Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
02.02.2023, godz. 21:30
Whistler HS-104
MŚJ ind. K
24.09.2022 - Liberec (Czechy) HS-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Rok Masle Słowenia 94.5 105.0 290.2
2 Louis Obersteiner Austria 103.5 101.5 270.8
3 Raffael Zimmermann Austria 102.5 97.5 270.2
4 Stephan Embacher Austria 104.5 97.0 265.9
5 Juri Kesseli Szwajcaria 101.0 95.0 252.8
6 Luka Filip Słowenia 93.5 100.5 252.2
7 Jiri Konvalinka Czechy 94.0 95.0 251.0
8 Taj Ekart Słowenia 98.0 93.5 246.8
9 David Tritscher Austria 99.0 89.5 245.0
10 Anej Razpotnik Słowenia 101.0 93.5 243.8
11 David Rygl Czechy 95.5 97.0 242.1
12 Elia Ernst Austria 96.0 92.5 241.6
  Simon Steinberger Austria 101.5 89.5 241.6
14 Johannes Poelz Austria 100.5 91.5 238.8
15 Lucas Haagen Austria 93.5 88.5 238.6
16 Sebastian Schwarz Niemcy 92.5 86.5 236.3
17 Ozbe Zupan Słowenia 98.0 87.5 235.4
18 Tobias Hussl Austria 96.5 92.0 235.0
19 Jakob Steinberger Austria 96.5 90.5 234.4
20 Kilian Weichselbraun Austria 100.0 83.0 230.4
21 Yanick Wasser Szwajcaria 100.5 87.5 229.3
22 Remo Imhof Szwajcaria 96.0 89.5 227.6
23 Enej Faletic Słowenia 88.0 94.5 224.9
24 Miha Sincic Słowenia 86.5 93.5 221.6
25 Julian Fussi Niemcy 92.5 88.5 220.3
26 Andraz Veres Słowenia 91.5 90.5 218.2
27 Philipp Fries Niemcy 93.0 90.0 217.7
28 Lean Niederberger Szwajcaria 91.0 88.5 216.2
29 Daniel Skarka Czechy 89.5 86.5 216.0
30 Fabian Held Austria 88.0 86.5 212.6
31 Lukas Nellenschulte Niemcy 91.0 81.5 210.7
  Nik Gostisa Lah Słowenia 81.5 91.0 210.7
33 Nik Heberle Słowenia 84.5 90.0 210.4
34 Jaka Drinovec Słowenia 86.0 86.0 206.0
35 Lasse Deimel Niemcy 88.5 83.5 197.1
36 Filip Krenek Czechy 86.5 81.5 195.8
37 Felix Trunz Szwajcaria 79.5 85.0 187.4
38 Elias Malcher Niemcy 77.0 85.5 186.1
39 Petr Vaverka Czechy 82.0 85.5 184.4
40 Alexander Angerer Niemcy 85.5 76.0 179.9
41 Julian Ertl Austria 84.0 78.0 179.2
42 Ziga Sabec Słowenia 82.5 75.5 178.7
43 Marius Sieber Szwajcaria 75.5 82.0 177.9
44 Martin Jekovec Słowenia 78.5 79.5 177.2
45 Max Unglaube Niemcy 77.0 83.0 175.8
46 Jan Osmera Czechy 79.0 76.5 162.1
47 Bjoern Kupke Niemcy 78.5 71.0 160.6
48 Maximilian Zaller Austria 85.0 71.5 158.2
49 Erik Doelderer Austria 69.5 72.5 153.7
50 Robin Kloss Niemcy 76.5 70.5 150.7
51 Stepan Kysel Czechy 65.0 63.5 138.5
52 Lukas Jerabek Czechy 82.5 63.0 135.4
53 Jachym Hrdina Czechy 79.0 62.0 129.6
54 Paul Schulz Niemcy 61.0 62.0 117.6
55 Vojta Stolarz Czechy 59.5 73.0 110.4
56 Matej Horak Czechy 67.5 65.5 109.2
57 Davide Moreschini Włochy 59.5 62.0 104.7
58 Anej Macur Słowenia 79.0 84.5 93.2
59 Martino Zambenedetti Włochy 61.0 47.5 81.9
60 Jacopo Bigoni Włochy 50.0 48.0 31.6

« Alpen Cup 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2022/2023

Alpen Cup 2022/2023

Najbliższe zawody
31 stycznia 2023 (wtorek)
04:00
MŚJ Whistler
20:30
MŚJ Whistler
21:10
MŚJ Whistler
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
2 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ Willingen
odprawa techniczna K/M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna K
21:30
MŚJ Whistler
konkurs ind. K
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna M
3 lutego 2023 (piątek)
00:00
MŚJ Whistler
konkurs ind. M
10:00
PŚ Willingen
oficjalny trening K
12:00
PŚ Willingen
kwalifikacje K
13:15
PŚ Willingen
oficjalny trening M
16:00
PŚ Willingen
konkurs mix
18:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
21:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
23:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
19:30
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
19:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
2.2.2023
10:30
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
2.2.2023
10:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
2.2.2023
13:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
2.2.2023
13:00
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
3.2.2023
00:00
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
3.2.2023
00:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
3.2.2023
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
3.2.2023
00:45
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich