Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
04.12.2021, godz. 03:00
Zhangjiakou/Pekin HS-106
CoC K
20.01.2021 - Szczyrk (Polska) HS-104
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Philipp Raimund Niemcy 103.0 97.0 255.1
2 Timon-Pascal Kahofer Austria 106.5 94.0 252.0
3 David Siegel Niemcy 102.0 92.0 247.2
4 Adrian Sell Niemcy 99.5 90.0 236.6
5 Richard Freitag Niemcy 98.0 95.0 232.6
6 Clemens Aigner Austria 90.0 92.5 231.8
7 Janni Reisenauer Austria 91.0 93.0 231.4
  Mika Schwann Austria 98.0 95.5 231.4
9 Moritz Baer Niemcy 87.0 88.0 227.5
10 Francisco Moerth Austria 85.0 95.0 227.2
11 Jan Habdas Polska 93.0 90.5 225.1
12 Stefan Rainer Austria 91.5 93.5 224.6
13 Stefan Huber Austria 86.5 95.0 222.4
14 Alex Insam Włochy 82.0 88.0 220.6
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 92.5 91.0 220.6
16 Markus Rupitsch Austria 82.5 96.5 220.4
17 Luca Roth Niemcy 91.0 91.5 220.2
18 Giovanni Bresadola Włochy 89.0 93.0 219.1
19 Justin Lisso Niemcy 97.0 86.5 213.0
20 Maximilian Lienher Austria 86.5 89.0 212.8
21 Felix Hoffmann Niemcy 85.5 88.5 208.4
22 Adam Niżnik Polska 79.0 88.5 205.2
23 Ozbe Zupan Słowenia 85.0 87.0 201.9
24 Krzysztof Leja Polska 83.0 85.5 196.4
25 Julian Wienerroither Austria 83.0 86.0 195.3
  Wiktor Pękala Polska 83.0 82.5 195.3
27 Radek Rydl Czechy 82.0 85.5 191.1
28 Maksim Bartolj Słowenia 83.0 83.0 186.7
29 Frantisek Holik Czechy 86.0 76.0 186.0
30 Mateusz Gruszka Polska 89.0 DSQ 107.1
31 Matija Vidic Słowenia 80.5   91.0
32 Jarosław Krzak Polska 80.5   90.1
33 Mattia Galiani Włochy 86.0   88.5
34 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 79.0   88.2
35 Andrei Feldorean Rumunia 79.5   87.8
36 Daniel Moroder Włochy 75.0   87.4
37 Arkadiusz Jojko Polska 84.0   86.9
38 Nejc Toporis Słowenia 85.0   86.8
39 Taj Ekart Słowenia 83.5   84.6
  Benedikt Holub Czechy 79.0   84.6
41 Yevhen Marusiak Ukraina 75.5   84.2
42 Francesco Cecon Włochy 85.0   84.0
43 Radek Selcer Czechy 79.5   83.4
44 Frantisek Lejsek Czechy 76.5   82.6
45 Andreas Wellinger Niemcy 76.5   82.5
46 Petr Vaverka Czechy 74.5   82.0
47 Stanisław Ciszek Polska 73.0   80.4
48 Matevz Samec Słowenia 77.5   80.2
49 Jakub Sikola Czechy 75.0   79.5
50 Andrea Campregher Włochy 71.0   72.2
51 Florin Feroiu Rumunia 81.5   70.5
52 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 71.0   70.1
53 Robert Stefan Sandulescu Rumunia 70.0   66.0
54 Damian Lasota Czechy 69.0   65.6
55 Anton Korchuk Ukraina 84.0   62.2
56 Radu Matei Ardelean Rumunia 64.0   59.2
57 Tim Fuchs Niemcy 70.0   58.9
58 Moise Alexandru Folea Rumunia 75.0   52.4
59 Erik Kapias Słowacja 66.5   52.0
60 Yurii Yaniuk Ukraina 67.0   49.7
61 Krystof Hauser Czechy 64.0   46.8
62 Denys Tsvietkov Ukraina 60.0   41.4
63 Filip Krenek Czechy 54.0   36.5
64 Karol Niemczyk Polska 52.5   26.5
65 Csaba Szabo Rumunia DNS   0.0
  Mircea Stefan Jipescu Rumunia DNS   0.0
  Andrii Vaskul Ukraina DSQ   0.0
  Kacper Juroszek Polska DSQ   0.0

« FIS Cup 2020/2021 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2020/2021

FIS Cup 2020/2021

Najbliższe zawody
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
4 grudnia 2021 (sobota)
02:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
03:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
15:30
P¦ Wisła
seria próbna
16:30
P¦ Wisła
konkurs druż.
17:15
P¦ K Lillehammer
seria próbna
18:15
P¦ K Lillehammer
konkurs ind.
5 grudnia 2021 (niedziela)
06:30
CoC Zhangjiakou
seria próbna M
07:30
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. M
12:00
CoC Zhangjiakou
seria próbna K
13:00
CoC Zhangjiakou
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
13:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka,
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka,
jutro
01:29
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka,
jutro
07:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka,
jutro
18:30
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
1.12.2021
00:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka,
1.12.2021
01:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka,
1.12.2021
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka,
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich