Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
12.09.2009 - Einsiedeln (Szwajcaria) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thomas Diethart Austria 115.5 113.0 264.3
2 Daniel Althaus Niemcy 113.0 114.5 258.5
3 Markus Eisenbichler Niemcy 114.5 117.5 257.1
4 Stephan Leyhe Niemcy 113.5 111.5 255.5
5 Gasper Klinec Słowenia 112.5 111.5 254.2
6 Ronan Lamy Chappuis Francja 112.0 110.5 249.5
7 Luka Leban Słowenia 110.5 116.5 248.6
8 Marinus Kraus Niemcy 111.0 110.0 245.3
9 Bjoern Koch Austria 110.5 111.0 244.7
10 Ziga Mandl Słowenia 111.0 109.5 243.9
  Klemen Omladic Słowenia 108.5 112.0 243.9
12 Luka Brnot Słowenia 112.0 108.0 243.0
13 Gregor Deschwanden Szwajcaria 110.0 109.0 240.2
14 Christian Reiter Austria 111.0 106.5 240.0
15 Andreas Schuler Szwajcaria 107.0 111.0 239.9
16 Jan Druzina Słowenia 116.0 103.0 239.7
17 Marc Ganserer Niemcy 110.5 107.0 239.5
18 Johannes Obermayr Austria 114.0 108.5 239.0
  Florian Altenburger Austria 110.5 107.0 239.0
20 Matjaz Pungertar Słowenia 110.5 107.0 238.5
21 Thomas Lackner Austria 109.5 107.0 236.2
22 Florian Horst Niemcy 108.5 108.0 235.7
23 Jaka Hvala Słowenia 109.0 108.5 235.0
24 Stefan Kraft Austria 107.0 107.0 233.2
25 Pius Paschke Niemcy 107.0 106.0 230.4
26 Lukas Dilitz Austria 114.5 111.5 229.3
27 Andre Wesch Niemcy 105.0 108.0 228.4
28 Johannes Lenz Austria 106.0 105.5 226.2
29 Luca Egloff Szwajcaria 102.5 108.0 223.4
  Markus Schiffner Austria 105.0 105.5 223.4
31 David Danler-Swat Austria 109.5 104.0 223.3
32 Sebastian Sperl Austria 109.5 100.5 222.5
33 Jonas Faller Niemcy 107.0 103.5 221.9
34 Daniel Weiss Niemcy 101.0 108.0 219.2
  Pascal Kaelin Szwajcaria 105.0 104.0 219.2
36 Jan Maylaender Niemcy 103.0 105.5 218.8
37 Nejc Dezman Słowenia 104.0 104.5 218.3
38 Sepp Lechner Niemcy 107.5 99.0 217.2
39 Florian Menz Niemcy 105.5 101.5 217.1
40 Michael Lunardi Włochy 106.0 102.0 216.9
41 Denis Zupancic Słowenia 107.5 102.0 214.6
42 Christoph Stauder Austria 105.0 100.5 214.4
43 Daniel Huber Austria 104.5 109.5 213.7
44 Guillaume Berney Szwajcaria 106.5 98.0 213.6
45 Urban Susnik Słowenia 107.5 99.5 213.1
46 Fabian Waldis Szwajcaria 105.0 99.5 212.1
47 Matej Dobovsek Słowenia 108.0 109.5 211.5
48 Sascha Duerr Szwajcaria 106.0 99.5 211.4
49 Pascal Sommer Szwajcaria 105.5 98.5 210.2
50 Daniel Kuehn Niemcy 101.5 101.5 207.9
51 Tim Babnik Słowenia 106.0 100.0 207.8
52 Vital Anken Szwajcaria 105.5 99.0 207.6
53 Benjamin Raffort Francja 104.5 98.0 205.5
54 Olivier Anken Szwajcaria 98.5 102.5 202.3
55 Anze Martinc Słowenia 99.5 99.5 201.7
56 Matic Benedik Słowenia 101.0 98.0 200.2
57 Clemens Aigner Austria 99.0 94.5 190.3
58 Federico Cecon Włochy 92.5 91.5 168.7
59 Nicolas Gonthier Francja 92.0 87.5 158.1
60 Zeno di Lenardo Włochy 81.5 79.5 126.3
61 Giacomo Marcocig Włochy 73.0 71.0 91.2

« Alpen Cup 2009/2010 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2009/2010

Alpen Cup 2009/2010

Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
01:45
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
15:55
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Ryoyu Kobayashi
66%
Karl Geiger
7%
inny skoczek
6%
Halvor Egner Granerud
3%
Marius Lindvik
2%
Markus Eisenbichler
2%
Anze Lanisek
1%
Jan Hoerl
1%
Robert Johansson
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich