Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
20.01.2021 - Szczyrk (Polska) HS-104
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Philipp Raimund Niemcy 103.0 131.6
2 Timon-Pascal Kahofer Austria 106.5 130.6
3 David Siegel Niemcy 102.0 126.6
4 Adrian Sell Niemcy 99.5 117.2
5 Moritz Baer Niemcy 87.0 116.3
6 Mika Schwann Austria 98.0 113.1
7 Clemens Aigner Austria 90.0 111.8
8 Richard Freitag Niemcy 98.0 111.4
9 Jan Habdas Polska 93.0 110.8
10 Justin Lisso Niemcy 97.0 110.7
11 Luca Roth Niemcy 91.0 109.0
12 Mateusz Gruszka Polska 89.0 107.1
13 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 92.5 106.8
14 Janni Reisenauer Austria 91.0 106.4
15 Frantisek Holik Czechy 86.0 104.7
16 Alex Insam Włochy 82.0 103.9
17 Francisco Moerth Austria 85.0 103.2
18 Stefan Rainer Austria 91.5 101.6
19 Giovanni Bresadola Włochy 89.0 101.5
20 Maximilian Lienher Austria 86.5 101.1
21 Radek Rydl Czechy 82.0 100.9
  Felix Hoffmann Niemcy 85.5 100.9
23 Markus Rupitsch Austria 82.5 100.8
24 Wiktor Pękala Polska 83.0 99.3
25 Stefan Huber Austria 86.5 97.3
26 Adam Niżnik Polska 79.0 96.5
27 Ozbe Zupan Słowenia 85.0 94.8
28 Krzysztof Leja Polska 83.0 94.5
29 Maksim Bartolj Słowenia 83.0 94.1
30 Julian Wienerroither Austria 83.0 91.2
31 Matija Vidic Słowenia 80.5 91.0
32 Jarosław Krzak Polska 80.5 90.1
33 Mattia Galiani Włochy 86.0 88.5
34 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 79.0 88.2
35 Andrei Feldorean Rumunia 79.5 87.8
36 Daniel Moroder Włochy 75.0 87.4
37 Arkadiusz Jojko Polska 84.0 86.9
38 Nejc Toporis Słowenia 85.0 86.8
39 Taj Ekart Słowenia 83.5 84.6
  Benedikt Holub Czechy 79.0 84.6
41 Yevhen Marusiak Ukraina 75.5 84.2
42 Francesco Cecon Włochy 85.0 84.0
43 Radek Selcer Czechy 79.5 83.4
44 Frantisek Lejsek Czechy 76.5 82.6
45 Andreas Wellinger Niemcy 76.5 82.5
46 Petr Vaverka Czechy 74.5 82.0
47 Stanisław Ciszek Polska 73.0 80.4
48 Matevz Samec Słowenia 77.5 80.2
49 Jakub Sikola Czechy 75.0 79.5
50 Andrea Campregher Włochy 71.0 72.2
51 Florin Feroiu Rumunia 81.5 70.5
52 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 71.0 70.1
53 Robert Stefan Sandulescu Rumunia 70.0 66.0
54 Damian Lasota Czechy 69.0 65.6
55 Anton Korchuk Ukraina 84.0 62.2
56 Radu Matei Ardelean Rumunia 64.0 59.2
57 Tim Fuchs Niemcy 70.0 58.9
58 Moise Alexandru Folea Rumunia 75.0 52.4
59 Erik Kapias Słowacja 66.5 52.0
60 Yurii Yaniuk Ukraina 67.0 49.7
61 Krystof Hauser Czechy 64.0 46.8
62 Denys Tsvietkov Ukraina 60.0 41.4
63 Filip Krenek Czechy 54.0 36.5
64 Karol Niemczyk Polska 52.5 26.5
65 Csaba Szabo Rumunia DNS DNS
66 Mircea Stefan Jipescu Rumunia DNS DNS
67 Andrii Vaskul Ukraina DSQ DSQ
68 Kacper Juroszek Polska DSQ DSQ

« FIS Cup 2020/2021 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2020/2021

FIS Cup 2020/2021

Kalendarium
Katja Markuta
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Mitz (1990)
Luka Brnot (1990)
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:45
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
15:55
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich