Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team

W zakończonych przed chwilą kwalifikacjach do konkursu skoków w norweskim Lillehammer najdalej poleciał Rok Benkovic. Słoweniec wylądował na 132 metrze, wyprzedzając Fina Tamiego Kiuru (tylko pół metra bliżej). Trzeci był Anders Bardal z Norwegii.

Lider Pucharu Świata Janne Ahonen był 9. (ex aequo z Martinem Schmittem) - 129,5 m. Fin dostał niskie noty za styl (lądowanie bez telemarku) i dlatego uplasował się tak nisko. Goniący go w klasyfikacji generalnej PŚ Roar Ljoekelsoey skoczył 2,5 m bliżej, zajął siódme miejsce.

Polacy skakali słabo. Najlepszy był Wojciech Skupień, który cudem wszedł do konkursowej "50". Robert Mateja i Marcin Bachleda zajęli miejsca pod koniec stawki.

 Wyniki kwalifikacji
 miejsce i skoczek odl. punkty
  1. Rok Benkovic (Słowenia)
  2. Tami Kiuru (Finlandia)
  3. Anders Bardal (Norwegia)
  4. Tommy Ingebrigtsen (Norwegia)
  5. Thomas Morgenstern (Austria)
  6. Simon Ammann (Szwajcaria)
  7. Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
  8. Akseli Kokkonen (Finlandia)
  9. Martin Schmitt (Niemcy)
 10.Janne Ahonen (Finlandia)
 11.Noriaki Kasai (Japonia)
 12.Janne Happonen (Finlandia)
 13.Robert Kranjec (Słowenia)
 14.Björn Einar Romören (Norwegia)
 15.Michael Uhrmann (Niemcy)
 16.Georg Späth (Niemcy)
 17.Wolfgang Loitzl (Austria)
 18.Andreas Kofler (Austria)
 19.Akira Higashi (Japonia)
 20.Lars Bystoel (Norwegia)
 21.Jakub Janda (Czechy)
 22.Morten Solem (Norwegia)
 23.Johan Erikson (Szwecja)
 24.Henning Stensrud (Norwegia)
 25.Maximilian Mechler (Niemcy)
 26.Andreas Goldberger (Austria)
 27.Asan Tachtahunov (Kazachstan)
 28.Martin Koch (Austria)
 29.Daniel Forfang (Norwegia)
 30.Sigurd Pettersen (Norwegia)
 31.Jussi Hautamäki (Finlandia)
 32.Primoz Peterka (Słowenia)
 33.Ole Christen Enger (Norwegia)
 34.Emmanuel Chedal (Francja)
 35.Hideharu Miyahira (Japonia)
 36.Olav Magne Dönnem (Norwegia)
 37.Kazuyoshi Funaki (Japonia)
 38.Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
 39.Stephan Hocke (Niemcy)
 40.Roland Muller (Austria)
 41.Stefan Kaiser (Austria)
 42.Jens Salumä (Estonia)
 43.Matti Hautamäki (Finlandia)
 44.Daiki Ito (Japonia)
 45.Veli-Matti Lindström (Finlandia)
 46.Clint Jones (USA)
 47.Alexander Herr (Niemcy)
 48.Wojciech Skupień (Polska)
 49.Andreas Küttel (Szwajcaria)
 50.Radik Zhaparov (Kazachstan)
 51.Erik Ulimoen (Norwegia)
 52.Jon Aaraas (Norwegia)
 53.Haakon Helgesen (Norwegia)
 54.Jaan Juris (Estonia)
 55.Balthasar Schneider (Austria)
 56.Jan Matura (Czechy)
 57.Isak Grimholm (Szwecja)
 58.Hiroki Yamada (Japonia)
 59.Kim-Roar Hansen (Norwegia)
 60.Dimitry Ipatov (Rosja)
 61.David Lazzaroni (Francja)
 62.Martin Mesik (Słowacja)
 63.Chil Gu Kang (Korea Pd.)
 64.Jernej Damjan (Słowenia)
 65.Erik Leine Wangen (Norwegia)
 66.Andreas Aren (Szwecja)
 67.Robert Mateja (Polska)
 68.Peter Zonta (Słowenia)
 69.Marcin Bachleda (Polska)
 70.Heung Chul Choi (Korea Pd.)
 71.Alexey Silaev (Rosja)
 72.Boy van Baarle (Holandia)
132.0
131.5
130.0
130.0
129.5
128.5
127.0
127.0
127.0
129.5
125.5
125.0
125.5
126.5
124.0
124.0
123.0
123.0
123.0
122.0
122.0
121.5
121.5
121.0
120.5
119.5
120.0
119.0
118.5
121.01
19.0
118.5
118.0
118.0
117.0
117.5
116.5
116.0
116.5
115.5
112.5
112.5
115.0
112.0
114.5
112.0
112.0
111.5
112.5
111.0
110.0
109.5
109.5
110.0
110.5
109.0
108.5
106.0
106.5
106.5
104.5
105.0
104.5
103.5
103.0
103.0
101.5
103.5
100.5
95.5
94.0
67.0
137.6
136.2
133.5
133.0
130.6
130.3
128.6
128.1
127.6
127.6
125.9
125.5
125.4
121.7
121.2
121.2
120.9
119.9
118.9
118.6
117.6
116.7
115.7
115.3
113.4
113.1
113.0
111.7
111.3
110.8
110.7
110.3
109.4
108.9
108.1
108.0
107.7
105.3
104.7
103.9
98.5
98.0
98.0
97.1
97.1
96.6
96.6
96.2
95.5
95.3
94.0
93.1
93.1
93.0
92.4
91.2
90.8
86.3
86.2
85.2
82.6
82.5
81.1
79.3
78.9
77.4
76.7
76.3
74.4
63.4
60.7
4.1

Nasz serwis przeprowadzi relację LIVE z konkursu indywidualnego. Serdecznie zapraszamy!

RELACJA LIVE: live.skokinarciarskie.com
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2004 - wszystkie artykuły
Komentarze
Izka
Domino odblokuj mnie wreszcie!
(12.03.2004)
izka
Hehehe Domino no comment :-)
Axu de best!!!
(12.03.2004)
domino
brawo Rok!!!
(12.03.2004)
kosko
zdegustowany: masz racje
(12.03.2004)
zdegustowany
Bachleda Mateja,Skupien.....to gorzej nisz druga liga, nikogo to ne interesuje. Jesli nie potrafisz nie pchaj sie na afisz.
(12.03.2004)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Benkovic najdalej w kwalifikacjach
Benkovic najdalej w kwalifikacjach

Benkovic najdalej w kwalifikacjach

Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
11:55
Eurosport w Player.pl Sapporo | 2. konkurs indywidualny, HS 134
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
19:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
59%
nie
30%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich