Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
14.08.2006 - Courchevel (Francja) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Gregor Schlierenzauer Austria 123.5 134.5 255.4
2 Wolfgang Loitzl Austria 120.5 125.0 242.4
3 Adam Małysz Polska 117.0 127.5 237.1
4 Anders Jacobsen Norwegia 120.0 125.0 236.5
5 Lars Bystoel Norwegia 118.5 125.0 234.8
6 Andreas Kofler Austria 120.0 122.0 233.1
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 119.0 123.0 233.1
8 Michael Uhrmann Niemcy 119.0 124.0 231.9
9 Andreas Küttel Szwajcaria 118.5 121.5 229.5
10 Martin Schmitt Niemcy 117.0 124.5 229.2
11 Manuel Fettner Austria 114.5 124.5 224.7
12 Simon Ammann Szwajcaria 113.5 125.0 222.3
13 Martin Höllwarth Austria 115.0 122.5 220.5
14 Michael Neumayer Niemcy 115.5 121.5 218.6
15 Jakub Janda Czechy 116.5 118.5 218.0
16 Anders Bardal Norwegia 115.0 120.0 217.0
17 Jernej Damjan Słowenia 112.5 123.0 215.4
18 Denis Kornilov Rosja 112.0 122.5 214.1
19 Takanobu Okabe Japonia 113.0 120.5 213.3
20 David Lazzaroni Francja 111.5 122.0 212.8
21 Michael Möllinger Szwajcaria 111.5 120.0 210.2
22 Kamil Stoch Polska 113.5 119.0 210.0
23 Daiki Ito Japonia 111.0 120.5 207.2
24 Georg Späth Niemcy 113.0 117.0 204.0
25 Dimitry Ipatov Rosja 111.5 115.5 199.1
26 Roman Koudelka Czechy 109.5 117.0 198.2
27 Tom Hilde Norwegia 108.0 117.5 195.9
28 Roar Ljoekelsoey Norwegia 110.0 116.0 195.8
29 Dmitriy Vassiliev Rosja 110.5 113.0 193.3
30 Andrea Morassi Włochy 111.0 111.0 186.1
31 Ildar Fatchullin Rosja 108.5   88.8
32 Guido Landert Szwajcaria 107.0   86.6
33 Antonin Hajek Czechy 107.0   86.1
34 Kazuya Yoshioka Japonia 106.5   85.7
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 106.5   85.7
36 Taku Takeuchi Japonia 107.0   85.6
37 Maksim Anisimov Białoru¶ 106.0   84.8
38 Mathias Hafele Austria 105.5   84.4
39 Jan Matura Czechy 105.5   83.9
40 Petr Chaadaev Białoru¶ 106.5   83.7
41 Emmanuel Chedal Francja 105.5   83.4
42 Jure Sinkovec Słowenia 102.5   77.0
  Nicolas Dessum Francja 102.5   77.0
44 Heung Chul Choi Korea Pd. 101.5   75.7
45 Remi Santiago Francja 101.0   73.8
46 Christian Ulmer Niemcy 101.0   73.3
47 Sebastian Colloredo Włochy 100.5   72.9
48 Stefan Hula Polska 98.0   68.4
49 Damien Maitre Francja 97.5   67.0
50 Alexey Korolev Kazachstan 93.5   59.3

« Grand Prix Czterech Narodów 2006 - wszystkie konkursy »
Grand Prix Czterech Narodów 2006

Grand Prix Czterech Narodów 2006

Kalendarium
Alexey Korolev
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich