Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
31.08.2003 - Innsbruck (Austria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Maximilian Mechler Niemcy 131.5 132.5 272.7
2 Rok Benkovic Słowenia 132.0 131.0 268.4
3 Veli-Matti Lindström Finlandia 131.0 135.0 267.3
4 Roar Ljoekelsoey Norwegia 127.0 130.0 264.1
5 Reinhard Schwarzenberger Austria 131.5 126.0 264.0
6 Lars Bystoel Norwegia 130.5 129.5 263.5
7 Andreas Goldberger Austria 128.0 128.0 261.3
8 Akseli Kokkonen Finlandia 127.0 131.0 260.9
9 Wolfgang Loitzl Austria 127.0 126.0 256.9
10 Noriaki Kasai Japonia 124.5 131.5 256.3
11 Andreas Küttel Szwajcaria 126.0 126.0 255.1
12 Jakub Janda Czechy 124.5 127.0 254.7
13 Martin Koch Austria 124.5 129.0 254.3
14 Andreas Kofler Austria 122.5 128.0 251.9
15 Florian Liegl Austria 126.5 125.5 248.6
16 Michael Uhrmann Niemcy 125.0 124.5 247.6
17 Emmanuel Chedal Francja 123.0 127.0 247.5
18 Hideharu Miyahira Japonia 128.0 123.0 246.8
19 Wojciech Skupień Polska 126.0 124.0 246.5
20 Thomas Morgenstern Austria 125.0 123.0 245.9
21 Martin Höllwarth Austria 119.5 128.0 245.0
22 Primoz Peterka Słowenia 121.5 125.5 244.6
23 Jens Salumäe Estonia 120.5 122.0 235.0
24 Alexander Herr Niemcy 122.5 121.5 233.7
25 Sven Hannawald Niemcy 121.0 120.0 231.8
26 Mathias Hafele Austria 120.0 120.0 229.5
27 Assan Takhtakhunov Kazachstan 124.0 118.5 229.0
28 Damjan Fras Słowenia 123.0 117.5 227.9
29 Martin Mesik Słowacja 121.5 118.0 227.1
30 Andreas Widhölzl Austria 122.0 113.0 208.0
31 Janne Happonen Finlandia 120.0   113.5
32 Balthasar Schneider Austria 120.5   113.4
33 Roland Mueller Austria 119.5   113.1
  Janne Ahonen Finlandia 119.5   113.1
35 Yusuke Kaneko Japonia 121.0   112.8
36 Stefan Thurnbichler Austria 119.5   112.6
37 Christian Nagiller Austria 119.0   111.2
38 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 118.5   110.8
  Tami Kiuru Finlandia 118.5   110.8
40 Florentin Durand Francja 118.5   110.3
41 Robert Kranjec Słowenia 118.5   109.8
42 Jan Mazoch Czechy 118.0   108.4
43 Martin Schmitt Niemcy 116.5   107.2
44 Arttu Lappi Finlandia 116.0   105.8
45 Michael Neumayer Niemcy 116.5   102.7
46 Sigurd Pettersen Norwegia 113.5   100.8
47 Jan Matura Czechy 113.0   99.4
48 Markus Eigentler Austria 111.5   96.7
49 Stefan Kaiser Austria 107.5   87.5
50 Peter Zonta Słowenia 95.0   55.0

« Letnia Grand Prix 2003 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2003

Letnia Grand Prix 2003

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich