Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
26.08.2016 - Oberwiesenthal (Niemcy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Lucile Morat Francja 98.0 97.0 231.8
2 Katharina Althaus Niemcy 101.0 93.0 221.6
3 Lara Malsiner Włochy 96.5 91.0 220.3
4 Juliane Seyfarth Niemcy 94.5 94.5 215.9
5 Carina Vogt Niemcy 94.5 93.5 214.1
6 Natasha Bodnarchuk Kanada 96.0 90.5 205.6
7 Anna Rupprecht Niemcy 89.0 89.5 203.9
8 Ramona Straub Niemcy 93.0 87.5 201.2
9 Alexandra Kustova Rosja 93.5 81.0 186.8
10 Nika Kriznar Słowenia 82.0 93.0 186.6
11 Julia Huber Austria 86.5 84.0 175.8
12 Barbora Blazkova Czechy 89.5 82.0 175.5
13 Claudia Purker Austria 83.5 88.0 174.6
14 Josephine Pagnier Francja 86.0 82.5 172.0
15 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 81.0 84.0 168.3
16 Sabrina Windmueller Szwajcaria 82.5 84.0 167.8
17 Jerneja Brecl Słowenia 80.5 84.0 166.3
18 Glafira Noskova Rosja 79.5 86.5 160.8
19 Ksenia Kablukova Rosja 83.0 78.0 160.5
20 Pauline Hessler Niemcy 83.5 78.0 158.9
21 Luisa Goerlich Niemcy 83.0 79.0 154.9
22 Zdenka Pesatova Czechy 79.5 80.0 154.4
23 Kinga Rajda Polska 78.0 83.5 154.0
24 Nina Lussi USA 72.0 81.5 147.1
25 Nicole Maurer Kanada 73.5 79.0 145.8
26 Anna Shpyneva Rosja 77.0 80.0 142.7
27 Jana Mrakotova Czechy 82.0 75.0 136.2
28 Romane Dieu Francja 74.0 73.0 133.1
29 Virag Voros Węgry 78.0 70.5 125.9
30 Gianina Ernst Niemcy 76.0 65.5 122.7
31 Marta Krepelkova Czechy 71.0   54.8
32 Katra Komar Słowenia 72.0   54.1
33 Kaja Urbanija Coz Słowenia 72.0   52.6
34 Agnes Reisch Niemcy 70.0   52.4
35 Oceane Avocat Gros Francja 71.0   52.3
36 Henriette Kraus Niemcy 70.5   52.1
37 Roberta D Agostina Włochy 69.5   50.0
38 Kamila Karpiel Polska 70.5   48.9
39 Oceane Paillard Francja 69.5   47.2
40 Jasmine Sepandj Kanada 69.0   47.1
41 Veronica Gianmoena Włochy 70.5   46.9
42 Natalie Eilers Kanada 64.5   40.4
43 Abigail Strate Kanada 63.0   39.4
  Anna Twardosz Polska 66.5   39.4
45 Sarlote Skele Łotwa 62.0   36.7
46 Andreea Diana Trambitas Rumunia 63.0   35.5
47 Joanna Szwab Polska 65.5   35.1
48 Valentina Sderzhikova Kazachstan 64.5   33.7
49 Maria Aleksandrova Rosja 61.0   27.7
50 Eleora Hamming Kanada 59.5   25.6
51 Viktoria Sidlova Słowacja 57.5   18.5

« Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2016 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2016

Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2016

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich