Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
10.02.2023, godz. 16:00
Hinzenbach HS-90
PŚ K
Kalendarz zawodów - Letnia Grand Prix 2022
Period 1
23.07.2022 15:00 Wisła Polska HS-134
24.07.2022 13:00 Wisła Polska HS-134
07.08.2022 18:00 Courchevel Francja HS-135
Period 2
17.09.2022 12:45 Rasnov Rumunia HS-97 Super Team
17.09.2022 15:00 Rasnov Rumunia HS-97
18.09.2022 10:45 Rasnov Rumunia HS-97 druż. mix
25.09.2022 13:00 Hinzenbach Austria HS-90
01.10.2022 16:10 Klingenthal Niemcy HS-140 druż. mix
02.10.2022 16:10 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Kubacki Polska 380  
2 Manuel Fettner Austria 210 -170
3 Kamil Stoch Polska 182 -198
4 Paweł Wąsek Polska 175 -205
5 Ren Nikaido Japonia 169 -211
6 Andreas Wellinger Niemcy 165 -215
7 Daniel Tschofenig Austria 155 -225
8 Gregor Deschwanden Szwajcaria 146 -234
  Karl Geiger Niemcy 146 -234
10 Jakub Wolny Polska 117 -263
11 Vladimir Zografski Bułgaria 110 -270
12 Stefan Kraft Austria 94 -286
13 Naoki Nakamura Japonia 87 -293
14 Maciej Kot Polska 86 -294
15 Anze Lanisek Słowenia 80 -300
  Ryoyu Kobayashi Japonia 80 -300
17 Jan Hoerl Austria 76 -304
  Piotr Żyła Polska 76 -304
19 Junshiro Kobayashi Japonia 74 -306
20 Pius Paschke Niemcy 73 -307
21 Reruhi Shimizu Japonia 60 -320
  Kacper Juroszek Polska 60 -320
  Daniel Andre Tande Norwegia 60 -320
24 Stefan Hula Polska 59 -321
25 Philipp Raimund Niemcy 58 -322
  Timi Zajc Słowenia 58 -322
  Keiichi Sato Japonia 58 -322
28 Giovanni Bresadola Włochy 54 -326
29 Domen Prevc Słowenia 52 -328
30 Niko Kytosaho Finlandia 50 -330
31 Thomas Lackner Austria 45 -335
  Francisco Moerth Austria 45 -335
  Anders Haare Norwegia 45 -335
34 Patrik Vitez Słowenia 44 -336
  Peter Prevc Słowenia 44 -336
36 Maximilian Steiner Austria 42 -338
37 Anders Fannemel Norwegia 40 -340
  Robert Johansson Norwegia 40 -340
39 Artti Aigro Estonia 38 -342
40 Stephan Leyhe Niemcy 35 -345
41 Ulrich Wohlgenannt Austria 33 -347
42 Halvor Egner Granerud Norwegia 32 -348
43 Roman Koudelka Czechy 30 -350
  Eetu Nousiainen Finlandia 30 -350
  Tilen Bartol Słowenia 30 -350
46 Aleksander Zniszczoł Polska 29 -351
  Marius Lindvik Norwegia 29 -351
48 Constantin Schmid Niemcy 27 -353
49 Fredrik Villumstad Norwegia 26 -354
50 Kevin Maltsev Estonia 25 -355
51 Alex Insam Włochy 24 -356
  Michael Hayboeck Austria 24 -356
53 Jarosław Krzak Polska 22 -358
54 Andrew Urlaub USA 20 -360
55 Philipp Aschenwald Austria 18 -362
  Johann Andre Forfang Norwegia 18 -362
57 Luca Roth Niemcy 16 -364
58 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 15 -365
59 Decker Dean USA 14 -366
60 Martin Hamann Niemcy 13 -367
61 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 12 -368
  Justin Lisso Niemcy 12 -368
63 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 11 -369
  Francesco Cecon Włochy 11 -369
65 David Siegel Niemcy 10 -370
66 Rikuta Watanabe Japonia 9 -371
  Markus Rupitsch Austria 9 -371
  Dominik Peter Szwajcaria 9 -371
69 Jan Habdas Polska 8 -372
  Adam Niżnik Polska 8 -372
  Lovro Kos Słowenia 8 -372
72 Tomasz Pilch Polska 7 -373
  Moritz Baer Niemcy 7 -373
  Shinnosuke Fujita Japonia 7 -373
  Jernej Presecnik Słowenia 7 -373
76 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 6 -374
77 Antti Aalto Finlandia 5 -375
  Christian Roeste Solberg Norwegia 5 -375
79 Daniel Andrei Cacina Rumunia 4 -376
80 Valentin Foubert Francja 3 -377
  Danil Vassilyev Kazachstan 3 -377
  Andrei Feldorean Rumunia 3 -377
83 Felix Hoffmann Niemcy 2 -378
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 2 -378
85 Daniel Huber Austria 1 -379
  Janni Reisenauer Austria 1 -379
  Jan Bombek Słowenia 1 -379
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1384  
2 Austria Austria 1253 -131
3 Niemcy Niemcy 864 -520
4 Japonia Japonia 819 -565
5 Norwegia Norwegia 797 -587
6 Słowenia Słowenia 724 -660
7 Szwajcaria Szwajcaria 405 -979
8 Włochy Włochy 189 -1195
9 Finlandia Finlandia 135 -1249
10 Bułgaria Bułgaria 110 -1274
11 Czechy Czechy 105 -1279
12 USA USA 84 -1300
13 Estonia Estonia 63 -1321
14 Rumunia Rumunia 59 -1325
15 Kanada Kanada 11 -1373
16 Ukraina Ukraina 6 -1378
17 Kazachstan Kazachstan 3 -1381
  Francja Francja 3 -1381
Wyniki konkursów
23.07.2022 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
24.07.2022 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
07.08.2022 Courchevel Francja HS-135
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
17.09.2022 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzcy: Austria
17.09.2022 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Ren Nikaido (Japonia)
18.09.2022 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzcy: Austria
25.09.2022 Hinzenbach Austria HS-90
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
01.10.2022 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzcy: Norwegia
02.10.2022 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ciprian Ionita
Dziś urodziny obchodzą:
Gerd Siegmund (1973)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 lutego 2023 (czwartek)
00:00
PŚ Lake Placid
odprawa techniczna
14:00
PŚ Lake Placid
oficjalny trening
18:00
PŚ K Hinzenbach
odprawa techniczna
10 lutego 2023 (piątek)
09:30
PŚ K Hinzenbach
oficjalny trening
11:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
15:00
PŚ K Hinzenbach
seria próbna
16:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
20:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna K/M
21:00
PŚ Lake Placid
oficjalny trening
23:00
PŚ Lake Placid
kwalifikacje
11 lutego 2023 (sobota)
08:00
PŚ K Hinzenbach
kwalifikacje
09:00
PŚ K Hinzenbach
konkurs ind.
09:30
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
10:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
11:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
11:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
15:00
PŚ Lake Placid
seria próbna
16:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
9.2.2023
17:30
Eurosport w Player.pl Willingen | 2. konkurs indywidualny, HS147
9.2.2023
17:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Willingen, Niemcy
10.2.2023
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
10.2.2023
15:50
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
LIVE
10.2.2023
16:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
20:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria
10.2.2023
20:30
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
10.2.2023
22:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
10.2.2023
22:15
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Granerud straci formę jeszcze w tym sezonie?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich