Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
04.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-140
PŚ K
24.07.2022 - Wisła (Polska) HS-134
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kamil Stoch Polska 132.5 126.5 256.6
2 Dawid Kubacki Polska 131.0 128.0 252.4
3 Jakub Wolny Polska 131.5 130.0 249.2
4 Andreas Wellinger Niemcy 126.5 130.5 248.6
5 Francisco Moerth Austria 122.0 134.5 246.0
6 Karl Geiger Niemcy 127.5 135.5 245.5
7 Domen Prevc Słowenia 128.5 126.5 244.1
8 Junshiro Kobayashi Japonia 127.5 128.0 238.6
9 Pius Paschke Niemcy 128.0 125.5 233.4
10 Piotr Żyła Polska 125.0 123.5 229.8
  Paweł Wąsek Polska 115.0 131.0 229.8
12 Niko Kytosaho Finlandia 127.0 124.0 229.3
13 Artti Aigro Estonia 125.0 126.0 227.6
14 Ulrich Wohlgenannt Austria 121.0 123.0 224.0
15 Tilen Bartol Słowenia 116.0 123.5 223.4
16 Maciej Kot Polska 118.5 119.5 220.7
17 Keiichi Sato Japonia 128.0 123.0 219.4
18 Thomas Lackner Austria 125.0 120.5 218.6
19 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 122.0 122.5 216.1
20 Patrik Vitez Słowenia 117.0 124.5 215.3
21 Reruhi Shimizu Japonia 124.5 119.0 210.7
22 Maximilian Steiner Austria 115.5 115.5 210.1
23 Naoki Nakamura Japonia 122.0 110.0 207.2
24 Kevin Maltsev Estonia 120.5 115.0 205.2
25 Vladimir Zografski Bułgaria 118.0 112.0 202.8
26 Stephan Leyhe Niemcy 114.5 115.0 194.2
27 Roman Koudelka Czechy 113.5 117.5 183.7
28 Rikuta Watanabe Japonia 112.5 109.5 182.9
29 Shinnosuke Fujita Japonia 116.5 108.5 174.9
30 Eetu Nousiainen Finlandia 113.5 101.0 169.2
31 Jan Bombek Słowenia 111.5   90.1
32 Stefan Rainer Austria 113.5   89.5
33 Radek Rydl Czechy 113.0   87.9
34 David Haagen Austria 110.5   85.7
35 Bor Pavlovcic Słowenia 109.0   85.3
36 Kristoffer Eriksen Sundal Norwegia 109.5   84.3
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 112.0   84.3
38 Soelve Jokerud Strand Norwegia 106.0   83.7
39 Danil Vassilyev Kazachstan 107.0   77.4
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 103.5   77.4
41 Sabirzhan Muminov Kazachstan 103.0   74.3
42 Jernej Presecnik Słowenia 103.0   70.6
43 Eetu Merilainen Finlandia 93.5   57.3
44 Yevhen Marusiak Ukraina 94.5   46.6
45 Andrei Feldorean Rumunia DNS   DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Letnia Grand Prix 2022 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2022

Letnia Grand Prix 2022

Kalendarium
Adam Małysz
Dziś urodziny obchodzą:
Andriy Kalinchuk (1995)
Najbliższe zawody
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
16:30
PŚ K Lillehammer
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | Konkurs indywidualy kobiet, HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport 2 SKOKI NARCIARSKIE
8.12.2022
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich