Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
02.03.2024, godz. 15:30
Oberhof HS-100
FIS Cup

W zakończonych przed chwilą kwalifikacjach do konkursu skoków w norweskim Lillehammer najdalej poleciał Rok Benkovic. Słoweniec wylądował na 132 metrze, wyprzedzając Fina Tamiego Kiuru (tylko pół metra bliżej). Trzeci był Anders Bardal z Norwegii.

Lider Pucharu Świata Janne Ahonen był 9. (ex aequo z Martinem Schmittem) - 129,5 m. Fin dostał niskie noty za styl (lądowanie bez telemarku) i dlatego uplasował się tak nisko. Goniący go w klasyfikacji generalnej PŚ Roar Ljoekelsoey skoczył 2,5 m bliżej, zajął siódme miejsce.

Polacy skakali słabo. Najlepszy był Wojciech Skupień, który cudem wszedł do konkursowej "50". Robert Mateja i Marcin Bachleda zajęli miejsca pod koniec stawki.

 Wyniki kwalifikacji
 miejsce i skoczek odl. punkty
  1. Rok Benkovic (Słowenia)
  2. Tami Kiuru (Finlandia)
  3. Anders Bardal (Norwegia)
  4. Tommy Ingebrigtsen (Norwegia)
  5. Thomas Morgenstern (Austria)
  6. Simon Ammann (Szwajcaria)
  7. Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
  8. Akseli Kokkonen (Finlandia)
  9. Martin Schmitt (Niemcy)
 10.Janne Ahonen (Finlandia)
 11.Noriaki Kasai (Japonia)
 12.Janne Happonen (Finlandia)
 13.Robert Kranjec (Słowenia)
 14.Björn Einar Romören (Norwegia)
 15.Michael Uhrmann (Niemcy)
 16.Georg Späth (Niemcy)
 17.Wolfgang Loitzl (Austria)
 18.Andreas Kofler (Austria)
 19.Akira Higashi (Japonia)
 20.Lars Bystoel (Norwegia)
 21.Jakub Janda (Czechy)
 22.Morten Solem (Norwegia)
 23.Johan Erikson (Szwecja)
 24.Henning Stensrud (Norwegia)
 25.Maximilian Mechler (Niemcy)
 26.Andreas Goldberger (Austria)
 27.Asan Tachtahunov (Kazachstan)
 28.Martin Koch (Austria)
 29.Daniel Forfang (Norwegia)
 30.Sigurd Pettersen (Norwegia)
 31.Jussi Hautamäki (Finlandia)
 32.Primoz Peterka (Słowenia)
 33.Ole Christen Enger (Norwegia)
 34.Emmanuel Chedal (Francja)
 35.Hideharu Miyahira (Japonia)
 36.Olav Magne Dönnem (Norwegia)
 37.Kazuyoshi Funaki (Japonia)
 38.Jörg Ritzerfeld (Niemcy)
 39.Stephan Hocke (Niemcy)
 40.Roland Muller (Austria)
 41.Stefan Kaiser (Austria)
 42.Jens Salumä (Estonia)
 43.Matti Hautamäki (Finlandia)
 44.Daiki Ito (Japonia)
 45.Veli-Matti Lindström (Finlandia)
 46.Clint Jones (USA)
 47.Alexander Herr (Niemcy)
 48.Wojciech Skupień (Polska)
 49.Andreas Küttel (Szwajcaria)
 50.Radik Zhaparov (Kazachstan)
 51.Erik Ulimoen (Norwegia)
 52.Jon Aaraas (Norwegia)
 53.Haakon Helgesen (Norwegia)
 54.Jaan Juris (Estonia)
 55.Balthasar Schneider (Austria)
 56.Jan Matura (Czechy)
 57.Isak Grimholm (Szwecja)
 58.Hiroki Yamada (Japonia)
 59.Kim-Roar Hansen (Norwegia)
 60.Dimitry Ipatov (Rosja)
 61.David Lazzaroni (Francja)
 62.Martin Mesik (Słowacja)
 63.Chil Gu Kang (Korea Pd.)
 64.Jernej Damjan (Słowenia)
 65.Erik Leine Wangen (Norwegia)
 66.Andreas Aren (Szwecja)
 67.Robert Mateja (Polska)
 68.Peter Zonta (Słowenia)
 69.Marcin Bachleda (Polska)
 70.Heung Chul Choi (Korea Pd.)
 71.Alexey Silaev (Rosja)
 72.Boy van Baarle (Holandia)
132.0
131.5
130.0
130.0
129.5
128.5
127.0
127.0
127.0
129.5
125.5
125.0
125.5
126.5
124.0
124.0
123.0
123.0
123.0
122.0
122.0
121.5
121.5
121.0
120.5
119.5
120.0
119.0
118.5
121.01
19.0
118.5
118.0
118.0
117.0
117.5
116.5
116.0
116.5
115.5
112.5
112.5
115.0
112.0
114.5
112.0
112.0
111.5
112.5
111.0
110.0
109.5
109.5
110.0
110.5
109.0
108.5
106.0
106.5
106.5
104.5
105.0
104.5
103.5
103.0
103.0
101.5
103.5
100.5
95.5
94.0
67.0
137.6
136.2
133.5
133.0
130.6
130.3
128.6
128.1
127.6
127.6
125.9
125.5
125.4
121.7
121.2
121.2
120.9
119.9
118.9
118.6
117.6
116.7
115.7
115.3
113.4
113.1
113.0
111.7
111.3
110.8
110.7
110.3
109.4
108.9
108.1
108.0
107.7
105.3
104.7
103.9
98.5
98.0
98.0
97.1
97.1
96.6
96.6
96.2
95.5
95.3
94.0
93.1
93.1
93.0
92.4
91.2
90.8
86.3
86.2
85.2
82.6
82.5
81.1
79.3
78.9
77.4
76.7
76.3
74.4
63.4
60.7
4.1

Nasz serwis przeprowadzi relację LIVE z konkursu indywidualnego. Serdecznie zapraszamy!

RELACJA LIVE: live.skokinarciarskie.com
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2004 - wszystkie artykuły
Komentarze
Izka
Domino odblokuj mnie wreszcie!
(12.03.2004)
izka
Hehehe Domino no comment :-)
Axu de best!!!
(12.03.2004)
domino
brawo Rok!!!
(12.03.2004)
kosko
zdegustowany: masz racje
(12.03.2004)
zdegustowany
Bachleda Mateja,Skupien.....to gorzej nisz druga liga, nikogo to ne interesuje. Jesli nie potrafisz nie pchaj sie na afisz.
(12.03.2004)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Benkovic najdalej w kwalifikacjach
Benkovic najdalej w kwalifikacjach

Benkovic najdalej w kwalifikacjach

Najbliższe zawody - szczegółowy program
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
09:00
PŚ Lahti
15:45
PŚ Lahti
17:00
PŚ Lahti
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
10:00
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
11:15
CoC Planica
konkurs ind.
14:30
PŚ Lahti
kwalifikacje M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
23:45
Eurosport w Player.pl Lahti | 1. konkurs, HS 130
jutro
15:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 1. konkurs, HS 130
jutro
15:30
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + konkurs drużynowy, HS 130
jutro
15:30
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio przed konkursem drużynowym
jutro
15:55
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs drużynowy seria 1
jutro
16:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
17:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
jutro
17:25
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs drużynowy seria 2
jutro
18:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio po konkursie drużynowym
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
61%
nie
28%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich