Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
26.02.2014 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stanisław Biela Polska 117.0 131.0 233.4
2 Adam Ruda Polska 120.5 122.5 229.4
3 Damian Urba¶ Polska 115.5 121.5 214.6
4 Andrii Klymchuk Ukraina 115.5 119.0 210.1
5 Tomas Friedrich Czechy 115.0 116.5 208.2
6 Vit Hacek Czechy 113.5 114.0 199.5
7 Vojtech Stursa Czechy 113.0 114.0 197.1
8 Sebastian Hebel Polska 112.0 116.5 196.3
9 Konrad Janota Polska 111.0 114.5 194.9
10 Michał Pytel Polska 106.0 118.5 190.6
11 Andrzej Stękała Polska 113.0 110.5 190.3
12 Mateusz Kojzar Polska 111.0 113.0 188.2
13 Jakub Przybyła Polska 107.5 114.0 187.7
14 Andryi Kalinchuk Ukraina 110.5 112.0 185.5
15 Shyngys Kalykov Kazachstan 108.0 113.0 184.3
16 David Bartos Czechy 108.5 111.5 178.5
17 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 106.0 111.0 177.1
18 Damian Żyła Polska 103.0 111.0 169.7
19 Michał Gut-Chowaniec Polska 103.0 107.5 165.9
20 Kacper Kupczak Polska 103.5 108.5 163.1
21 Gabriel Majcher Polska 97.0 95.0 125.6
22 Narek Jesajan Polska 82.0 82.0 67.7

« Lotos Cup (junior) 2014 - wszystkie konkursy »
Lotos Cup (junior) 2014

Lotos Cup (junior) 2014

Kalendarium
Anders Jacobsen
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich