Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
15.01.2023 - Eisenerz (Austria) HS-109
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Julijan Smid Austria 105.5 133.3
2 Johannes Poelz Austria 106.0 132.5
3 Raffael Zimmermann Austria 105.5 131.0
4 Maksim Bartolj Słowenia 103.0 128.5
5 Gorazd Zavrsnik Słowenia 102.0 127.8
6 Taj Ekart Słowenia 104.5 126.4
7 Jonas Schuster Austria 104.0 125.9
8 Ozbe Zupan Słowenia 98.5 125.3
9 Andre Fussenegger Austria 104.5 125.1
10 Lean Niederberger Szwajcaria 104.0 124.6
11 Sebastian Schwarz Niemcy 99.0 123.8
12 Jakob Steinberger Austria 100.5 123.7
13 Enzo Milesi Francja 99.0 123.4
14 Simon Steinberger Austria 102.0 121.1
15 Stephan Embacher Austria 99.0 120.2
16 Emanuel Schmid Niemcy 99.0 118.0
17 Louis Obersteiner Austria 96.0 115.3
18 Simon Steinbeisser Niemcy 96.0 114.9
19 Julian Fussi Niemcy 96.0 114.7
20 Lukas Nellenschulte Niemcy 95.5 113.1
21 Juri Kesseli Szwajcaria 93.5 112.8
22 Ben Bayer Niemcy 94.0 111.7
23 Fabian Held Austria 96.5 111.0
24 Jules Chervet Francja 92.0 110.7
  Luka Filip Słowenia 93.5 110.7
26 Matic Jereb Słowenia 93.5 109.2
27 Tobias Hussl Austria 91.0 109.0
28 Jaka Drinovec Słowenia 94.5 108.4
29 Otto Maus Niemcy 98.5 107.5
30 Miha Sincic Słowenia 93.0 106.9
31 Luca Gruenwald Austria 95.5 104.7
32 Lukas Laimer Austria 92.5 104.6
33 Marius Sieber Szwajcaria 92.0 104.4
34 Elia Ernst Austria 90.0 104.1
35 Martin Jekovec Słowenia 91.0 103.8
36 Adrian Tittel Niemcy 92.5 103.7
37 Daniel Skarka Czechy 91.5 103.3
38 Julien Gay Francja 91.5 102.7
39 Lucas Haagen Austria 90.5 102.6
40 Anej Razpotnik Słowenia 94.5 102.5
41 Jannik Faisst Niemcy 88.5 100.1
42 Nik Gostisa Lah Słowenia 87.5 100.0
43 Julian Ertl Austria 91.0 99.4
44 Alex Reiter Niemcy 89.0 99.2
45 Elias Malcher Niemcy 90.5 97.7
46 Nik Heberle Słowenia 87.5 97.5
47 Robin Kloss Niemcy 89.0 96.3
48 Enej Faletic Słowenia 88.5 96.2
49 Jannik Morin Austria 86.5 95.6
50 Urban Simnic Słowenia 88.0 95.4
51 Clemens Vinatzer Austria 89.5 95.1
52 Lasse Deimel Niemcy 85.5 90.2
53 Jonas Gruber Austria 84.5 88.9
54 Ari Repellin Francja 85.0 88.7
55 Walter Wartbichler Austria 84.0 87.7
56 David Rygl Czechy 82.5 87.6
57 Micha Sturm Szwajcaria 87.0 86.4
58 Filip Krenek Czechy 85.0 85.9
59 Matheo Vernier Francja 83.5 85.3
60 Nejc Ingolic Słowenia 83.0 83.6
61 Felix Trunz Szwajcaria 80.0 83.2
62 Petr Vaverka Czechy 84.5 83.0
63 Martino Zambenedetti Włochy 81.5 79.4
64 Amadeus Horngacher Niemcy 80.0 79.2
65 Faustin Moureaux Francja 79.0 79.1
66 Janne Holz Niemcy 82.0 78.0
67 Leo Lamarca Francja 80.0 77.5
68 Raphael Dufrene Francja 74.5 68.5
69 Jan Osmera Czechy 77.5 67.3
70 Maurin Schneider Szwajcaria 67.0 55.3

« Alpen Cup 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2022/2023

Alpen Cup 2022/2023

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich