Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
14.08.2012 - Courchevel (Francja) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Japonia Japonia 930.8
2 Niemcy Niemcy 928.9
3 Austria Austria 928.4
4 Norwegia Norwegia 889.4
5 USA USA 872.3
6 Włochy Włochy 868.8
7 Francja Francja 864.2
8 Szwajcaria Szwajcaria 845.3
9 Słowenia Słowenia 842.7
10 Rosja Rosja 405.4
11 Czechy Czechy 402.8
12 Finlandia Finlandia 394.8
13 Kanada Kanada 322.5
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Wank Niemcy 92.5 89.0 249.4
  Tom Hilde Norwegia 91.5 92.0 249.4
3 Jacqueline Seifriedsberger Austria 94.0 94.0 247.9
4 Pascal Bodmer Niemcy 88.5 95.0 245.5
5 Yuta Watase Japonia 91.5 90.0 243.4
6 Jessica Jerome USA 90.5 94.0 242.7
7 Nicolas Mayer Francja 90.0 89.0 239.1
8 Michael Hayboeck Austria 90.0 88.5 238.8
9 Sebastian Colloredo Włochy 89.5 89.0 238.4
10 Sara Takanashi Japonia 90.5 90.0 237.6
11 Evelyn Insam Włochy 88.0 92.5 232.4
12 Andreas Stjernen Norwegia 88.5 89.0 231.9
13 Daniela Iraschko-Stolz Austria 91.5 89.0 230.9
14 Gregor Deschwanden Szwajcaria 88.0 87.5 230.8
15 Yuki Ito Japonia 88.0 88.5 229.7
16 Anders Johnson USA 87.5 87.0 227.2
17 Katharina Schmid Niemcy 89.0 87.5 223.6
18 Noriaki Kasai Japonia 84.0 87.5 220.1
19 Robert Kranjec Słowenia 88.0 85.0 219.0
20 Coline Mattel Francja 86.0 86.5 216.8
21 Marco Grigoli Szwajcaria 83.5 87.0 215.2
22 Jurij Tepes Słowenia 84.5 85.0 214.5
23 Emmanuel Chedal Francja 81.5 86.5 213.8
24 Roberto Dellasega Włochy 85.0 85.0 213.5
25 David Zauner Austria 83.0 84.0 210.8
26 Ulrike Graessler Niemcy 84.5 86.0 210.4
27 Sabrina Windmueller Szwajcaria 86.0 85.0 208.5
28 Anette Sagen Norwegia 82.5 88.0 208.3
29 Alissa Johnson USA 83.0 85.0 207.7
30 Maja Vtic Słowenia 83.0 84.0 205.8
31 Katja Pozun Słowenia 83.5 84.5 203.4
32 Line Jahr Norwegia 84.5 83.5 199.8
33 Peter Frenette USA 79.5 83.5 194.7
34 Julia Clair Francja 81.5 82.5 194.5
35 Bigna Windmueller Szwajcaria 83.5 77.0 190.8
36 Lisa Demetz Włochy 78.0 83.0 184.5
37 Jan Matura Czechy 91.0   120.6
38 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 88.5   113.7
39 Anton Kalinitschenko Rosja 87.5   110.9
40 Antonin Hajek Czechy 86.5   109.5
41 Julia Kykkänen Finlandia 85.0   106.3
42 Olli Muotka Finlandia 86.0   105.3
43 Atsuko Tanaka Kanada 84.5   104.7
44 Sami Niemi Finlandia 84.5   104.6
45 Denis Kornilov Rosja 83.5   104.2
46 Alexandra Pretorius Kanada 86.5   104.1
47 Irina Avvakumova Rosja 85.0   100.2
48 Vladena Pustkova Czechy 81.5   98.3
49 Anastasiya Barannikova Rosja 78.5   90.1
50 Tanja Kaverinen Finlandia 73.5   78.6
51 Michaela Dolezelova Czechy 71.0   74.4
52 Matthew Rowley Kanada 85.0   0.0

« Letnia Grand Prix kobiet 2012 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix kobiet 2012

Letnia Grand Prix kobiet 2012

Kalendarium
Juha-Matti Ruuskanen
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich