TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andrzej Stękała Polska 312  
2 Konrad Janota Polska 271 -41
3 Stanisław Biela Polska 260 -52
4 Sebastian Hebel Polska 233 -79
5 Michał Gut-Chowaniec Polska 217 -95
6 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 200 -112
7 Adam Ruda Polska 192 -120
8 Jakub Przybyła Polska 173 -139
9 Michał Pytel Polska 154 -158
10 Damian Urba¶ Polska 150 -162
11 Mateusz Kojzar Polska 148 -164
12 Damian Żyła Polska 138 -174
13 Krystian Karpiel Polska 122 -190
14 Gabriel Majcher Polska 106 -206
15 Jan Łowisz Polska 74 -238
16 Narek Jesajan Polska 52 -260
17 Dawid Osiński Polska 46 -266
18 Marcin Budz Polska 36 -276
19 Krystian Gryczuk Polska 29 -283
20 Kamil Bańczak Polska 26 -286
21 Kacper Kupczak Polska 20 -292
22 Przemysław Luber Polska 11 -301

Wyniki konkursów
04.02.2014 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
05.02.2014 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Konrad Janota (Polska)
07.02.2014 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
08.02.2014 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Michał Pytel (Polska)
26.02.2014 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł Gut Polska 420  
2 Łukasz Podżorski Polska 350 -70
3 Krzysztof Leja Polska 280 -140
4 Michał Milczanowski Polska 246 -174
5 Daniel M±ka Polska 240 -180
6 Tymoteusz Urba¶ Polska 193 -227
7 Łukasz Bukowski Polska 180 -240
8 Marek Matuszny Polska 175 -245
9 Krystian Kołodziej Polska 140 -280
10 Igor Smorul Polska 112 -308
11 Maciej Dziedzic Polska 101 -319
12 Piotr Byrski Polska 89 -331
13 Maciej Łukaszczyk Polska 83 -337
14 Krzysztof Dziadoń Polska 82 -338
15 Przemysław Kantyka Polska 80 -340
16 Kamil Kurek Polska 77 -343
17 Daniel Żlik Polska 56 -364

Wyniki konkursów
04.02.2014 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
05.02.2014 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
07.02.2014 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
08.02.2014 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
26.02.2014 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Jarz±bek Polska 500  
2 Paweł Chyc Polska 286 -214
3 Szymon Łokaj Polska 242 -258
4 Dominik Kastelik Polska 233 -267
5 Paweł Twardosz Polska 223 -277
6 Dawid Krupa Polska 220 -280
7 Bartosz Czyż Polska 218 -282
8 Kacper Konior Polska 213 -287
9 Damian Skupień Polska 175 -325
10 Jakub Jurosz Polska 152 -348
11 Mateusz Dyrcz Polska 139 -361
12 Dawid Hre¶ka Polska 101 -399
13 Mateusz Staszel Polska 96 -404
14 Jakub Chowaniec Polska 91 -409
15 Andrzej Pałasz Polska 85 -415
16 Przemysław Kuszel Polska 74 -426
17 Krystian Pacholarz Polska 71 -429
18 Bartłomiej Magdziek Polska 70 -430
19 Artur Wacławiak Polska 61 -439
20 Paweł Stwora Polska 58 -442
21 Wiktor Pękala Polska 52 -448
22 Mateusz Marusarz Polska 45 -455
23 Mateusz G±sienica-Makowski Polska 44 -456
24 Eryk Barteczko Polska 36 -464
25 Łukasz Dyrcz Polska 17 -483
26 Piotr Latusek Polska 14 -486
27 Adrian Janik Polska 11 -489
28 Mariusz Ci¶lak Polska 10 -490

Wyniki konkursów
04.02.2014 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
05.02.2014 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
07.02.2014 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
08.02.2014 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
25.02.2014 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Patryk Hutyra Polska 350  
2 Tomasz Pilch Polska 330 -20
3 Mateusz Gruszka Polska 321 -29
4 Mateusz Małyjurek Polska 318 -32
5 Piotr Kudzia Polska 280 -70
6 Szymon Jojko Polska 215 -135
7 Łukasz Stawowy Polska 175 -175
8 Kacper Stosel Polska 159 -191
9 Andrzej Szczechowicz Polska 154 -196
10 Jarosław Krzak Polska 128 -222
11 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 117 -233
12 Mieczysław Kołta¶ Polska 100 -250
  Maciej Zborowski Polska 100 -250
14 Marcin Topór Polska 83 -267
15 Kacper Juroszek Polska 82 -268
16 Maciej Korzeniowski Polska 69 -281
17 Dawid Haberny Polska 68 -282
18 Szymon Pawłowski Polska 67 -283
19 Patryk W±troba Polska 55 -295
20 Jan Zoń Polska 54 -296
21 Jakub Szczepaniak Polska 48 -302
22 Dawid Haberny Polska 42 -308
23 Karol Niemczyk Polska 36 -314
24 Adrian Nalepka Polska 34 -316
25 Patryk Pulkowski Polska 25 -325
26 Kamil Kocierz Polska 20 -330
  Jakub Harat Polska 20 -330
28 Krzysztof Kieta Polska 13 -337
29 Jakub Cybulski Polska 8 -342

Wyniki konkursów
04.02.2014 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Mateusz Małyjurek (Polska)
05.02.2014 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Mateusz Małyjurek (Polska)
07.02.2014 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
08.02.2014 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Patryk Hutyra (Polska)
25.02.2014 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Patryk Hutyra (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Bartłomiej Klimowski Polska 410  
2 Mateusz Jarosz Polska 330 -80
3 Wiktor Fickowski Polska 286 -124
4 Oskar Rojek Polska 260 -150
5 Jan Bukowski Polska 258 -152
6 Maciej G±sienica Ciaptak Polska 214 -196
7 Marcin Małyjurek Polska 204 -206
8 Krystian Zygmuntowicz Polska 184 -226
9 Bartłomiej Kowalczyk Polska 145 -265
10 Adam Skupień Polska 114 -296
11 Arkadiusz Jojko Polska 104 -306
12 Michał Martynek Polska 97 -313
13 Jakub Żegleń Polska 96 -314
14 Robert Ry¶ Polska 87 -323
15 Tomasz Piczura Polska 86 -324
16 Michał Socha Polska 78 -332
17 Mateusz Chra¶cina Polska 76 -334
18 Miłosz Krzempek Polska 67 -343
19 Sebastian Zygmuntowicz Polska 59 -351
20 Dawid Żlik Polska 37 -373
21 Szymon Olek Polska 35 -375
22 Mateusz Podgórski Polska 34 -376
23 Szymon Niemczyk Polska 33 -377
24 Wojciech Bukowski Polska 32 -378
25 Jan Rzadkosz Polska 29 -381
26 Kacper Bysko Polska 27 -383
27 Maciej Dawidek Polska 25 -385
28 Adam Niżnik Polska 18 -392
29 Kacper Kiraga Polska 11 -399
30 Kacper Jarz±bek Polska 10 -400
31 Jan Cudzich Polska 9 -401
32 Szymon Orawiec Polska 8 -402
33 Andrzej Waliczek Polska 5 -405
34 Klemens Szewczyk Polska 3 -407
35 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 2 -408

Wyniki konkursów
04.02.2014 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Bartłomiej Klimowski (Polska)
05.02.2014 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Bartłomiej Klimowski (Polska)
07.02.2014 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Oskar Rojek (Polska)
08.02.2014 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Oskar Rojek (Polska)
25.02.2014 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Jan Bukowski (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIORKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Katarzyna Pałasz Polska 370  
2 Monika Luber Polska 320 -50
3 Magdalena Pałasz Polska 300 -70
4 Anna Mitręga Polska 245 -125
5 Joanna Szwab Polska 240 -130
6 Anna Ż±dło Polska 230 -140

Wyniki konkursów
04.02.2014 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Katarzyna Pałasz (Polska)
05.02.2014 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Katarzyna Pałasz (Polska)
07.02.2014 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
08.02.2014 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
25.02.2014 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Anna Twardosz Polska 460  
2 Joanna Kil Polska 400 -60
3 Kinga Rajda Polska 310 -150
4 Kamila Karpiel Polska 270 -190
5 Marcelina Herzyk Polska 235 -225
6 Dominika Zawada Polska 192 -268
7 Paulina Cie¶lar Polska 180 -280
8 Sabina Król Polska 142 -318
9 Justyna Badura Polska 112 -348
10 Róża Pawlikowska Polska 104 -356
11 Olga Gębik Polska 77 -383
12 Katarzyna Harsche Polska 72 -388

Wyniki konkursów
04.02.2014 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
05.02.2014 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
07.02.2014 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
08.02.2014 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
25.02.2014 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »