Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
01.10.2023 - Hinzenbach (Austria) HS-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Gregor Deschwanden Szwajcaria 88.0 91.0 246.6
2 Vladimir Zografski Bułgaria 89.0 87.0 244.7
3 Daniel Tschofenig Austria 90.5 86.0 244.0
4 Andreas Wellinger Niemcy 87.5 88.5 242.8
5 Manuel Fettner Austria 88.0 90.0 242.2
6 Stephan Leyhe Niemcy 87.0 87.5 241.3
7 Dawid Kubacki Polska 87.0 90.5 240.3
8 Ryoyu Kobayashi Japonia 87.0 88.5 239.1
9 Stefan Kraft Austria 87.5 88.0 238.1
10 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 91.0 86.0 238.0
11 Killian Peier Szwajcaria 89.0 85.0 235.8
12 Jan Hoerl Austria 84.5 89.5 234.7
13 Piotr Żyła Polska 84.5 88.0 233.1
14 Anze Lanisek Słowenia 87.5 84.0 232.3
15 Robin Pedersen Norwegia 88.5 83.5 231.1
16 Fredrik Villumstad Norwegia 84.0 87.5 230.6
17 Remo Imhof Szwajcaria 86.0 85.0 230.5
18 Junshiro Kobayashi Japonia 85.5 87.5 229.7
19 Tomofumi Naito Japonia 85.0 86.0 227.5
20 Artti Aigro Estonia 85.5 85.0 227.3
21 Philipp Raimund Niemcy 88.0 86.5 226.4
22 Ren Nikaido Japonia 82.5 86.5 225.1
23 Andrew Urlaub USA 84.0 85.0 223.7
24 Kacper Juroszek Polska 84.0 83.5 220.8
25 Roman Koudelka Czechy 85.0 82.5 219.0
26 Francisco Moerth Austria 88.0 79.5 218.4
27 Casey Larson USA 86.0 83.0 217.7
28 Antti Aalto Finlandia 84.5 82.0 213.3
29 Felix Hoffmann Niemcy 85.5 80.0 210.5
30 Peter Prevc Słowenia 84.5 79.5 209.5
31 Mark Hafnar Słowenia 83.5   106.6
32 Taku Takeuchi Japonia 83.5   106.2
33 Paweł Wąsek Polska 82.5   105.3
34 Yanick Wasser Szwajcaria 82.5   105.2
35 Vilho Palosaari Finlandia 82.5   105.1
36 Ziga Jelar Słowenia 83.0   104.5
37 Michael Hayboeck Austria 81.0   104.2
38 Muhammet Ali Bedir Turcja 82.0   103.7
39 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 84.0   103.3
40 Eetu Nousiainen Finlandia 81.0   101.2
41 Kasperi Valto Finlandia 82.0   101.1
42 Naoki Nakamura Japonia 80.5   100.7
43 Yevhen Marusiak Ukraina 80.5   100.4
44 Aleksander Zniszczoł Polska 78.5   100.0
45 Christian Roeste Solberg Norwegia 80.0   99.5
46 Adrian Thon Gundersrud Norwegia 79.0   96.6
47 Daniel Andrei Cacina Rumunia 77.0   95.7
48 Decker Dean USA 80.0   95.0
49 Danil Vassilyev Kazachstan DSQ   DSQ
50 Timi Zajc Słowenia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2023 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2023

Letnia Grand Prix 2023

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich