Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2019
Najbliższe zawody
05.07.2019, godz. 18:00
Kranj HS-109
CoC
21.09.2017 - Rasnov (Rumunia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Markus Rupitsch Austria 91.5 96.0 236.8
2 Dominik Maylaender Niemcy 90.0 96.0 234.7
3 Philipp Aschenwald Austria 89.0 94.0 226.8
4 Niko Kytoesaho Finlandia 87.5 92.0 222.1
5 Aljaz Osterc Słowenia 87.0 92.0 222.0
6 Yuya Yamada Japonia 94.5 89.0 218.5
7 Daniel Huber Austria 88.0 95.0 218.0
8 Krzysztof Leja Polska 90.0 89.0 216.9
9 Przemysław Kantyka Polska 87.0 88.5 216.3
10 Tim Fuchs Niemcy 85.0 94.0 214.7
11 Tomofumi Naito Japonia 94.0 89.5 212.9
12 Stefan Huber Austria 77.0 95.0 211.9
13 Fabian Seidl Niemcy 84.5 91.5 211.2
14 Kalle Heikkinen Finlandia 84.5 92.5 211.0
15 Blaz Pavlic Słowenia 80.5 94.5 209.3
16 Mika Schwann Austria 85.5 86.5 206.8
17 Marat Zhaparov Kazachstan 88.0 88.5 206.1
18 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 84.0 91.0 204.5
19 Juho Ojala Finlandia 86.5 82.5 204.1
20 Stanisław Biela Polska 80.5 86.0 200.1
21 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 85.5 91.0 199.6
22 Sergey Tkachenko Kazachstan 86.0 88.5 197.6
23 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 85.0 88.5 196.8
24 Joshua Maurer Kanada 84.0 85.5 193.4
25 Thomas Lackner Austria 79.0 88.0 192.3
26 Lukas Wagner Niemcy 82.0 86.0 189.0
27 Minato Mabuchi Japonia 82.5 86.0 188.4
28 Sorin Iulian Pitea Rumunia 87.0 85.5 185.5
29 Lovro Kos Słowenia 81.5 85.5 185.2
30 Andrzej Stękała Polska 78.5 82.0 180.5
31 Nicholas Mattoon USA 84.0   88.1
32 Matthew Soukup Kanada 78.0   87.8
33 AJ Brown USA 79.0   87.2
34 Taavi Pappel Estonia 79.0   86.5
35 Radek Selcer Czechy 81.5   85.8
36 Nigel Lauchlan Kanada 77.0   85.1
37 Ilya Kratov Kazachstan 85.0   84.6
38 Viktor Pasichnyk Ukraina 79.0   84.2
39 Krzysztof Biegun Polska 74.0   83.6
40 Radu Mihai Pacurar Rumunia 80.5   82.0
41 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 78.5   81.6
42 Ilya Baskakov Rosja 81.5   81.0
43 Artem Yudin Rosja 77.5   80.7
44 Sabirzhan Muminov Kazachstan 80.0   79.3
  Kevin Maltsev Estonia 77.0   79.3
46 Mateusz Gruszka Polska 82.0   79.2
47 Decker Dean USA 77.5   78.8
48 George Shubitidze Gruzja 81.5   77.1
49 Łukasz Bukowski Polska 79.5   76.4
50 Stepan Pasichnyk Ukraina 75.0   76.0
51 Kenta Takehana Japonia 80.0   75.6
52 Jakub Sikola Czechy 79.0   75.5
  Ayberk Demir Turcja 75.5   75.5
54 Szymon Pawłowski Polska 74.5   75.2
55 Sergey Akhabadze Gruzja 75.5   75.1
56 Yevgen Marusyak Ukraina 79.5   73.0
57 Dmytro Mazurchuk Ukraina 70.5   71.2
58 Muhammet Ali Bedir Turcja 70.0   70.6
59 Muhammed Munir Gungen Turcja 72.0   70.0
60 Casey Larson USA 75.0   69.8
  Benedikt Holub Czechy 77.5   69.8
62 Szymon Jojko Polska 69.0   69.6
63 Andrei Feldorean Rumunia 72.5   68.8
64 Daniel Andrei Cacina Rumunia 75.0   66.3
65 Mateusz Rajda Polska 74.0   64.2
66 Petr Vaverka Czechy 74.5   62.5
67 Oleksandr Shumbarets Ukraina 70.5   61.2
68 Sebastian Kellerman Czechy 70.5   59.0
69 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 71.5   58.4
  Gleb Safonov Kazachstan 74.0   58.4
71 Danil Vassilyev Kazachstan 71.5   57.3
72 Ivan Zelenchuk Ukraina 68.0   56.3
73 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 63.0   53.1
74 Andrii Vaskul Ukraina 60.5   51.6
75 Sergey Zyryanov Kazachstan 68.5   51.4
76 Artur Sarkisiani Gruzja 66.5   50.8
77 Hunor Farkas Rumunia 76.5   47.7
78 Viktor Hristov Bułgaria 61.5   42.5
79 Vitaliy Grebeniuk Ukraina 62.0   40.9
80 Ivan Pylypchuk Ukraina 61.0   34.6
81 Eduard Torok Rumunia DNS   DNS
82 Florin Feroiu Rumunia DNS   DNS
83 Vazha Kozanashvili Gruzja DSQ   DSQ

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Najbliższe zawody
5 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
CoC Kranj
odprawa techniczna
16:00
CoC Kranj
oficjalny trening
18:00
CoC Kranj
konkurs ind.
19:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna
6 lipca 2019 (sobota)
08:30
CoC Kranj
seria próbna
09:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
09:30
CoC Kranj
konkurs ind.
09:45
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
15:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
7 lipca 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
09:45
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich