Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
12.08.2017 - Kuopio (Finlandia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Timi Zajc Słowenia 122.5 120.5 233.9
2 Eetu Nousiainen Finlandia 125.0 118.0 228.9
3 Pius Paschke Niemcy 112.0 128.0 227.0
4 Przemysław Kantyka Polska 112.5 131.0 225.3
5 Bartosz Czyż Polska 111.5 125.0 219.2
6 Andreas Alamommo Finlandia 121.0 110.0 207.8
7 Jarkko Maatta Finlandia 116.5 110.5 200.6
8 Elias Tollinger Austria 112.5 110.0 192.5
9 Rishi Saether Norwegia 106.5 119.0 190.4
10 Niko Kytosaho Finlandia 96.0 125.0 184.8
11 Frans Taehkaevuori Finlandia 102.5 114.5 176.6
12 Thomas Lackner Austria 98.5 111.5 165.0
13 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 100.5 104.0 151.1
14 Henri Kavilo Finlandia 98.5 102.0 145.4
15 Vladislav Boyarintsev Rosja 105.0 94.5 144.6
16 Krzysztof Biegun Polska 92.5 106.0 143.8
17 Taavi Pappel Estonia 107.0 90.5 139.5
18 Carl Henning Lippestad Norwegia 98.5 96.0 135.1
19 Eetu Merilainen Finlandia 96.0 100.0 134.8
20 Sebastian Bradatsch Niemcy 91.0 102.5 133.8
21 Lukas Wagner Niemcy 106.5 89.0 130.4
22 Ruslan Akchurin Rosja 94.0 100.5 128.1
23 Janne Korhonen Finlandia 101.0 90.0 126.3
24 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 99.5 87.5 117.6
25 Ole Mathis Nedrejord Norwegia 92.0 93.0 115.0
26 Elias Vanska Finlandia 93.5 91.5 113.5
27 Paweł Wąsek Polska 115.0 72.0 113.1
28 Kevin Maltsev Estonia 93.0 89.0 109.1
29 Muhammet Ali Bedir Turcja 93.0 85.0 99.4
30 Karol Niemczyk Polska 94.0 86.5 85.4
31 Kacper Juroszek Polska 93.5   55.3
32 Artti Aigro Estonia 91.0   54.8
33 Kalle Heikkinen Finlandia 92.0   54.6
34 Joergen Madsen Norwegia 91.0   54.3
35 Benedik Netland Hulloeen Norwegia 90.5   53.9
36 Damian Skupień Polska 89.5   53.1
37 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 90.0   52.0
38 Juha Miettinen Finlandia 87.5   48.0
39 Arttu Pohjola Finlandia 87.0   47.1
40 Matthew Soukup Kanada 86.0   46.3
41 Tomasz Pilch Polska 88.0   45.4
42 Juho Ojala Finlandia 87.5   41.5
43 Robert Lee Estonia 83.0   39.9
44 Mateusz Gruszka Polska 82.5   38.0
45 Erkin Allamuratov Rosja 84.0   37.7
46 Markkus Alter Estonia 83.0   35.9
47 Stanisław Biela Polska 84.5   35.6
48 Wili Loukasmaeki Finlandia 81.5   32.7
49 Nigel Lauchlan Kanada 78.0   30.4
50 Niko Loytainen Finlandia 77.5   29.5
51 Joni Saapunki Finlandia 77.0   22.1
52 Jonne Veteläinen Finlandia 74.5   17.6
53 Riku Taehkaevuori Finlandia 74.0   17.2
54 Fedor Chizhov Rosja 74.0   16.7
55 Ville Korhonen Finlandia 74.5   15.6
56 Mico Ahonen Finlandia 62.0   0.0
57 Samet Karta Turcja DNS   DNS

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Manuel Fettner
Dziś urodziny obchodzą:
Julija Srsen (1997)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich