TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 223  
2 Akseli Kokkonen Finlandia 190 -33
3 Martin Höllwarth Austria 176 -47
4 Rok Benkovic Słowenia 175 -48
5 Roar Ljoekelsoey Norwegia 150 -73
6 Maximilian Mechler Niemcy 124 -99
7 Primoz Peterka Słowenia 122 -101
8 Veli-Matti Lindström Finlandia 120 -103
9 Tami Kiuru Finlandia 117 -106
10 Jakub Janda Czechy 106 -117
11 Sigurd Pettersen Norwegia 104 -119
12 Reinhard Schwarzenberger Austria 103 -120
13 Noriaki Kasai Japonia 91 -132
14 Emmanuel Chedal Francja 69 -154
15 Alexander Herr Niemcy 62 -161
16 Andreas Küttel Szwajcaria 61 -162
17 Andreas Goldberger Austria 60 -163
18 Janne Ahonen Finlandia 58 -165
19 Martin Schmitt Niemcy 51 -172
20 Lars Bystoel Norwegia 50 -173
21 Michael Neumayer Niemcy 46 -177
22 Georg Späth Niemcy 44 -179
23 Wolfgang Loitzl Austria 39 -184
24 Janne Happonen Finlandia 36 -187
25 Damjan Fras Słowenia 35 -188
26 Robert Kranjec Słowenia 33 -190
27 Andreas Kofler Austria 32 -191
  Wojciech Skupień Polska 32 -191
29 Stefan Thurnbichler Austria 26 -197
30 Michael Uhrmann Niemcy 23 -200
31 Sven Hannawald Niemcy 22 -201
  Andreas Widhölzl Austria 22 -201
33 Jens Salumäe Estonia 21 -202
  Jan Mazoch Czechy 21 -202
35 Martin Koch Austria 20 -203
36 Yusuke Kaneko Japonia 18 -205
37 Matti Hautamäki Finlandia 16 -207
  Florian Liegl Austria 16 -207
39 Hideharu Miyahira Japonia 15 -208
  Jan Matura Czechy 15 -208
41 Christian Nagiller Austria 14 -209
  Tommy Schwall USA 14 -209
43 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 13 -210
44 Peter Zonta Słowenia 12 -211
  Stefan Pieper Niemcy 12 -211
46 Jörg Ritzerfeld Niemcy 9 -214
  Anders Bardal Norwegia 9 -214
48 Jon Aaraas Norwegia 7 -216
  Nicolas Dessum Francja 7 -216
50 Akira Higashi Japonia 6 -217
51 Mathias Hafele Austria 5 -218
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 5 -218
53 Assan Takhtakhunov Kazachstan 4 -219
54 Martin Mesik Słowacja 3 -220
  Kazuyoshi Funaki Japonia 3 -220
  Henning Stensrud Norwegia 3 -220
57 Arttu Lappi Finlandia 2 -221
  Stephan Hocke Niemcy 2 -221
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1136  
2 Finlandia Finlandia 889 -247
3 Słowenia Słowenia 677 -459
4 Niemcy Niemcy 645 -491
5 Norwegia Norwegia 541 -595
6 Japonia Japonia 283 -853
7 Czechy Czechy 192 -944
8 Polska Polska 132 -1004
9 Francja Francja 76 -1060
10 Szwajcaria Szwajcaria 61 -1075
11 Estonia Estonia 21 -1115
12 USA USA 14 -1122
13 Kazachstan Kazachstan 4 -1132
14 Słowacja Słowacja 3 -1133
Wyniki konkursów
09.08.2003 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzcy: Austria
10.08.2003 Hinterzarten Niemcy K-95
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
14.08.2003 Courchevel Francja K-120
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
29.08.2003 Predazzo Włochy K-120
Zwycięzca: Akseli Kokkonen (Finlandia)
31.08.2003 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Maximilian Mechler (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »