Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
21.07.2019, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Łukasz Bukowski Polska 500  
2 Dawid Krupa Polska 360 -140
3 Jakub Jurosz Polska 312 -188
4 Paweł Twardosz Polska 310 -190
5 Mateusz Staszel Polska 254 -246
6 Paweł Chyc Polska 250 -250
7 Mateusz Dyrcz Polska 238 -262
8 Dominik Kastelik Polska 180 -320
9 Krystian Pacholarz Polska 165 -335
10 Paweł Stwora Polska 128 -372

Wyniki konkursów
03.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
04.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Łukasz Bukowski (Polska)
24.01.2017 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Paweł Twardosz (Polska)
25.01.2017 Zakopane Polska K-85
Zwycięzcy: Paweł Chyc (Polska) / Paweł Twardosz (Polska)
17.02.2017 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Dawid Krupa (Polska)
18.02.2017 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Łukasz Bukowski (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Damian Skupień Polska 385  
2 Tomasz Pilch Polska 350 -35
3 Piotr Kudzia Polska 331 -54
4 Bartosz Czyż Polska 280 -105
5 Mateusz Rajda Polska 272 -113
6 Dawid Jarz±bek Polska 250 -135
7 Łukasz Stawowy Polska 201 -184
  Kacper Konior Polska 201 -184
9 Jakub Chowaniec Polska 190 -195
10 Jarosław Krzak Polska 185 -200
11 Paweł W±sek Polska 180 -205
12 Wiktor Pękala Polska 169 -216
13 Przemysław Kuszel Polska 147 -238
14 Artur Wacławiak Polska 131 -254
15 Szymon Pawłowski Polska 130 -255
16 Andrzej Szczechowicz Polska 107 -278
17 Mariusz Ci¶lak Polska 97 -288
18 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 92 -293
19 Mateusz Marusarz Polska 84 -301

Wyniki konkursów
03.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
04.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
24.01.2017 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
25.01.2017 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
17.02.2017 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
18.02.2017 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Niżnik Polska 435  
2 Krzysztof Kieta Polska 373 -62
3 Patryk Hutyra Polska 346 -89
4 Karol Niemczyk Polska 338 -97
5 Kacper Juroszek Polska 310 -125
6 Mateusz Gruszka Polska 301 -134
7 Kacper Stosel Polska 262 -173
8 Mateusz Małyjurek Polska 201 -234
9 Mateusz Jarosz Polska 196 -239
10 Maciej Zborowski Polska 172 -263
11 Szymon Jojko Polska 169 -266
12 Bartłomiej Klimowski Polska 124 -311
13 Maciej Korzeniowski Polska 110 -325
14 Dawid Haberny Polska 99 -336
15 Krystian Zygmuntowicz Polska 92 -343
  Wiktor Fickowski Polska 92 -343
17 Arkadiusz Jojko Polska 89 -346
18 Adam Skupień Polska 77 -358
19 Oskar Rojek Polska 70 -365
20 Bartłomiej Kowalczyk Polska 57 -378
21 Stanisław Ciszek Polska 54 -381
22 Michał Socha Polska 51 -384
  Marcin Małyjurek Polska 51 -384
24 Tymoteusz Pałka Polska 47 -388
25 Dawid Haberny Polska 46 -389
26 Maciej G±sienica Ciaptak Polska 39 -396
27 Tomasz Piczura Polska 35 -400
28 Jakub Harat Polska 29 -406
29 Wojciech Bukowski Polska 25 -410
30 Jakub Żegleń Polska 21 -414
31 Patryk Pulkowski Polska 18 -417
32 Adrian Wawrzacz Polska 5 -430

Wyniki konkursów
03.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
04.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Krzysztof Kieta (Polska)
24.01.2017 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
25.01.2017 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Kieta (Polska)
17.02.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Karol Niemczyk (Polska)
18.02.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Karol Niemczyk (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stanisław Majerczyk Polska 440  
2 Jan Habdas Polska 400 -40
3 Michał Martynek Polska 395 -45
4 Jan Rzadkosz Polska 345 -95
5 Jan Bukowski Polska 277 -163
6 Miłosz Krzempek Polska 258 -182
7 Szymon Zapotoczny Polska 235 -205
8 Robert Ry¶ Polska 212 -228
9 Bartłomiej Kuchta Polska 167 -273
10 Maciej Dawidek Polska 156 -284
11 Marcin Wróbel Polska 143 -297
12 Kamil Słodyczka Polska 128 -312
13 Sebastian Zygmuntowicz Polska 118 -322
14 Bartłomiej Bobak Polska 102 -338
15 Wojciech Troszok Polska 99 -341
16 Konrad Czul Polska 90 -350
17 Stanisław Marusarz Polska 80 -360
18 Jan Liszka Polska 77 -363
19 Jan Cudzich Polska 68 -372
20 Piotr Cie¶lar Polska 66 -374
21 Jakub Haza Polska 65 -375
22 Szymon Niemczyk Polska 61 -379
23 Kacper Bysko Polska 57 -383
24 Dawid Żlik Polska 56 -384
25 Mateusz Chra¶cina Polska 48 -392
26 Jakub Wisełka Polska 35 -405
27 Grzegorz Mitręga Polska 6 -434

Wyniki konkursów
03.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
04.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
24.01.2017 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
25.01.2017 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
17.02.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Michał Martynek (Polska)
18.02.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Michał Martynek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kacper Jarz±bek Polska 600  
2 Antoni Orawski Polska 316 -284
3 Mikołaj Serwatowicz Polska 310 -290
4 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 302 -298
5 Tymoteusz Cienciała Polska 272 -328
6 Wiktor Szozda Polska 250 -350
7 Rafał Rafacz Polska 228 -372
8 Mateusz Michniak Polska 173 -427
9 Szymon Jarończyk Polska 170 -430
10 Kamil Waszek Polska 155 -445
11 Andrzej Waliczek Polska 143 -457
12 Jan Mroczkowski Polska 141 -459
13 Tymoteusz Dyduch Polska 135 -465
14 Filip Gluza Polska 116 -484
15 Maciej Staszewski Polska 96 -504
16 Szymon Dubiel Polska 94 -506
17 Wiktor Fender Polska 92 -508
18 Klemens Staszel Polska 91 -509
19 Klemens Joniak Polska 86 -514
20 Jakub Wójcik Polska 83 -517
21 Grzegorz Rafacz Polska 75 -525
22 Łukasz Łukaszczyk Polska 67 -533
23 Szymon Bobak Polska 50 -550
24 Bartłomiej Grzebień Polska 46 -554
25 Michał Obtułowicz Polska 41 -559
26 Jakub Cie¶lar Polska 34 -566
27 Wojciech Cie¶lar Polska 27 -573
28 Klemens Janiak Polska 26 -574
29 Adam Bachleda Polska 21 -579
30 Mateusz Król Polska 20 -580
31 Szymon Lassak Polska 19 -581
32 Filip D±bkowski Polska 13 -587
33 Kacper Tomasiak Polska 10 -590
34 Jakub Żyła Polska 8 -592
35 Mikołaj Wantulok Polska 2 -598
  Filip Staszewski Polska 2 -598
  Michał Zarycki Polska 2 -598

Wyniki konkursów
03.01.2017 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
04.01.2017 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
24.01.2017 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
25.01.2017 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
17.02.2017 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
18.02.2017 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIORKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Kil Polska 425  
2 Kamila Karpiel Polska 395 -30
3 Magdalena Pałasz Polska 330 -95
4 Kinga Rajda Polska 320 -105
5 Joanna Szwab Polska 296 -129
6 Paulina Cie¶lar Polska 258 -167
7 Sabina Król Polska 215 -210
8 Anna Twardosz Polska 200 -225
9 Katarzyna Pałasz Polska 192 -233
10 Katarzyna Harsche Polska 183 -242
11 Róża Pawlikowska Polska 160 -265
12 Nikola Pietraszko Polska 88 -337
13 Anna Ż±dło Polska 80 -345

Wyniki konkursów
03.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
04.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
24.01.2017 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
25.01.2017 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
17.02.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
18.02.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sara Tajner Polska 560  
2 Natalia Kobiela Polska 520 -40
3 Wiktoria Przybyła Polska 310 -250
4 Wiktoria Kieresnowska Polska 300 -260
5 Paulina Czepczor Polska 240 -320
6 Zuzanna Rapacz Polska 180 -380
7 Karolina Kiraga Polska 90 -470
8 Nikola Kiersnowska Polska 50 -510

Wyniki konkursów
03.01.2017 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
04.01.2017 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
24.01.2017 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Natalia Kobiela (Polska)
25.01.2017 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
17.02.2017 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Natalia Kobiela (Polska)
18.02.2017 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Artur Kukuła Polska 472  
2 Krzysztof Leja Polska 410 -62
3 Michał Gut-Chowaniec Polska 280 -192
4 Kamil Gałysa Polska 234 -238
5 Przemysław Kantyka Polska 200 -272
6 Wojciech Marusarz Polska 190 -282
7 Andrzej Stękała Polska 130 -342
8 Stanisław Biela Polska 120 -352
9 Krzysztof Miętus Polska 105 -367
  Krzysztof Biegun Polska 105 -367
11 Jakub Kot Polska 100 -372

Wyniki konkursów
03.01.2017 Szczyrk - senior Polska K-70
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
04.01.2017 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
24.01.2017 Zakopane Polska K-85
Zwycięzcy: Krzysztof Leja (Polska) / Artur Kukuła (Polska)
25.01.2017 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
17.02.2017 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
18.02.2017 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich