Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
13.09.2020 - Bechtesgaden (Niemcy) HS-98
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Niklas Bachlinger Austria 98.5 92.5 258.3
2 Zak Mogel Słowenia 99.5 91.5 252.0
3 Jan Bombek Słowenia 94.5 93.5 248.8
4 Marco Woergoetter Austria 95.5 88.0 246.7
5 Valentin Foubert Francja 95.0 90.5 246.4
6 Daniel Tschofenig Austria 96.5 90.0 243.9
7 Jernej Presecnik Słowenia 94.5 91.5 242.6
8 Dominik Peter Szwajcaria 91.5 91.5 241.7
9 Maximilian Ortner Austria 97.5 88.0 241.4
10 Julijan Smid Austria 91.0 89.5 241.2
11 Markus Mueller Austria 91.0 92.5 240.7
12 Tjas Grilc Słowenia 86.0 93.0 229.8
13 Jack White Francja 93.5 87.5 227.2
14 Marcel Strzinar Słowenia 93.5 89.0 225.2
15 Michael Hofer Austria 91.0 84.0 219.9
16 Hannes Landerer Austria 95.5 82.0 219.4
17 Claudio Haas Niemcy 90.0 83.0 216.6
18 Simon Spiewok Niemcy 85.0 88.5 214.5
19 Raffael Zimmermann Austria 85.5 88.0 214.0
20 Mark Hafnar Słowenia 87.0 85.0 213.4
21 Mathis Contamine Francja 90.0 86.5 213.3
22 Quirin Modricken Niemcy 90.0 83.0 213.1
23 Luca Geyer Niemcy 89.0 86.5 211.1
24 Olan Lacroix Szwajcaria 90.5 82.0 210.4
25 Taj Ekart Słowenia 91.0 82.5 209.9
26 Elias Medwed Austria 79.5 90.5 205.6
27 Finn Braun Niemcy 89.0 81.5 203.2
28 Tom Gerisch Niemcy 89.0 80.5 197.3
29 Alessandro Batby Francja 89.0 75.0 196.4
30 Jules Chervet Francja 93.5 75.5 196.2
31 Paul Justus Grundmann Niemcy 89.0 72.5 188.2
32 Timotej Jeglic Słowenia 87.0 77.0 186.7
33 Eric Hoyer Niemcy 88.0 75.0 185.8
34 Maksim Bartolj Słowenia 81.5 80.0 182.0
35 Yanick Wasser Szwajcaria 84.0 77.0 175.1
  Philipp Fries Niemcy 84.5 77.0 175.1
37 Eric Fuchs Niemcy 87.5 70.5 174.3
38 Ari Repellin Francja 82.5 77.0 172.4
39 Simon Steinbeisser Niemcy 80.0 78.5 171.4
40 Sebastian Schwarz Niemcy 80.0 76.0 164.2
41 Gorazd Zavrsnik Słowenia 76.0 78.0 163.0
42 Tim Hettich Niemcy 81.0 73.5 160.5
43 Alexander Angerer Niemcy 77.5 74.0 155.9
44 Marius Sieber Szwajcaria 78.0 68.0 144.1
45 Tobias Koenig Niemcy 74.0 72.5 141.6
46 Enzo Milesi Francja 78.5 67.5 139.2
47 Felix Trunz Szwajcaria 71.5 66.5 129.2
48 Juri Kesseli Szwajcaria 70.5 68.5 128.1
49 Remo Imhof Szwajcaria 66.5 64.0 118.3
50 Micha Sturm Szwajcaria 68.5 63.0 114.7
51 Julien Gay Francja DSQ 68.5 60.8

« Alpen Cup 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2020/2021

Alpen Cup 2020/2021

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich