Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
21.07.2019, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP
08.07.2018 - Villach (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Luca Egloff Szwajcaria 95.5 98.0 255.0
2 Gregor Deschwanden Szwajcaria 95.5 96.0 250.5
3 Fabian Seidl Niemcy 94.5 96.5 250.0
4 Justin Nietzel Niemcy 91.0 99.5 249.0
5 Elias Tollinger Austria 89.0 101.0 248.5
6 Thomas Aasen Markeng Norwegia 94.5 96.0 247.5
7 Thomas Hofer Austria 93.5 94.5 242.5
8 Ulrich Wohlgenannt Austria 91.0 96.0 242.0
9 Markus Schiffner Austria 90.0 96.0 239.5
10 David Haagen Austria 90.5 95.5 238.5
11 Sandro Hauswirth Szwajcaria 91.5 93.5 236.5
12 Sebastian Rombach Niemcy 89.0 97.0 235.5
13 Jernej Presecnik Słowenia 83.5 97.0 228.0
14 Lukas Wagner Niemcy 89.0 91.0 226.5
15 Markus Rupitsch Austria 86.5 93.0 224.5
16 Lovro Vodusek Słowenia 84.0 95.5 223.5
17 Maximilian Steiner Austria 88.0 90.5 223.0
18 Tim Fuchs Niemcy 87.0 91.5 221.0
19 Henri Kavilo Finlandia 85.5 92.5 219.0
20 Kacper Juroszek Polska 85.0 93.0 218.0
21 Noah Valtiner Austria 85.5 89.5 213.5
22 Paul Winter Niemcy 86.5 88.5 213.0
23 Mark Hafnar Słowenia 85.0 90.0 212.5
24 Andreas Alamommo Finlandia 84.0 87.5 206.0
25 Adrian Sell Niemcy 86.5 85.0 204.5
26 Johannes Schubert Niemcy 83.0 87.5 201.5
27 Stefan Rainer Austria 83.5 85.5 200.5
28 Krzysztof Biegun Polska 83.5 85.5 198.5
29 Julian Wackernell Austria 83.5 83.0 194.5
30 Andrei Feldorean Rumunia 83.0 82.0 189.0
31 Mateusz Gruszka Polska 83.5 81.0 186.5
32 Martin Diess Austria 82.5 77.5 179.0
33 Thomas Lackner Austria 82.5   95.0
34 Marco Woergoetter Austria 82.5   94.5
35 Francisco Moerth Austria 82.0   94.0
36 Medard Brezovnik Słowenia 82.0   93.5
  Dominik Maylaender Niemcy 82.0   93.5
  Hunor Farkas Rumunia 82.0   93.5
39 Petr Vaverka Czechy 81.5   93.0
40 Radu Mihai Pacurar Rumunia 82.0   91.5
41 Luka Robnik Słowenia 81.0   91.0
42 Damian Skupień Polska 80.5   90.5
  Nejc Toporis Słowenia 80.5   90.5
44 Daniel Tschofenig Austria 80.0   89.5
  Szymon Pawłowski Polska 80.0   89.5
  Marcel Rep Słowenia 80.0   89.5
47 Sander Vossan Eriksen Norwegia 79.5   89.0
48 Josef Ritzer Austria 79.5   88.5
  Kacper Stosel Polska 79.5   88.5
50 Niko Loeytaeinen Finlandia 79.0   87.5
51 Gleb Safonov Kazachstan 79.5   87.0
52 Naim Stanfel Austria 78.5   85.5
53 Patrick Kogler Austria 78.5   85.0
  Janni Reisenauer Austria 78.0   85.0
55 Adam Niżnik Polska 78.5   84.5
56 Jonne Veteläinen Finlandia 77.5   83.0
57 Axel Maylaender Niemcy 77.0   82.5
58 Elias Vaenskae Finlandia 77.0   82.0
59 Łukasz Bukowski Polska 78.0   81.5
60 Szymon Jojko Polska 76.0   80.0
61 Florian Mittendorfer Austria 76.0   79.5
62 Radek Selcer Czechy 75.5   79.0
  Henrik Haave Norwegia 75.5   79.0
  Arttu Pohjola Finlandia 75.5   79.0
65 Matevz Samec Słowenia 76.5   78.0
66 Kalle Heikkinen Finlandia 75.0   77.5
67 Ernest Prislic Słowenia 76.0   77.0
68 Simen Aasen Markeng Norwegia 74.0   76.0
69 Tomi Jovan Słowenia 74.5   75.5
70 Niko Kytoesaho Finlandia 76.0   75.0
71 Daniel Andrei Cacina Rumunia 75.0   74.5
72 Jakub Sikola Czechy 72.0   71.0
73 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 71.5   70.0
74 Tuomas Kinnunen Finlandia 70.5   66.0
75 Benedikt Holub Czechy 69.5   65.5
76 Karol Niemczyk Polska 68.0   62.0
77 Ole Kristian Baarset Norwegia 68.0   58.0
78 Danil Vassilyev Kazachstan 67.0   56.0
79 Nikita Devyatkin Kazachstan 65.0   51.5
80 Mico Ahonen Finlandia     0.0

« FIS Cup 2018/2019 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2018/2019

FIS Cup 2018/2019

Najbliższe zawody
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich