Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
18.08.2012 - Hinterzarten (Niemcy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Austria Austria 1026.9
2 Japonia Japonia 1000.8
3 Niemcy Niemcy 967.2
4 Kanada Kanada 918.1
5 Słowenia Słowenia 911.9
6 Francja Francja 906.9
7 Norwegia Norwegia 893.6
8 USA USA 867.5
9 Czechy Czechy 428.3
10 Szwajcaria Szwajcaria 426.1
11 Włochy Włochy 402.0
12 Rosja Rosja 396.2
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Wank Niemcy 99.0 103.5 266.0
2 Daniela Iraschko-Stolz Austria 103.0 102.5 265.5
3 Gregor Schlierenzauer Austria 99.0 103.0 264.5
4 Yuta Watase Japonia 98.0 100.0 259.3
5 Michael Hayboeck Austria 96.0 100.5 248.9
  Andreas Stjernen Norwegia 98.0 100.5 248.9
7 Katja Pozun Słowenia 100.0 97.0 248.4
8 Jacqueline Seifriedsberger Austria 98.5 98.5 248.0
9 Reruhi Shimizu Japonia 96.0 100.5 247.4
  Sara Takanashi Japonia 97.0 101.0 247.4
11 Kaori Iwabuchi Japonia 99.0 102.5 246.7
12 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 97.0 97.5 243.6
13 Nicolas Mayer Francja 92.0 99.0 240.5
14 Tom Hilde Norwegia 97.0 96.0 239.7
15 Emmanuel Chedal Francja 96.0 97.0 238.2
16 Carina Vogt Niemcy 95.0 96.0 236.9
17 Alexandra Pretorius Kanada 95.5 97.5 233.8
18 Ulrike Graessler Niemcy 95.0 96.0 233.3
19 Richard Freitag Niemcy 97.5 91.5 231.0
20 Jessica Jerome USA 95.5 96.0 230.4
21 Robert Kranjec Słowenia 92.5 95.5 229.4
22 Coline Mattel Francja 92.5 96.5 227.2
23 Peter Frenette USA 92.0 93.5 222.4
24 Matthew Rowley Kanada 91.5 94.0 221.2
25 Atsuko Tanaka Kanada 93.5 90.0 219.5
26 Anders Johnson USA 90.5 93.5 219.1
27 Peter Prevc Słowenia 91.0 91.0 217.5
28 Maja Vtic Słowenia 91.0 93.5 216.6
29 Line Jahr Norwegia 89.5 87.0 202.9
30 Anette Sagen Norwegia 86.5 93.5 202.1
31 Julia Clair Francja 89.5 86.5 201.0
32 Alissa Johnson USA 89.5 83.5 195.6
33 Lukas Hlava Czechy 98.5   125.5
34 Simon Ammann Szwajcaria 96.0   119.4
35 Roman Koudelka Czechy 94.5   116.0
36 Sebastian Colloredo Włochy 94.0   115.4
37 Gregor Deschwanden Szwajcaria 94.0   115.1
38 Dmitriy Vassiliev Rosja 91.0   111.1
39 Alexander Sardyko Rosja 92.0   110.2
40 Sabrina Windmueller Szwajcaria 90.5   107.2
41 Irina Avvakumova Rosja 89.0   103.0
42 Evelyn Insam Włochy 88.5   101.5
43 Elena Runggaldier Włochy 86.0   96.2
44 Michaela Dolezelova Czechy 86.5   95.4
45 Vladena Pustkova Czechy 85.0   91.4
46 Diego Dellasega Włochy 83.5   88.9
47 Bigna Windmueller Szwajcaria 81.0   84.4
48 Anastasiya Barannikova Rosja 78.0   71.9

« Letnia Grand Prix kobiet 2012 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix kobiet 2012

Letnia Grand Prix kobiet 2012

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich