Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
23.01.2023 - Planica (Słowenia) HS-102
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stephan Embacher Austria 99.0 101.0 268.8
2 Klemens Joniak Polska 97.5 95.5 248.1
3 Wiktor Szozda Polska 95.0 96.0 246.6
4 Juri Kesseli Szwajcaria 93.5 92.5 234.7
5 Luka Filip Słowenia 92.0 92.5 234.2
6 Nik Heberle Słowenia 101.5 91.0 233.7
7 Johannes Poelz Austria 94.0 90.5 229.2
8 Simon Steinberger Austria 91.5 89.0 226.3
9 Daniel Skarka Czechy 84.5 95.5 223.9
10 Jakob Steinberger Austria 93.0 90.0 219.8
11 Julian Fussi Niemcy 92.0 85.5 214.4
12 Marius Sieber Szwajcaria 89.0 90.5 214.0
13 Tuomas Kinnunen Finlandia 88.5 87.0 210.4
14 Nik Gostisa Lah Słowenia 87.5 91.0 210.2
15 Karl Haugen Kleppa Norwegia 87.5 87.0 209.9
16 Matheo Vernier Francja 88.0 86.0 205.2
17 Enej Faletic Słowenia 84.0 85.5 205.1
18 Lasse Deimel Niemcy 81.0 88.5 202.9
19 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 83.5 84.0 202.1
20 Mircea Stefan Jipescu Rumunia 84.5 82.5 201.8
21 Tuomas Meis Finlandia 84.5 88.0 200.6
22 Lukas Nellenschulte Niemcy 89.0 82.0 199.6
23 Andero Kapp Estonia 89.0 85.0 198.5
24 Mats Strandbraaten Norwegia 89.0 85.5 197.0
25 Alex Reiter Niemcy 89.0 85.5 196.8
26 Fabian Oestvold Norwegia 81.0 86.0 195.9
27 David Rygl Czechy 81.5 83.0 188.7
28 Filip Krenek Czechy 83.5 79.0 186.3
29 Felix Trunz Szwajcaria 85.5 79.5 185.5
30 Faustin Moureaux Francja 78.5 76.0 174.4
31 Celestin Meline Francja 82.0   96.3
32 Tobias Froeier Szwecja 85.0   96.1
33 Marcus Groenvold Norwegia 82.0   95.3
34 Martino Zambenedetti Włochy 84.5   93.9
35 Jan Osmera Czechy 77.0   90.1
36 Alihan Aktas Turcja 77.5   87.8
37 Moise Alexandru Folea Rumunia 77.0   87.6
38 Matti Delaup Francja 79.0   84.2
39 Davide Moreschini Włochy 68.0   74.9
40 Mykola Smyk Ukraina 71.5   74.4
41 Rickard Nystroem Szwecja 69.5   71.1
42 Vladyslav Druchkiv Ukraina 60.0   54.7
43 Giorgi Diakonovi Gruzja 60.5   43.7
44 Giorgi Mikeladze Gruzja 54.0   32.0
45 Klemens Staszel Polska DSQ DSQ DSQ

« Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy 2023 - wszystkie konkursy »
Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy 2023

Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy 2023

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich