Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
6
7
8
20
21
22
23
27
28
29
marzec 2023
Najbliższe zawody
24.03.2023, godz. 17:00
Lahti HS-130
PŚ K
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andrzej Stękała Polska 312  
2 Konrad Janota Polska 271 -41
3 Stanisław Biela Polska 260 -52
4 Sebastian Hebel Polska 233 -79
5 Michał Gut-Chowaniec Polska 217 -95
6 Bartosz Gąsienica-Laskowy Polska 200 -112
7 Adam Ruda Polska 192 -120
8 Jakub Przybyła Polska 173 -139
9 Michał Pytel Polska 154 -158
10 Damian Urbaś Polska 150 -162
11 Mateusz Kojzar Polska 148 -164
12 Damian Żyła Polska 138 -174
13 Krystian Karpiel Polska 122 -190
14 Gabriel Majcher Polska 106 -206
15 Jan Łowisz Polska 74 -238
16 Narek Jesajan Polska 52 -260
17 Dawid Osiński Polska 46 -266
18 Marcin Budz Polska 36 -276
19 Krystian Gryczuk Polska 29 -283
20 Kamil Bańczak Polska 26 -286
21 Kacper Kupczak Polska 20 -292
22 Przemysław Luber Polska 11 -301

Wyniki konkursów
04.02.2014 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
05.02.2014 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Konrad Janota (Polska)
07.02.2014 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
08.02.2014 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Michał Pytel (Polska)
26.02.2014 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł Gut Polska 420  
2 Łukasz Podżorski Polska 350 -70
3 Krzysztof Leja Polska 280 -140
4 Michał Milczanowski Polska 246 -174
5 Daniel Mąka Polska 240 -180
6 Tymoteusz Urbaś Polska 193 -227
7 Łukasz Bukowski Polska 180 -240
8 Marek Matuszny Polska 175 -245
9 Krystian Kołodziej Polska 140 -280
10 Igor Smorul Polska 112 -308
11 Maciej Dziedzic Polska 101 -319
12 Piotr Byrski Polska 89 -331
13 Maciej Łukaszczyk Polska 83 -337
14 Krzysztof Dziadoń Polska 82 -338
15 Przemysław Kantyka Polska 80 -340
16 Kamil Kurek Polska 77 -343
17 Daniel Żlik Polska 56 -364

Wyniki konkursów
04.02.2014 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
05.02.2014 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
07.02.2014 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
08.02.2014 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
26.02.2014 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Jarząbek Polska 500  
2 Paweł Chyc Polska 286 -214
3 Szymon Łokaj Polska 242 -258
4 Dominik Kastelik Polska 233 -267
5 Paweł Twardosz Polska 223 -277
6 Dawid Krupa Polska 220 -280
7 Bartosz Czyż Polska 218 -282
8 Kacper Konior Polska 213 -287
9 Damian Skupień Polska 175 -325
10 Jakub Jurosz Polska 152 -348
11 Mateusz Dyrcz Polska 139 -361
12 Dawid Hreśka Polska 101 -399
13 Mateusz Staszel Polska 96 -404
14 Jakub Chowaniec Polska 91 -409
15 Andrzej Pałasz Polska 85 -415
16 Przemysław Kuszel Polska 74 -426
17 Krystian Pacholarz Polska 71 -429
18 Bartłomiej Magdziak Polska 70 -430
19 Artur Wacławiak Polska 61 -439
20 Paweł Stwora Polska 58 -442
21 Wiktor Pękala Polska 52 -448
22 Mateusz Marusarz Polska 45 -455
23 Mateusz Gąsienica-Makowski Polska 44 -456
24 Eryk Barteczko Polska 36 -464
25 Łukasz Dyrcz Polska 17 -483
26 Piotr Latusek Polska 14 -486
27 Adrian Janik Polska 11 -489
28 Mariusz Ciślak Polska 10 -490

Wyniki konkursów
04.02.2014 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
05.02.2014 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
07.02.2014 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
08.02.2014 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
25.02.2014 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Patryk Hutyra Polska 350  
2 Tomasz Pilch Polska 330 -20
3 Mateusz Gruszka Polska 321 -29
4 Mateusz Małyjurek Polska 318 -32
5 Piotr Kudzia Polska 280 -70
6 Szymon Jojko Polska 215 -135
7 Łukasz Stawowy Polska 175 -175
8 Kacper Stosel Polska 159 -191
9 Andrzej Szczechowicz Polska 154 -196
10 Jarosław Krzak Polska 128 -222
11 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 117 -233
12 Dawid Haberny Polska 110 -240
13 Mieczysław Kołtaś Polska 100 -250
  Maciej Zborowski Polska 100 -250
15 Marcin Topór Polska 83 -267
16 Kacper Juroszek Polska 82 -268
17 Maciej Korzeniowski Polska 69 -281
18 Szymon Pawłowski Polska 67 -283
19 Patryk Wątroba Polska 55 -295
20 Jan Zoń Polska 54 -296
21 Jakub Szczepaniak Polska 48 -302
22 Karol Niemczyk Polska 36 -314
23 Adrian Nalepka Polska 34 -316
24 Patryk Pulkowski Polska 25 -325
25 Kamil Kocierz Polska 20 -330
  Jakub Harat Polska 20 -330
27 Krzysztof Kieta Polska 13 -337
28 Jakub Cybulski Polska 8 -342

Wyniki konkursów
04.02.2014 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Mateusz Małyjurek (Polska)
05.02.2014 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Mateusz Małyjurek (Polska)
07.02.2014 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
08.02.2014 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Patryk Hutyra (Polska)
25.02.2014 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Patryk Hutyra (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Bartłomiej Klimowski Polska 410  
2 Mateusz Jarosz Polska 330 -80
3 Wiktor Fickowski Polska 286 -124
4 Oskar Rojek Polska 260 -150
5 Jan Bukowski Polska 258 -152
6 Maciej Gąsienica Ciaptak Polska 214 -196
7 Marcin Małyjurek Polska 204 -206
8 Krystian Zygmuntowicz Polska 184 -226
9 Bartłomiej Kowalczyk Polska 145 -265
10 Adam Skupień Polska 114 -296
11 Arkadiusz Jojko Polska 104 -306
12 Michał Martynek Polska 97 -313
13 Jakub Żegleń Polska 96 -314
14 Robert Ryś Polska 87 -323
15 Tomasz Piczura Polska 86 -324
16 Michał Socha Polska 78 -332
17 Mateusz Chraścina Polska 76 -334
18 Miłosz Krzempek Polska 67 -343
19 Sebastian Zygmuntowicz Polska 59 -351
20 Dawid Źlik Polska 37 -373
21 Szymon Olek Polska 35 -375
22 Mateusz Podgórski Polska 34 -376
23 Szymon Niemczyk Polska 33 -377
24 Wojciech Bukowski Polska 32 -378
25 Jan Rzadkosz Polska 29 -381
26 Kacper Bysko Polska 27 -383
27 Maciej Dawidek Polska 25 -385
28 Adam Niżnik Polska 18 -392
29 Kacper Kiraga Polska 11 -399
30 Kacper Jarząbek Polska 10 -400
31 Jan Cudzich Polska 9 -401
32 Szymon Orawiec Polska 8 -402
33 Andrzej Waliczek Polska 5 -405
34 Klemens Szewczyk Polska 3 -407
35 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 2 -408

Wyniki konkursów
04.02.2014 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Bartłomiej Klimowski (Polska)
05.02.2014 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Bartłomiej Klimowski (Polska)
07.02.2014 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Oskar Rojek (Polska)
08.02.2014 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Oskar Rojek (Polska)
25.02.2014 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Jan Bukowski (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIORKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Katarzyna Pałasz Polska 370  
2 Monika Luber Polska 320 -50
3 Magdalena Pałasz Polska 300 -70
4 Anna Mitręga Polska 245 -125
5 Joanna Szwab Polska 240 -130
6 Anna Żądło Polska 230 -140

Wyniki konkursów
04.02.2014 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Katarzyna Pałasz (Polska)
05.02.2014 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Katarzyna Pałasz (Polska)
07.02.2014 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
08.02.2014 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
25.02.2014 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anna Twardosz Polska 460  
2 Joanna Kil Polska 400 -60
3 Kinga Rajda Polska 310 -150
4 Kamila Karpiel Polska 270 -190
5 Marcelina Herzyk Polska 235 -225
6 Dominika Zawada Polska 192 -268
7 Paulina Cieślar Polska 180 -280
8 Sabina Król Polska 142 -318
9 Justyna Badura Polska 112 -348
10 Róża Pawlikowska Polska 104 -356
11 Olga Gębik Polska 77 -383
12 Katarzyna Harsche Polska 72 -388

Wyniki konkursów
04.02.2014 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
05.02.2014 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
07.02.2014 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
08.02.2014 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
25.02.2014 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Robert Johansson
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
23 marca 2023 (czwartek)
24 marca 2023 (piątek)
16:00
PŚ Lahti
seria próbna K
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
25 marca 2023 (sobota)
10:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
13:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
26 marca 2023 (niedziela)
13:50
PŚ Lahti
kwalifikacje M
15:15
PŚ Lahti
konkurs ind. M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
16:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
17:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Lahti, Finalndia
LIVE
jutro
17:30
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
23:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Lahti, Finalndia
25.3.2023
04:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
25.3.2023
04:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Lahti, Finalndia
25.3.2023
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
25.3.2023
09:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Lahti, Finalndia
25.3.2023
09:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto jest największym objawieniem sezonu 2022/23?
Manuel Fettner
Daniel Tschofenig
Andreas Wellinger
Kristoffer Eriksen Sundal
Ren Nikaido
Yevhen Marusiak
Fatih Arda Ipcioglu
Alexandria Loutitt
Eva Pinkelnig
inny zawodnik/zawodniczka
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich