Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
03.09.2005 - Bischofshofen (Austria) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Küttel Szwajcaria 135.0 137.0 273.1
2 Jakub Janda Czechy 134.5 140.5 272.0
3 Michael Uhrmann Niemcy 133.0 138.0 269.8
4 Wolfgang Loitzl Austria 132.0 132.0 259.2
5 Michael Neumayer Niemcy 136.5 132.0 256.3
6 Jan Matura Czechy 128.5 133.5 252.6
7 Andreas Kofler Austria 128.0 133.0 251.8
8 Dmitriy Vassiliev Rosja 130.0 133.0 249.4
9 Georg Späth Niemcy 131.5 132.0 249.3
10 Michael Möllinger Szwajcaria 127.5 133.5 247.3
11 Sigurd Pettersen Norwegia 128.5 131.0 246.6
12 Simon Ammann Szwajcaria 128.5 130.5 245.2
13 Roar Ljoekelsoey Norwegia 127.0 129.5 242.2
14 Jure Sinkovec Słowenia 130.5 127.5 240.9
15 Kamil Stoch Polska 128.0 129.0 240.6
16 Martin Höllwarth Austria 132.5 135.0 240.0
17 Tami Kiuru Finlandia 126.5 129.5 239.3
18 Robert Kranjec Słowenia 129.0 127.0 238.8
19 Matti Hautamäki Finlandia 125.0 130.5 237.9
20 Adam Małysz Polska 124.0 131.0 237.0
21 Dimitry Ipatov Rosja 125.5 129.0 234.6
22 Thomas Morgenstern Austria 129.0 124.5 233.3
23 Martin Koch Austria 123.0 129.5 230.5
24 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 123.5 128.0 226.7
25 Stephan Hocke Niemcy 123.5 127.0 225.9
26 Henning Stensrud Norwegia 123.0 125.5 222.3
27 Manuel Fettner Austria 128.0 120.0 221.9
28 Jan Mazoch Czechy 123.5 121.0 217.6
29 Bastian Kaltenböck Austria 125.5 120.5 215.8
30 Hideharu Miyahira Japonia 125.5 116.0 209.7
31 Petr Chaadaev Białoruś 123.0   107.4
32 Martin Mesik Słowacja 122.5   106.5
33 Alexander Herr Niemcy 121.5   105.7
34 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 121.0   105.3
35 Janne Happonen Finlandia 121.0   104.8
  Arttu Lappi Finlandia 121.0   104.8
37 Andreas Widhölzl Austria 120.5   104.4
38 Akira Higashi Japonia 120.5   103.9
39 Guido Landert Szwajcaria 120.5   103.4
40 Johan Erikson Szwecja 121.0   101.8
41 Primoz Pikl Słowenia 119.0   100.2
42 Hiroki Yamada Japonia 118.5   99.8
43 Jens Salumäe Estonia 119.0   99.7
44 Denis Kornilov Rosja 121.0   99.3
45 Jernej Damjan Słowenia 118.0   98.9
  Rok Benkovic Słowenia 118.0   98.9
47 Arthur Pauli Austria 119.0   98.7
48 Daniel Lackner Austria 116.0   93.8
49 Antonin Hajek Czechy 115.0   92.0
50 Krystian Długopolski Polska 113.5   88.8

« Letnia Grand Prix 2005 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2005

Letnia Grand Prix 2005

Kalendarium
Martin Schmitt
Dziś urodziny obchodzą:
Maciej Kurzajewski (1973)
Franz Neulaendtner (1966)
2003 - Po raz pierwszy kobieta (D.Iraschko) uzyskała 200 metrów
Najbliższe zawody
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
2 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ Willingen
odprawa techniczna K/M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna K
21:30
MŚJ Whistler
konkurs ind. K
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
12:40
Eurosport w Player.pl Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
dzisiaj
13:15
Eurosport w Player.pl Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
dzisiaj
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
dzisiaj
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
13:40
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
dzisiaj
14:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
LIVE
dzisiaj
14:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 1. seria
LIVE
dzisiaj
15:05
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 2. konkurs kobiet, HS 111
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
63%
Halvor Egner Granerud
16%
Kamil Stoch
4%
Stefan Kraft
4%
Anze Lanisek
3%
Ryoyu Kobayashi
2%
Piotr Żyła
2%
inny skoczek
2%
Marius Lindvik
1%
Peter Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Markus Eisenbichler
0%
Daniel Andre Tande
0%
Robert Johansson
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich