Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
28.02.2008 - Vancouver (Kanada) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Daniel Lackner Austria 100.0 125.0
2 Nicolas Fettner Austria 100.5 124.5
3 Markus Eggenhofer Austria 100.0 124.0
4 Guido Landert Szwajcaria 100.0 121.0
5 Martin Höllwarth Austria 95.5 115.0
6 Gregory Baxter Kanada 94.5 112.5
7 Stefan Kaiser Austria 95.0 111.5
8 Antoine Guignard Szwajcaria 94.0 110.5
9 Balthasar Schneider Austria 94.0 108.5
10 Stefan Read Kanada 92.5 105.5
11 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 90.0 101.0
12 Trevor Morrice Kanada 88.0 96.0
13 Andrew Bliss USA 86.5 94.0
14 Kyle Lockhart USA 83.0 85.5
15 Alexander Mitz Szwecja 83.5 85.0
16 Johnny Lyons USA 82.5 84.5
  Evan Bliss USA 82.0 84.5
18 Blake Hughes USA 81.5 82.5
19 Josh Hanson USA 81.0 81.5
20 Josef Larsson Szwecja 81.5 80.5
21 Michael Glasder USA 81.5 80.0
22 Niklas Eriksson Szwecja 80.0 77.0
23 Matthew Rowley Kanada 79.0 76.0
24 Oskar Englund Szwecja 79.0 74.5
25 Eric Mitchell Kanada 77.0 71.0
26 Nick Johnson USA 76.0 70.0
27 Krzysztof Kowalczyk USA 76.0 68.5
28 Yukon de Leeuw Kanada 69.5 55.5
  Zachery Hammill USA 71.5 55.5
30 Alex Barton Kanada 64.0 38.5

« FIS Cup 2007/2008 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2007/2008

FIS Cup 2007/2008

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich