TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2019
Najbliższe zawody
21.03.2019, godz. 11:00
Planica HS-240
Planica Seven, kwal.
09.02.2019 - Rastbüchl (Niemcy) HS-78
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Wank Niemcy 75.5 77.0 233.3
2 Adrian Sell Niemcy 70.5 75.0 215.5
3 Julian Wienerroither Austria 70.0 74.0 213.5
4 Johannes Schubert Niemcy 70.5 73.0 212.9
5 Sebastian Rombach Niemcy 71.5 71.0 211.9
6 Fabian Seidl Niemcy 70.5 72.5 209.5
7 Cedrik Weigel Niemcy 70.0 73.0 208.5
8 Maximilian Steiner Austria 69.5 72.5 208.1
9 Stefan Rainer Austria 68.5 73.5 206.9
10 Justin Nietzel Niemcy 70.5 72.0 205.8
11 Janni Reisenauer Austria 70.0 71.5 205.6
12 David Haagen Austria 69.0 71.5 205.0
13 Rok Tarman Słowenia 70.5 72.5 203.6
14 Eirik Leander Fystro Norwegia 70.5 72.5 203.4
  Claudio Moerth Austria 69.0 70.5 203.4
16 Anton Schluetter Niemcy 70.0 70.5 201.0
17 Kacper Juroszek Polska 68.0 71.5 200.5
18 Paul Winter Niemcy 67.5 71.5 200.2
19 Tom Gerisch Niemcy 66.5 71.5 199.6
20 Seou Choi Korea Pd. 67.5 70.0 197.0
21 Medard Brezovnik Słowenia 68.0 70.5 195.6
22 Axel Maylaender Niemcy 69.0 70.5 195.4
23 Quirin Modricken Niemcy 67.0 69.0 194.7
24 Francisco Moerth Austria 67.5 69.0 193.3
25 Tim Fuchs Niemcy 67.5 68.5 193.0
26 Dominik Maylaender Niemcy 68.0 69.0 192.5
27 Tomasz Pilch Polska 66.5 69.0 190.9
28 Jonas Bratlien Norwegia 68.0 69.5 190.3
29 Sebastian Ludwig Niemcy 68.0 68.5 189.9
30 Ernest Prislic Słowenia 68.5 65.5 182.2
31 Julian Ketterer Niemcy 67.5   92.0
32 Ole Kristian Baarset Norwegia 66.5   91.3
33 Frantisek Holik Czechy 66.5   90.8
34 Luka Robnik Słowenia 66.0   90.5
35 Soelve Jokerud Strand Norwegia 65.5   90.3
36 Benedikt Hahne Niemcy 65.5   90.0
37 Markus Rupitsch Austria 66.5   89.9
38 Lars Kindlimann Szwajcaria 65.0   89.6
39 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 65.0   88.9
40 Adam Niżnik Polska 66.0   88.5
41 Mateusz Gruszka Polska 65.0   88.4
42 Jostein Saglien Braaten Norwegia 66.5   88.3
43 Nejc Toporis Słowenia 68.0   88.1
44 Justin Weigel Niemcy 64.5   87.9
45 Espen Alexander Johansen Amble Norwegia 64.5   87.8
46 Tomaz Naglic Słowenia 65.5   87.3
47 Sandro Hauswirth Szwajcaria 64.5   87.0
48 Tjas Grilc Słowenia 64.0   86.9
49 Lennart Weigel Niemcy 64.5   86.8
50 Naim Stanfel Austria 64.5   85.8
51 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 64.0   85.0
  Heung Chul Choi Korea Pd. 64.5   85.0
53 Radu Mihai Pacurar Rumunia 64.5   84.2
54 Nik Fabijan Słowenia 64.0   83.9
55 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 65.5   83.7
56 Sung-Woo Cho Korea Pd. 64.0   83.0
57 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 63.0   82.7
58 Radek Selcer Czechy 62.5   82.3
59 Muhammed Munir Gungen Turcja 61.5   81.2
  Bartosz Czyż Polska 62.5   81.2
  Peter Resinger Austria 65.0   81.2
62 Jeong-Heon Si Korea Pd. 63.0   80.9
63 Benedikt Holub Czechy 63.0   80.2
64 Olan Lacroix Szwajcaria 62.0   79.2
65 Muhammet Ali Bedir Turcja 60.5   79.0
66 Radek Rydl Czechy 61.5   78.5
67 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 62.0   77.1
68 Sebastian Kellerman Czechy 60.5   76.4
69 Eric Fuchs Niemcy 61.0   75.8
70 Andrei Feldorean Rumunia 59.0   75.1
71 Mikulas Sluka Czechy 57.0   68.4
72 Maksim Bartolj Słowenia 58.0   66.2
73 Jakub Sikola Czechy 56.0   63.1
74 Krystof Hauser Czechy 50.5   48.7
75 Nikola Stevanovic Serbia 34.0   8.7

« FIS Cup 2018/2019 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Najbliższe zawody
20 marca 2019 (¶roda)
10:00
P¦ Planica
test skoczni
19:00
P¦ Planica
odprawa techniczna
21 marca 2019 (czwartek)
09:00
P¦ Planica
oficjalny trening
11:00
P¦ Planica
kwalifikacje
13:00
P¦ kobiet Czajkowski
odprawa techniczna
22 marca 2019 (pi±tek)
04:30
CoC Czajkowski
odprawa techniczna
06:00
P¦ kobiet Czajkowski
oficjalny trening
07:30
P¦ kobiet Czajkowski
kwalifikacje
11:00
CoC Czajkowski
oficjalny trening
13:30
P¦ Planica
seria próbna
14:30
P¦ Planica
konkurs ind.
23 marca 2019 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Czajkowski
seria próbna
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ kobiet Czajkowski
konkurs ind.
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Richard Freitag
Ryoyu Kobayashi
Stefan Kraft
Philipp Aschenwald
Killian Peier
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »