Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
24.09.2022 - Liberec (Czechy) HS-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Raffael Zimmermann Austria 102.5 142.3
2 Stephan Embacher Austria 104.5 137.7
3 Rok Masle Słowenia 94.5 136.0
4 Louis Obersteiner Austria 103.5 132.7
5 Jiri Konvalinka Czechy 94.0 129.7
6 Juri Kesseli Szwajcaria 101.0 128.9
7 Simon Steinberger Austria 101.5 128.4
8 David Tritscher Austria 99.0 126.8
9 Sebastian Schwarz Niemcy 92.5 125.6
10 Kilian Weichselbraun Austria 100.0 124.5
11 Johannes Poelz Austria 100.5 123.8
12 Yanick Wasser Szwajcaria 100.5 123.7
13 Taj Ekart Słowenia 98.0 123.2
14 Lucas Haagen Austria 93.5 123.0
15 Anej Razpotnik Słowenia 101.0 122.8
16 Luka Filip Słowenia 93.5 121.9
17 Jakob Steinberger Austria 96.5 121.8
18 Ozbe Zupan Słowenia 98.0 121.0
19 Tobias Hussl Austria 96.5 120.3
20 David Rygl Czechy 95.5 120.0
21 Remo Imhof Szwajcaria 96.0 119.4
22 Elia Ernst Austria 96.0 119.2
23 Julian Fussi Niemcy 92.5 113.8
24 Lukas Nellenschulte Niemcy 91.0 111.2
25 Lean Niederberger Szwajcaria 91.0 111.0
26 Philipp Fries Niemcy 93.0 109.3
27 Andraz Veres Słowenia 91.5 108.5
28 Daniel Skarka Czechy 89.5 107.9
29 Fabian Held Austria 88.0 107.8
30 Miha Sincic Słowenia 86.5 107.0
31 Enej Faletic Słowenia 88.0 105.7
32 Lasse Deimel Niemcy 88.5 103.2
33 Filip Krenek Czechy 86.5 102.9
34 Jaka Drinovec Słowenia 86.0 102.8
35 Nik Gostisa Lah Słowenia 81.5 100.7
36 Nik Heberle Słowenia 84.5 100.3
37 Alexander Angerer Niemcy 85.5 99.4
38 Julian Ertl Austria 84.0 98.4
39 Ziga Sabec Słowenia 82.5 97.4
40 Maximilian Zaller Austria 85.0 92.5
41 Felix Trunz Szwajcaria 79.5 92.3
42 Petr Vaverka Czechy 82.0 90.9
43 Marius Sieber Szwajcaria 75.5 90.4
44 Elias Malcher Niemcy 77.0 89.9
45 Bjoern Kupke Niemcy 78.5 88.0
46 Martin Jekovec Słowenia 78.5 86.1
47 Jan Osmera Czechy 79.0 84.3
48 Max Unglaube Niemcy 77.0 81.0
49 Lukas Jerabek Czechy 82.5 79.4
50 Erik Doelderer Austria 69.5 77.6
51 Robin Kloss Niemcy 76.5 76.4
52 Jachym Hrdina Czechy 79.0 74.6
53 Stepan Kysel Czechy 65.0 69.7
54 Paul Schulz Niemcy 61.0 62.9
55 Matej Horak Czechy 67.5 56.0
56 Davide Moreschini Włochy 59.5 52.4
57 Martino Zambenedetti Włochy 61.0 52.2
58 Vojta Stolarz Czechy 59.5 45.7
59 Jacopo Bigoni Włochy 50.0 16.8
60 Anej Macur Słowenia 79.0 0.0

« Alpen Cup 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2022/2023

Alpen Cup 2022/2023

Kalendarium
Juha-Matti Ruuskanen
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich