Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andrzej Stękała Polska 312  
2 Konrad Janota Polska 271 -41
3 Stanisław Biela Polska 260 -52
4 Sebastian Hebel Polska 233 -79
5 Michał Gut-Chowaniec Polska 217 -95
6 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 200 -112
7 Adam Ruda Polska 192 -120
8 Jakub Przybyła Polska 173 -139
9 Michał Pytel Polska 154 -158
10 Damian Urba¶ Polska 150 -162
11 Mateusz Kojzar Polska 148 -164
12 Damian Żyła Polska 138 -174
13 Krystian Karpiel Polska 122 -190
14 Gabriel Majcher Polska 106 -206
15 Jan Łowisz Polska 74 -238
16 Narek Jesajan Polska 52 -260
17 Dawid Osiński Polska 46 -266
18 Marcin Budz Polska 36 -276
19 Krystian Gryczuk Polska 29 -283
20 Kamil Bańczak Polska 26 -286
21 Kacper Kupczak Polska 20 -292
22 Przemysław Luber Polska 11 -301
Wyniki konkursów
04.02.2014 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
05.02.2014 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Konrad Janota (Polska)
07.02.2014 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
08.02.2014 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Michał Pytel (Polska)
26.02.2014 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
« powrót do strony głównej
Lotos Cup (junior) 2014

Lotos Cup (junior) 2014

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
09:00
FIS Cup Rastbüchl
trening K
09:45
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna K
10:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich