Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
30.09.2023 - Hinzenbach (Austria) HS-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Wellinger Niemcy 92.0 90.5 262.9
2 Stephan Leyhe Niemcy 91.5 88.5 257.9
3 Daniel Tschofenig Austria 90.0 88.5 257.2
4 Jan Hoerl Austria 90.0 91.5 255.6
5 Stefan Kraft Austria 89.5 88.0 253.7
6 Anze Lanisek Słowenia 89.0 92.0 253.6
7 Dawid Kubacki Polska 90.5 87.0 252.3
8 Gregor Deschwanden Szwajcaria 90.5 93.5 251.5
9 Fredrik Villumstad Norwegia 88.5 90.0 250.4
10 Piotr Żyła Polska 89.5 89.0 247.1
11 Tomofumi Naito Japonia 88.0 90.0 243.6
12 Philipp Raimund Niemcy 88.0 88.5 242.7
13 Killian Peier Szwajcaria 88.0 89.5 242.1
14 Danil Vassilyev Kazachstan 88.0 89.0 238.0
15 Michael Hayboeck Austria 88.0 87.0 237.7
16 Ryoyu Kobayashi Japonia 86.5 86.5 235.8
17 Francisco Moerth Austria 86.5 85.5 234.7
18 Junshiro Kobayashi Japonia 86.5 88.5 234.2
19 Manuel Fettner Austria 88.0 89.0 233.7
20 Vilho Palosaari Finlandia 87.5 86.0 233.3
21 Remo Imhof Szwajcaria 85.5 86.5 232.6
22 Constantin Schmid Niemcy 85.0 87.5 232.4
23 Antti Aalto Finlandia 85.5 87.0 232.3
24 Kacper Juroszek Polska 87.0 87.0 232.2
25 Paweł Wąsek Polska 86.5 88.5 231.3
26 Hannes Landerer Austria 85.5 87.0 231.0
27 Andrew Urlaub USA 85.5 86.5 227.4
28 Timi Zajc Słowenia 84.0 85.5 227.1
29 Felix Hoffmann Niemcy 88.5 80.0 220.1
30 Ren Nikaido Japonia 86.5 89.0 218.4
31 Taku Takeuchi Japonia 85.0   111.9
32 Aleksander Zniszczoł Polska 85.0   111.2
33 Peter Prevc Słowenia 84.5   110.9
34 Muhammet Ali Bedir Turcja 84.5   108.1
35 Christian Roeste Solberg Norwegia 83.0   107.7
  Johannes Poelz Austria 84.0   107.7
37 Adrian Thon Gundersrud Norwegia 84.0   107.5
  Simon Steinberger Austria 83.0   107.5
  Robin Pedersen Norwegia 85.5   107.5
40 Artti Aigro Estonia 83.5   107.1
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 85.0   107.1
42 Yevhen Marusiak Ukraina 83.0   106.4
43 Soelve Jokerud Strand Norwegia 83.0   106.3
44 Mark Hafnar Słowenia 84.0   106.1
45 Casey Larson USA 81.5   105.9
46 Stephan Embacher Austria 82.0   105.4
47 Ziga Jelar Słowenia 82.5   104.3
48 Naoki Nakamura Japonia 81.5   103.0
49 Yanick Wasser Szwajcaria 81.5   102.8
50 Kasperi Valto Finlandia 82.5   102.0
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2023 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2023

Letnia Grand Prix 2023

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich