Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
09.03.2014 - Chaux Neuve (Francja) K-106
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Elias Tollinger Austria 113.5 115.0 260.2
2 Patrick Streitler Austria 114.5 111.5 255.7
3 Dominik Maylaender Niemcy 113.0 110.5 250.2
4 Philipp Aschenwald Austria 111.0 112.0 248.8
5 Sebastian Bradatsch Niemcy 110.5 111.0 247.1
6 Tim Heinrich Niemcy 113.0 110.0 243.3
7 Paul Winter Niemcy 110.5 109.0 243.0
8 Killian Peier Szwajcaria 110.5 108.4 240.1
9 Gabriel Karlen Szwajcaria 109.5 108.5 236.8
10 Stefan Huber Austria 108.0 108.5 236.6
11 Alexander Hayboeck Austria 109.5 108.0 236.4
12 Martin Hamann Niemcy 112.0 105.5 235.9
13 Tilen Bartol Słowenia 108.0 107.5 234.3
14 Franz Weiss Niemcy 109.0 106.5 233.3
15 Tomaz Verbajs Słowenia 108.5 106.5 231.4
16 Tim Fuchs Niemcy 108.0 107.5 230.3
17 Andreas Schuler Szwajcaria 107.5 107.0 230.0
18 Maximilian Steiner Austria 109.0 104.5 229.2
19 Sepp Lechner Niemcy 106.5 106.5 228.3
20 Thomas Hofer Austria 108.0 105.5 228.2
21 Petrick Hammann Niemcy 110.0 102.5 227.9
22 Jaka Kosec Słowenia 108.0 105.5 226.7
23 Axel Maylaender Niemcy 105.0 105.5 223.3
24 Jeremy Pointu Francja 107.0 104.0 222.2
25 David Siegel Niemcy 112.0 108.0 219.9
26 Matija Stemberger Słowenia 107.0 102.0 219.1
27 Kristijan Ravnik Słowenia 105.5 104.5 218.4
28 Michael Herrmann Niemcy 105.5 102.5 218.3
29 Roland Rokita Austria 107.0 102.0 217.6
30 Ulrich Wohlgenannt Austria 104.0 106.0 216.4
31 Aljaz Vodan Słowenia 106.0 102.5 216.2
32 Andraz Modic Słowenia 111.0 104.5 215.3
33 Ziga Jelar Słowenia 105.0 101.5 215.1
34 Zeno di Lenardo Włochy 101.0 105.0 212.2
  Lucas Schaffer Austria 105.0 101.0 212.2
36 Thomas Ortner Austria 100.5 106.0 212.1
37 Markus Gruber Austria 103.5 102.0 211.8
38 Luca Egloff Szwajcaria 104.0 101.5 211.3
39 Markus Rupitsch Austria 103.0 101.0 209.6
40 Florjan Jelovcan Słowenia 100.0 105.0 209.4
41 Urban Rogelj Słowenia 103.5 100.0 208.2
42 Jan Kus Słowenia 101.0 101.0 204.5
43 Paul Brasme Francja 103.0 100.0 204.3
44 Zak Silih Słowenia 101.5 99.5 204.2
45 Anze Lavtizar Słowenia 100.0 102.0 204.0
46 Alex Insam Włochy 103.5 97.5 203.7
47 Tobias Birchler Szwajcaria 101.0 100.0 203.2
48 Franz Roeder Niemcy 101.5 98.0 200.0
49 Nik Fabijan Słowenia 101.0 96.5 196.9
50 Jonathan Learoyd Francja 100.5 97.0 195.4
51 Oliver Kamienski Niemcy 99.0 99.0 192.8
52 Julien Faivre Rampant Francja 97.5 98.0 189.3
53 Tine Bogataj Słowenia 97.0 97.5 187.5
54 Martin Schmid Austria 97.0 97.0 187.1
55 Luc Claret Tournier Francja 95.5 97.0 186.4
56 Thomas Roch Dupland Francja 98.0 92.0 180.9
57 Moritz Baer Niemcy 98.0 90.0 173.3
58 Martin Espiau Francja 95.0 91.5 173.1
59 Marco Aberger Austria 101.0 96.0 168.5
60 Luca von Gruenigen Szwajcaria 94.0 88.5 165.4
61 Edouard Vanini Francja 93.5 89.5 165.3
62 Noelig Revilliod Blanchard Francja 89.5 87.0 153.1
63 Guillaume Rabaut Francja 81.5 82.5 127.1
64 Joy Senoner Włochy 86.0 78.0 125.1
65 Tom Guglielmetti Francja 85.5 77.0 121.9
66 Hugo Toux Francja 81.0 78.0 115.6
67 Andrew Lunardi Włochy 88.0 DSQ 74.1

« Alpen Cup 2013/2014 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2013/2014

Alpen Cup 2013/2014

Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich