7777 - najwyższy powitalny bonus na rynku. SprawdĽ!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
12.09.2020 - Bechtesgaden (Niemcy) HS-98
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Zak Mogel Słowenia 96.0 95.0 248.3
2 Marco Woergoetter Austria 90.0 97.0 238.7
3 Markus Mueller Austria 90.0 93.5 236.1
4 Valentin Foubert Francja 90.5 92.5 231.3
5 Michael Hofer Austria 91.5 90.0 231.1
6 Niklas Bachlinger Austria 93.0 88.0 229.8
7 Mark Hafnar Słowenia 93.0 88.5 229.7
8 Tjas Grilc Słowenia 92.0 88.0 228.5
9 Jan Bombek Słowenia 89.0 91.5 225.3
10 Julijan Smid Austria 90.0 90.5 224.0
11 Dominik Peter Szwajcaria 88.0 89.0 222.0
12 Daniel Tschofenig Austria 89.0 87.0 218.1
13 Simon Spiewok Niemcy 88.5 86.0 217.1
14 Elias Medwed Austria 89.5 87.0 216.5
15 Jack White Francja 87.0 87.5 213.2
16 Jernej Presecnik Słowenia 88.0 84.5 211.9
17 Taj Ekart Słowenia 86.5 88.5 211.4
18 Maksim Bartolj Słowenia 88.0 89.0 210.7
19 Raffael Zimmermann Austria 82.0 89.0 208.1
20 Alessandro Batby Francja 88.0 83.0 204.7
21 Quirin Modricken Niemcy 85.0 85.0 202.0
22 Claudio Haas Niemcy 85.5 83.0 201.8
23 Paul Justus Grundmann Niemcy 83.5 83.5 199.2
24 Olan Lacroix Szwajcaria 83.0 77.0 185.0
25 Finn Braun Niemcy 81.0 77.5 182.9
26 Marcel Strzinar Słowenia 79.0 78.5 182.0
27 Jules Chervet Francja 81.0 79.0 181.6
28 Tom Gerisch Niemcy 80.5 79.0 181.1
29 Mathis Contamine Francja 85.0 77.0 180.6
30 Hannes Landerer Austria 80.5 77.5 180.2
31 Eric Fuchs Niemcy 83.5 76.0 177.6
32 Luca Geyer Niemcy 78.5 79.0 177.3
33 Eric Hoyer Niemcy 76.0 77.5 172.0
34 Timotej Jeglic Słowenia 81.5 73.5 170.4
35 Simon Steinbeisser Niemcy 75.0 79.0 166.7
36 Philipp Fries Niemcy 76.0 75.5 162.6
37 Tobias Koenig Niemcy 74.5 73.0 156.0
38 Gorazd Zavrsnik Słowenia 75.5 73.0 154.9
39 Tim Hettich Niemcy 73.5 75.0 154.2
40 Ari Repellin Francja 75.5 72.5 152.8
41 Yanick Wasser Szwajcaria 73.0 72.5 149.7
42 Sebastian Schwarz Niemcy 78.0 66.5 146.2
43 Alexander Angerer Niemcy 69.0 77.0 144.9
44 Enzo Milesi Francja 71.5 72.5 143.0
45 Marius Sieber Szwajcaria 68.0 67.0 124.6
46 Juri Kesseli Szwajcaria 65.5 70.5 121.9
47 Maximilian Ortner Austria DSQ 94.0 121.3
48 Felix Trunz Szwajcaria 64.5 65.5 112.6
49 Remo Imhof Szwajcaria 65.0 67.0 111.7
50 Micha Sturm Szwajcaria 62.5 61.5 94.1
51 Julien Gay Francja DSQ 75.5 76.1

« Alpen Cup 2020/2021 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2020/2021

Alpen Cup 2020/2021

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich