Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
25.08.2019, godz. 09:30
Rasnov HS-97
FIS Cup K
13.01.2019 - Zakopane (Polska) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 David Haagen Austria 137.0 136.5 272.3
2 Jaka Hvala Słowenia 135.0 134.0 264.7
3 Cene Prevc Słowenia 135.0 129.5 255.6
4 Claudio Moerth Austria 133.5 130.5 254.7
5 Stefan Huber Austria 129.5 133.0 251.5
6 Vojtech Stursa Czechy 133.5 129.5 250.9
7 Dusan Dolezel Czechy 134.5 128.5 250.4
8 Janni Reisenauer Austria 134.5 126.5 246.8
9 Johannes Schubert Niemcy 129.5 130.0 244.6
10 Maximilian Lienher Austria 128.0 130.5 242.8
11 Tim Fuchs Niemcy 128.0 130.5 241.8
12 Adam Niżnik Polska 130.0 128.5 241.3
13 Kalle Heikkinen Finlandia 120.5 134.5 234.5
14 Mico Ahonen Finlandia 124.0 130.5 233.1
15 Stefan Rainer Austria 126.0 127.0 230.4
16 Kacper Juroszek Polska 124.5 129.0 229.8
17 Justin Nietzel Niemcy 120.0 131.0 226.8
18 Damian Skupień Polska 120.0 130.5 226.4
19 Matevz Samec Słowenia 124.5 126.5 226.3
20 Markus Rupitsch Austria 120.0 130.5 225.9
21 Anton Schluetter Niemcy 123.5 126.5 225.5
22 Tomasz Pilch Polska 124.0 126.0 225.0
23 Dominik Maylaender Niemcy 121.0 125.0 217.8
24 Adrian Sell Niemcy 121.0 121.5 210.5
25 Julian Wienerroither Austria 116.5 123.5 204.5
26 Cedrik Weigel Niemcy 121.0 118.0 202.7
27 Niko Kytoesaho Finlandia 119.0 118.0 198.1
28 Radek Selcer Czechy 118.5 112.0 185.9
29 Henri Kavilo Finlandia 117.5 112.5 184.5
30 Nik Fabijan Słowenia 117.5 113.0 181.9
31 Wiktor Pękala Polska 116.0   93.3
32 Kacper Stosel Polska 115.0   93.0
33 Ernest Prislic Słowenia 115.5   92.9
  Jonne Veteläinen Finlandia 115.5   92.9
35 Yevgen Marusyak Ukraina 115.0   92.5
36 Fabian Seidl Niemcy 113.5   89.8
37 Radek Rydl Czechy 114.0   89.7
38 Krzysztof Leja Polska 112.0   87.6
39 Mark Hafnar Słowenia 112.5   87.5
40 Paul Winter Niemcy 113.0   87.4
41 Petr Vaverka Czechy 112.5   87.0
  Benedikt Holub Czechy 112.5   87.0
43 Daniel Andrei Cacina Rumunia 112.0   86.1
44 Mateusz Gruszka Polska 111.5   85.2
45 Jarosław Krzak Polska 111.0   84.3
46 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 110.5   83.4
47 Krzysztof Kieta Polska 110.0   82.5
48 Sebastian Kellerman Czechy 110.5   82.4
49 Bartosz Czyż Polska 108.5   79.8
50 Sebastian Rombach Niemcy 108.5   78.8
51 Arttu Pohjola Finlandia 106.0   73.8
52 Gasper Srsen Słowenia 105.5   73.4
53 Frantisek Holik Czechy 105.0   73.0
54 Bernard Dobre Słowenia 105.5   72.9
55 Andrii Vaskul Ukraina 106.0   72.8
56 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 104.0   70.7
57 Szymon Pawłowski Polska 105.0   70.5
58 Łukasz Bukowski Polska 104.0   69.7
59 Karol Niemczyk Polska 102.0   66.6
60 Radu Mihai Pacurar Rumunia 102.0   65.6
61 Damian Lasota Czechy 101.5   65.2
62 Benjamin Podobnik Słowenia 102.0   64.6
63 Domen Presterl Słowenia 101.0   64.3
64 Szymon Zapotoczny Polska 100.5   63.9
65 Bartłomiej Klimowski Polska 99.5   62.1
66 Szymon Jojko Polska 99.5   60.6
67 Andrei Feldorean Rumunia 99.0   57.2
68 Arkadiusz Jojko Polska 96.5   55.2
69 Krystian Zygmuntowicz Polska 96.5   54.7
70 Ivan Zelenchuk Ukraina 95.0   52.5
71 Nikita Devyatkin Kazachstan 94.5   51.6
72 Jakub Sikola Czechy 91.0   43.8
73 Gleb Safonov Kazachstan 84.0   31.2
74 Jan Habdas Polska 81.5   22.7
75 Nurshat Tursunzhanov Kazachstan 81.0   21.8

« FIS Cup 2018/2019 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich