Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
19.01.2020 - Zakopane (Polska) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Maximilian Steiner Austria 139.5 137.6
2 Stefan Rainer Austria 139.0 136.4
3 Francisco Moerth Austria 133.0 125.7
4 Artti Aigro Estonia 131.5 124.5
5 Lovro Kos Słowenia 132.5 123.4
6 Thomas Lackner Austria 129.5 121.4
7 Andrew Urlaub USA 131.0 121.3
8 Martti Nomme Estonia 131.0 120.6
9 Niklas Bachlinger Austria 128.0 118.4
10 Josef Ritzer Austria 128.5 118.2
11 Zak Mogel Słowenia 127.5 118.0
12 Maximilian Lienher Austria 128.5 117.1
13 Espen Jacobsen Norwegia 128.5 116.3
14 Dusan Dolezel Czechy 128.0 115.7
15 Janni Reisenauer Austria 128.5 115.4
16 Mika Schwann Austria 127.5 114.4
17 Thomas Hofer Austria 127.0 113.8
  Matthew Soukup Kanada 126.0 113.8
19 Maksim Bartolj Słowenia 128.0 113.7
20 Rok Tarman Słowenia 125.0 112.6
21 Lovro Vodusek Słowenia 125.5 112.2
22 Yevhen Marusiak Ukraina 124.0 109.8
23 Jarosław Krzak Polska 124.0 109.7
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 125.5 109.7
25 Marcel Rep Słowenia 123.5 106.7
26 Decker Dean USA 121.0 106.3
27 Szczepan Kupczak Polska 122.0 105.6
28 Szymon Jojko Polska 121.0 103.0
29 Jan Bombek Słowenia 121.5 102.9
30 Matevz Samec Słowenia 120.5 102.4
31 Timotej Jeglic Słowenia 121.0 100.3
32 Ernest Prislic Słowenia 119.0 97.4
33 Patrick Gasienica USA 119.0 96.9
34 Kevin Maltsev Estonia 117.5 95.6
35 Mikhail Purtov Rosja 117.0 94.5
36 Henri Kavilo Finlandia 117.5 93.0
37 Radek Rydl Czechy 114.5 91.2
38 Daniel Andrei Cacina Rumunia 115.5 90.0
39 Frans Taehkaevuori Finlandia 114.5 87.4
40 Maksim Duka Rosja 114.0 87.1
41 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 112.0 86.4
42 Karol Niemczyk Polska 112.5 86.0
43 Szymon Zapotoczny Polska 112.5 85.2
44 Benedikt Holub Czechy 111.0 84.1
45 Arkadiusz Jojko Polska 112.0 83.7
46 Krzysztof Kieta Polska 112.0 82.2
47 Muhammed Munir Gungen Turcja 110.0 81.6
48 Jan Rzadkosz Polska 110.5 80.4
49 Wiktor Pękala Polska 109.0 79.1
50 Casey Larson USA 111.0 78.7
51 Jakub Sikola Czechy 107.5 75.6
52 Radek Selcer Czechy 108.5 74.5
53 Greyson Scharffs USA 107.5 74.1
54 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 108.0 73.4
55 Sebastian Kellerman Czechy 107.0 73.1
56 Frantisek Holik Czechy 104.0 72.9
57 Kacper Stosel Polska 103.5 68.0
58 Stanisław Ciszek Polska 104.0 66.7
59 Andrei Feldorean Rumunia 104.0 66.6
60 Damian Lasota Czechy 103.0 66.4
61 Stanisław Majerczyk Polska 104.5 66.3
62 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 104.5 65.7
63 Mikhail Sherstnev Rosja 103.0 64.7
64 Krzysztof Leja Polska 100.5 59.4
  Canden Wilkinson USA 98.5 59.4
66 Hunter Gibson USA 97.5 55.5
67 Krystof Hauser Czechy 97.0 54.2
68 Jan Galica Polska 98.0 51.6
69 Wiktor Fickowski Polska 96.5 51.2
70 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 96.5 50.1
71 Adam Ruda Polska 89.5 36.2
72 Robert Ry¶ Polska 90.5 35.7
73 Jan Bukowski Polska DSQ DSQ
74 Dmitry Khodykin Rosja DSQ DSQ
75 Maksim Kolobov Rosja DSQ DSQ

« FIS Cup 2019/2020 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2019/2020

FIS Cup 2019/2020

Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich