3 Mateusz Kojzar Polska 585 -15
4 Piotr Mojżesz Polska 395 -205
5 Sebastian Hebel Polska 385 -215
6 Adam Ruda Polska 301 -299
7 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 265 -335
8 Damian Urba¶ Polska 213 -387
9 Jakub Przybyła Polska 210 -390
10 Konrad Janota Polska 203 -397
11 Jakub Wolny Polska 181 -419
12 Damian Żyła Polska 169 -431
13 Piotr ¦wierczek Polska 164 -436
14 Michał Pytel Polska 153 -447
15 Andrzej Stękała Polska 150 -450
16 Kacper Kupczak Polska 136 -464
17 Wojciech F±ferko Polska 115 -485
  Marcin Miętus Polska 115 -485
19 Krystian Gryczuk Polska 107 -493
20 Krystian Karpiel Polska 95 -505
21 Michał Gut-Chowaniec Polska 86 -514
22 Jan Łowisz Polska 76 -524
23 Kamil Byrt Polska 73 -527
24 Paweł Murzyn Polska 71 -529
25 Kamil Gałysa Polska 67 -533
26 Gabriel Majcher Polska 64 -536
27 Stanisław Biela Polska 50 -550
28 Kamil Bańczak Polska 44 -556
29 Dawid Osiński Polska 41 -559
30 Marcin Budz Polska 28 -572
31 Paweł Szafran Polska 21 -579
32 Narek Jesajan Polska 9 -591
33 Przemysław Luber Polska 1 -599

Wyniki konkursów
07.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Sebastian Hebel (Polska)
08.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Sebastian Hebel (Polska)
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Mateusz Kojzar (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Mateusz Kojzar (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Mateusz Kojzar (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Łukasz Podżorski Polska 596  
2 Krzysztof Leja Polska 560 -36
3 Mateusz Hulbój Polska 440 -156
4 Przemysław Kantyka Polska 405 -191
5 Daniel M±ka Polska 402 -194
6 Michał Milczanowski Polska 371 -225
7 Antoni Juroszek Polska 343 -253
8 Piotr Byrski Polska 290 -306
9 Paweł Gut Polska 274 -322
10 Krzysztof Dziadoń Polska 205 -391
11 Kamil Wieczorek Polska 184 -412
12 Tymoteusz Urba¶ Polska 171 -425
13 Igor Smorul Polska 150 -446
  Łukasz Bukowski Polska 150 -446
15 Paweł Słodyczka Polska 146 -450
16 Krystian Kołodziej Polska 124 -472
17 Kamil Dwojak Polska 109 -487
18 Kamil Kurek Polska 88 -508
19 Bartek Drewniak Polska 86 -510
20 Krzysztof Kabot Polska 63 -533
21 Marek Matuszny Polska 53 -543
22 Damian Lasota Czechy 32 -564
23 Maciej Łukaszczyk Polska 22 -574

Wyniki konkursów
07.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
08.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Daniel M±ka (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-71
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Jarz±bek Polska 740  
2 Paweł W±sek Polska 680 -60
3 Jakub Jurosz Polska 435 -305
4 Dominik Kastelik Polska 398 -342
5 Bartosz Czyż Polska 336 -404
6 Paweł Chyc Polska 276 -464
7 Krystian Pacholarz Polska 269 -471
8 Szymon Łokaj Polska 246 -494
9 Damian Skupień Polska 237 -503
10 Paweł Twardosz Polska 225 -515
11 Kacper Konior Polska 220 -520
12 Andrzej Pałasz Polska 201 -539
13 Jakub Chowaniec Polska 159 -581
  Dawid Hre¶ka Polska 159 -581
15 Mateusz Rajda Polska 153 -587
16 Mateusz Staszel Polska 138 -602
17 Mariusz Ci¶lak Polska 124 -616
18 Mateusz Dyrcz Polska 117 -623
19 Mateusz G±sienica-Makowski Polska 103 -637
20 Łukasz Dyrcz Polska 97 -643
21 Bartłomiej Magdziek Polska 72 -668
22 Przemysław Kuszel Polska 69 -671
23 Artur Wacławiak Polska 54 -686
24 Mateusz Marusarz Polska 46 -694
25 Marcin Haza Polska 37 -703
26 Jakub Kurek Polska 36 -704
27 Paweł Stwora Polska 22 -718
28 Paweł Stawora Polska 8 -732

Wyniki konkursów
07.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
08.01.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-71
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomasz Pilch Polska 740  
2 Jarosław Krzak Polska 622 -118
3 Mieczysław Kołta¶ Polska 393 -347
4 Łukasz Stawowy Polska 392 -348
5 Piotr Kudzia Polska 370 -370
6 Mateusz Małyjurek Polska 345 -395
7 Mateusz Gruszka Polska 285 -455
8 Andrzej Szczechowicz Polska 249 -491
9 Szymon Jojko Polska 235 -505
10 Szymon Pawłowski Polska 211 -529
11 Maciej Zborowski Polska 187 -553
  Marcin Ogórek Polska 187 -553
13 Dawid Haberny Polska 175 -565
14 Oskar Rojek Polska 149 -591
15 Patryk Hutyra Polska 129 -611
16 Wiktor Fickowski Polska 106 -634
  Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 106 -634
18 Jakub Harat Polska 88 -652
19 Marcin Topór Polska 80 -660
20 Dawid Haberny Polska 78 -662
21 Bartłomiej Klimowski Polska 75 -665
22 Jan Szymusiak Polska 74 -666
23 Karol Niemczyk Polska 66 -674
24 Jan Zoń Polska 64 -676
25 Jakub Szczepaniak Polska 59 -681
26 Patryk W±troba Polska 56 -684
27 Mateusz Jarosz Polska 49 -691
28 Dawid Kurek Polska 32 -708
  Kacper Stosel Polska 32 -708
30 Waldemar Janik Polska 25 -715
31 Bartłomiej Kowalczyk Polska 18 -722
  Arkadiusz Jojko Polska 18 -722
33 Kamil Kocierz Polska 16 -724
34 Marcin Małyjurek Polska 10 -730
35 Szymon Olek Polska 7 -733
36 Kamil Dziuban Polska 6 -734
  Tomasz Długopolski Polska 6 -734
38 Patryk Pulkowski Polska 3 -737
39 Maciej G±sienica Ciaptak Polska 2 -738
40 Krzysztof Wojtanek Polska 1 -739

Wyniki konkursów
07.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Jarosław Krzak (Polska)
08.01.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzcy: Jarosław Krzak (Polska) / Tomasz Pilch (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Jarosław Krzak (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii DZIEWCZĘTA STARSZE
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Gawron Polska 680  
  Joanna Szwab Polska 680  
3 Magdalena Pałasz Polska 440 -240
4 Monika Luber Polska 420 -260

Wyniki konkursów
07.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
08.01.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-71
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii DZIEWCZĘTA MŁODSZE
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kinga Rajda Polska 610  
2 Anna Twardosz Polska 570 -40
3 Katarzyna Pałasz Polska 495 -115
4 Marcelina Herzyk Polska 400 -210
5 Kamila Karpiel Polska 330 -280
6 Paulina Twardosz Polska 300 -310
7 Wioletta W±troba Polska 252 -358
8 Joanna Kil Polska 211 -399
9 Kamila Bafia Polska 140 -470
10 Justyna Badura Polska 68 -542
11 Angelika Wojtanek Polska 29 -581

Wyniki konkursów
07.01.2012 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Marcelina Herzyk (Polska)
08.01.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Marcelina Herzyk (Polska)
16.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Marcelina Herzyk (Polska)
17.01.2012 Wisła - Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Marcelina Herzyk (Polska)
10.02.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
11.02.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
22.02.2012 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
08.03.2012 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »