Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
21.07.2019, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP
14.01.2017 - Schonach (Niemcy) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ziga Jelar Słowenia 98.5 99.5 244.0
2 Timi Zajc Słowenia 100.5 95.0 237.5
3 Rok Tarman Słowenia 97.5 94.5 229.5
4 Philipp Haagen Austria 97.0 94.5 228.5
5 Fabian Seidl Niemcy 97.0 92.5 222.0
6 Paul Winter Niemcy 95.0 92.5 217.5
  Julian Hahn Niemcy 95.5 90.5 217.5
8 Patrick Kogler Austria 91.5 95.5 216.5
9 Julian Wienerroither Austria 94.0 91.5 216.0
10 Moritz Baer Niemcy 92.0 93.0 214.5
11 Philipp Raimund Niemcy 92.0 94.5 214.0
12 Mika Schwann Austria 97.5 87.5 213.0
13 Janni Reisenauer Austria 92.0 93.0 212.5
14 Noah Valtiner Austria 93.5 91.0 211.5
15 Stefan Rainer Austria 94.5 91.5 211.0
  Tobias Birchler Szwajcaria 92.0 91.0 211.0
17 Clemens Leitner Austria 90.0 93.0 210.0
  Jan Kus Słowenia 91.0 93.5 210.0
19 Sandro Hauswirth Szwajcaria 90.5 92.5 209.5
20 Jonathan Siegel Niemcy 93.0 90.5 209.0
21 Maximilian Lienher Austria 91.0 94.0 208.5
  Luca Roth Niemcy 89.0 94.5 208.5
23 Blaz Pavlic Słowenia 92.5 93.0 207.5
24 Markus Rupitsch Austria 90.5 91.0 207.0
25 Jonathan Learoyd Francja 91.0 93.0 206.5
26 Martin Diess Austria 89.5 94.0 206.0
27 Nik Fabijan Słowenia 89.5 91.5 205.0
28 Paul Brasme Francja 93.0 88.0 203.5
29 Johannes Schubert Niemcy 90.5 90.0 202.5
30 Moritz Echsler Niemcy 90.0 90.0 199.5
31 David Haagen Austria 88.0 89.5 195.5
32 Mathis Contamine Francja 87.0 89.5 194.5
33 Cedrik Weigel Niemcy 92.5 84.5 193.0
34 Lennart Weigel Niemcy 88.5 87.0 191.0
35 Justin Lisso Niemcy 89.0 88.0 187.5
36 Kilian Maerkl Niemcy 81.5 91.5 187.0
37 Dominik Peter Szwajcaria 85.0 88.0 186.0
38 Max Goller Niemcy 88.5 84.0 185.0
  Matevz Samec Słowenia 84.0 90.0 185.0
40 Bernard Dobre Słowenia 87.0 87.0 184.5
41 Lovro Vodusek Słowenia 85.0 88.0 183.5
42 Justin Nietzel Niemcy 89.0 84.0 181.5
43 Axel Maylaender Niemcy 84.0 86.5 180.5
44 Adrian Sell Niemcy 81.0 88.0 177.5
45 Luca von Gruenigen Szwajcaria 81.5 85.0 171.0
46 Olan Lacroix Szwajcaria 81.5 83.5 169.5
47 Matija Vidic Słowenia 81.0 83.0 165.0
48 Justin Weigel Niemcy 81.0 83.5 164.5
49 Francisco Moerth Austria 83.0 80.0 163.0
50 Alessandro Batby Francja 78.5 84.0 162.5
51 Tomi Jovan Słowenia 79.0 83.0 161.5
52 Giovanni Bresadola Włochy 80.5 82.0 160.5
53 Martin Capuder Słowenia 80.5 82.0 160.0
54 Lars Kindlimann Szwajcaria 80.5 80.5 158.0
55 Elias Maurer Austria 77.5 82.0 155.0
56 Janne Perini Szwajcaria 77.0 81.0 151.0
57 Mario Anderegg Szwajcaria 77.5 81.0 149.5
58 Lovro Kos Słowenia 81.5 74.5 149.0
59 Thomas Spenner Francja 75.5 80.5 148.0
60 Medard Brezovnik Słowenia 76.5 80.5 147.0
61 Corvin Kuehnel Niemcy 77.0 81.0 146.5
62 Kevin Romang Szwajcaria 79.0 76.0 145.0
63 Yanick Idesheim Niemcy 74.5 80.0 142.5
64 Tim Bernoud Francja 77.5 74.5 140.0
65 Adrien Caron Francja 75.0 75.5 134.5
66 Alessio Longo Włochy 74.0 75.0 131.5
67 Francesco Cecon Włochy 72.0 78.5 128.0
68 Pierre Gresset Francja 69.5 77.5 124.0
69 Jack White Francja 71.0 71.0 113.0
70 Tine Bogataj Słowenia DNS   109.0
71 Mattia Galiani Włochy 61.5 73.0 101.0
72 Daniel Moroder Włochy 64.0 64.5 84.5
73 Peter Resinger Austria DNS   77.0

« Alpen Cup 2016/2017 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2016/2017

Alpen Cup 2016/2017

Najbliższe zawody
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich