Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
14.01.2018 - Zakopane (Polska) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Huber Austria 133.0 134.5 263.0
2 Maximilian Steiner Austria 133.5 128.5 250.1
3 Miran Zupancic Słowenia 130.0 129.0 244.2
4 Vojtech Stursa Czechy 131.0 127.5 243.3
5 Viktor Polasek Czechy 130.5 126.0 239.2
6 Andraz Pograjc Słowenia 132.5 120.0 231.0
7 Bartosz Czyż Polska 126.5 124.0 228.4
8 Julian Hahn Niemcy 129.0 121.5 227.9
9 Janni Reisenauer Austria 124.0 126.0 227.0
  Elias Tollinger Austria 126.0 124.0 227.0
11 Markus Rupitsch Austria 127.5 122.0 225.1
12 Aljaz Vodan Słowenia 124.5 124.5 222.7
13 Sebastian Bradatsch Niemcy 126.0 122.5 222.3
14 Paweł W±sek Polska 125.5 121.5 222.1
15 Thomas Hofer Austria 125.5 122.0 220.0
16 Rok Justin Słowenia 126.0 120.5 219.7
17 Paul Winter Niemcy 123.0 122.5 216.9
18 Krzysztof Leja Polska 123.5 121.5 216.0
19 Dominik Maylaender Niemcy 124.0 121.0 215.5
20 Johannes Schubert Niemcy 122.0 120.0 210.6
21 Fabian Seidl Niemcy 124.5 117.0 206.2
22 Cene Prevc Słowenia 123.5 117.0 205.4
23 Matevz Samec Słowenia 119.0 119.0 200.9
24 Martin Capuder Słowenia 118.5 115.5 193.2
25 Damian Lasota Czechy 115.0 117.0 190.6
26 Urban Rogelj Słowenia 115.5 116.5 190.1
27 Lukas Wagner Niemcy 118.5 116.0 188.6
28 Andrii Vaskul Ukraina 116.0 111.0 175.6
29 Patrick Kogler Austria 114.5 110.0 175.1
30 Krzysztof Biegun Polska 115.5 109.0 174.6
31 Nik Fabijan Słowenia 113.5   90.3
32 Frantisek Holik Czechy 113.0   89.9
33 Krzysztof Miętus Polska 112.5   88.5
34 Justin Nietzel Niemcy 113.0   88.4
35 Stanisław Biela Polska 113.0   86.9
36 Kacper Stosel Polska 111.0   85.3
37 Kacper Juroszek Polska 110.5   84.4
38 Damian Skupień Polska 110.5   83.9
39 Andrzej Stękała Polska 109.0   81.2
40 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 109.5   81.1
41 Dawid Jarz±bek Polska 108.5   80.3
42 Radek Selcer Czechy 107.0   76.1
43 Łukasz Bukowski Polska 108.0   75.4
44 Szymon Pawłowski Polska 105.0   73.5
45 Soo-Hyeon Yim Korea Pd. 104.0   70.7
46 Petr Vaverka Czechy 103.0   68.9
47 Karol Niemczyk Polska 102.0   67.6
48 Yevgen Marusyak Ukraina 101.0   64.3
49 Ju-Chan Lee Korea Pd. 98.5   59.8
50 Szymon Jojko Polska 96.5   56.7
51 Mateusz Gruszka Polska 94.5   51.6
52 Daniel Andrei Cacina Rumunia 94.5   50.6
53 Radu Mihai Pacurar Rumunia 93.0   48.9
54 Krzysztof Kieta Polska 93.5   48.8
55 Jakub Chowaniec Polska 92.0   47.1
56 Sung-Woo Cho Korea Pd. 91.0   43.8
57 Benedikt Holub Czechy 90.5   43.4
58 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 89.5   42.6
59 Ivan Zelenchuk Ukraina 90.5   42.4
60 Artur Kukuła Polska 90.5   41.9
61 Lovro Kos Słowenia 92.0   40.1
62 Hunor Farkas Rumunia 89.5   39.6
63 Łukasz Rutkowski Polska 88.0   39.4
64 Andrei Feldorean Rumunia 88.0   38.4
65 Radek Rydl Czechy 83.5   30.8
66 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 64.0   0.0
67 Dusan Dolezel Czechy DSQ   DSQ

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich