Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
12.08.2017 - Kuopio (Finlandia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Eetu Nousiainen Finlandia 125.0 120.0
2 Timi Zajc Słowenia 122.5 119.0
3 Andreas Alamommo Finlandia 121.0 115.3
4 Jarkko Maatta Finlandia 116.5 106.2
5 Paweł Wąsek Polska 115.0 102.0
6 Elias Tollinger Austria 112.5 99.0
7 Pius Paschke Niemcy 112.0 96.6
8 Przemysław Kantyka Polska 112.5 96.5
9 Bartosz Czyż Polska 111.5 95.7
10 Rishi Saether Norwegia 106.5 86.7
11 Taavi Pappel Estonia 107.0 85.6
12 Lukas Wagner Niemcy 106.5 84.2
13 Vladislav Boyarintsev Rosja 105.0 82.5
14 Frans Taehkaevuori Finlandia 102.5 76.5
15 Janne Korhonen Finlandia 101.0 75.3
16 Oscar Alexander Hafslund Norwegia 99.5 71.1
17 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 100.5 70.4
18 Carl Henning Lippestad Norwegia 98.5 70.3
19 Henri Kavilo Finlandia 98.5 69.3
  Thomas Lackner Austria 98.5 69.3
21 Eetu Merilainen Finlandia 96.0 64.3
22 Niko Kytosaho Finlandia 96.0 62.8
23 Karol Niemczyk Polska 94.0 59.7
24 Muhammet Ali Bedir Turcja 93.0 59.4
25 Elias Vanska Finlandia 93.5 58.8
26 Krzysztof Biegun Polska 92.5 58.0
27 Kevin Maltsev Estonia 93.0 57.9
28 Ruslan Akchurin Rosja 94.0 57.7
29 Ole Mathis Nedrejord Norwegia 92.0 57.1
30 Sebastian Bradatsch Niemcy 91.0 55.8
31 Kacper Juroszek Polska 93.5 55.3
32 Artti Aigro Estonia 91.0 54.8
33 Kalle Heikkinen Finlandia 92.0 54.6
34 Joergen Madsen Norwegia 91.0 54.3
35 Benedik Netland Hulloeen Norwegia 90.5 53.9
36 Damian Skupień Polska 89.5 53.1
37 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 90.0 52.0
38 Juha Miettinen Finlandia 87.5 48.0
39 Arttu Pohjola Finlandia 87.0 47.1
40 Matthew Soukup Kanada 86.0 46.3
41 Tomasz Pilch Polska 88.0 45.4
42 Juho Ojala Finlandia 87.5 41.5
43 Robert Lee Estonia 83.0 39.9
44 Mateusz Gruszka Polska 82.5 38.0
45 Erkin Allamuratov Rosja 84.0 37.7
46 Markkus Alter Estonia 83.0 35.9
47 Stanisław Biela Polska 84.5 35.6
48 Wili Loukasmaeki Finlandia 81.5 32.7
49 Nigel Lauchlan Kanada 78.0 30.4
50 Niko Loytainen Finlandia 77.5 29.5
51 Joni Saapunki Finlandia 77.0 22.1
52 Jonne Veteläinen Finlandia 74.5 17.6
53 Riku Taehkaevuori Finlandia 74.0 17.2
54 Fedor Chizhov Rosja 74.0 16.7
55 Ville Korhonen Finlandia 74.5 15.6
56 Mico Ahonen Finlandia 62.0 0.0
57 Samet Karta Turcja DNS DNS

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich