Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
28.08.2016 - Hakuba (Japonia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Taku Takeuchi Japonia 130.0 127.0 242.2
2 Joachim Hauer Norwegia 126.5 128.0 239.5
3 Anders Fannemel Norwegia 123.0 132.0 237.7
4 Daniel Andre Tande Norwegia 126.5 125.0 233.7
5 Ryoyu Kobayashi Japonia 121.5 128.0 229.6
6 Tomas Vancura Czechy 126.5 123.5 225.9
7 Kevin Bickner USA 135.0 118.0 224.8
8 Karl Geiger Niemcy 123.5 122.0 223.1
9 Andreas Wellinger Niemcy 115.0 125.0 221.2
10 Andreas Stjernen Norwegia 125.0 122.5 220.0
11 Simon Ammann Szwajcaria 121.5 123.5 217.2
12 Halvor Egner Granerud Norwegia 119.5 125.0 215.8
13 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 119.5 124.5 210.0
14 Evgeniy Klimov Rosja 119.5 122.5 206.5
15 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 122.0 119.5 203.3
16 Daiki Ito Japonia 117.0 121.5 202.1
17 Gregor Deschwanden Szwajcaria 120.0 118.5 202.0
18 Nejc Dezman Słowenia 125.0 115.5 201.1
19 Clemens Aigner Austria 121.0 114.0 199.9
20 Anze Semenic Słowenia 121.5 114.0 193.8
21 Jaka Hvala Słowenia 120.0 110.5 190.3
22 Noriaki Kasai Japonia 119.0 108.0 188.8
  Denis Kornilov Rosja 118.5 112.5 188.8
24 Stefan Hula Polska 120.5 114.5 187.7
25 Killian Peier Szwajcaria 109.5 118.0 185.7
26 Viktor Polasek Czechy 120.0 105.5 177.9
27 Stephan Leyhe Niemcy 110.0 113.5 171.4
28 Andreas Kofler Austria 109.5 111.5 169.4
29 Junshiro Kobayashi Japonia 111.0 109.5 166.2
30 Yumu Harada Japonia 113.5 105.0 162.0
31 Anze Lanisek Słowenia 106.0   79.8
32 Richard Freitag Niemcy 112.5   79.0
33 Jan Matura Czechy 108.5   77.8
34 Jan Ziobro Polska 107.0   77.3
35 Jakub Wolny Polska 108.0   76.9
36 Cestmir Kozisek Czechy 105.0   76.2
37 Philipp Aschenwald Austria 107.0   75.4
38 Jarkko Maatta Finlandia 105.0   74.8
39 Jernej Damjan Słowenia 99.5   70.0
40 Florian Altenburger Austria 99.5   68.0
41 Markus Schiffner Austria 102.0   66.7
42 Andreas Wank Niemcy 99.5   64.9
43 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 94.5   63.1
44 Andrzej Stękała Polska 99.5   61.4
45 Lauri Asikainen Finlandia 91.5   60.4
46 Heung Chul Choi Korea Pd. 91.5   53.7
47 Elias Tollinger Austria 94.5   51.8
48 Thomas Hofer Austria 94.0   51.4
49 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 88.0   42.1
50 Robert Kranjec Słowenia DSQ   DSQ

« Letnia Grand Prix 2016 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2016

Letnia Grand Prix 2016

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich