Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2019/2020
29.12.201917:30OberstdorfNiemcyHS-137TCS, nocny
01.01.202014:00Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142TCS
04.01.202014:00InnsbruckAustriaHS-128TCS
06.01.202017:15BischofshofenAustriaHS-142TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Dawid KubackiPolska1131.6 
2Marius LindvikNorwegia1111.0-20.6
3Karl GeigerNiemcy1108.4-23.2
4Ryoyu KobayashiJaponia1096.0-35.6
5Stefan KraftAustria1086.0-45.6
6Johann Andre ForfangNorwegia1051.0-80.6
7Domen PrevcSłowenia1050.9-80.7
8Peter PrevcSłowenia1048.8-82.8
9Daiki ItoJaponia1039.0-92.6
10Stephan LeyheNiemcy1037.5-94.1
11Philipp AschenwaldAustria1035.7-95.9
12Robert JohanssonNorwegia1025.4-106.2
13Kamil StochPolska1023.6-108.0
14Piotr ŻyłaPolska1016.7-114.9
15Markus EisenbichlerNiemcy1011.1-120.5
16Constantin SchmidNiemcy999.8-131.8
17Roman KoudelkaCzechy992.0-139.6
18Michael HayboeckAustria990.6-141.0
19Yukiya SatoJaponia891.3-240.3
20Pius PaschkeNiemcy880.0-251.6
21Anze LanisekSłowenia878.7-252.9
22Killian PeierSzwajcaria862.0-269.6
23Timi ZajcSłowenia853.0-278.6
24Daniel Andre TandeNorwegia848.6-283.0
25Jan HoerlAustria834.0-297.6
26Daniel HuberAustria746.1-385.5
27Simon AmmannSzwajcaria738.4-393.2
28Gregor SchlierenzauerAustria737.3-394.3
29Junshiro KobayashiJaponia717.3-414.3
30Evgeniy KlimovRosja628.3-503.3
31Maciej KotPolska571.9-559.7
32Keiichi SatoJaponia557.5-574.1
33Naoki NakamuraJaponia550.7-580.9
34Taku TakeuchiJaponia532.9-598.7
35Stefan HulaPolska506.0-625.6
36Clemens LeitnerAustria459.4-672.2
37Kevin BicknerUSA449.6-682.0
38Anders HaareNorwegia445.6-686.0
39Antti AaltoFinlandia444.7-686.9
40Mackenzie Boyd-ClowesKanada436.9-694.7
41Sondre RingenNorwegia426.0-705.6
42Moritz BaerNiemcy422.7-708.9
43Robin PedersenNorwegia415.2-716.4
44Stefan HuberAustria357.8-773.8
45Cene PrevcSłowenia355.9-775.7
46Luca RothNiemcy355.5-776.1
47Clemens AignerAustria349.8-781.8
48Gregor DeschwandenSzwajcaria311.3-820.3
49Viktor PolasekCzechy297.5-834.1
50Philipp RaimundNiemcy235.6-896.0
51Sergey TkachenkoKazachstan235.5-896.1
52Martin HamannNiemcy232.9-898.7
53Rok JustinSłowenia217.4-914.2
54Markus SchiffnerAustria206.2-925.4
55Dmitriy VassilievRosja183.6-948.0
56Filip SakalaCzechy183.5-948.1
57Dominik PeterSzwajcaria181.1-950.5
58Manuel FettnerAustria108.5-1023.1
59Roman Sergeevich TrofimovRosja106.0-1025.6
60Federico CeconWłochy100.0-1031.6
61Vladimir ZografskiBułgaria92.5-1039.1
62Tilen BartolSłowenia92.4-1039.2

Wyniki konkursów
29.12.2019OberstdorfNiemcyHS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.01.2020Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
04.01.2020InnsbruckAustriaHS-130
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
06.01.2020BischofshofenAustriaHS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Roman Koudelka
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Joanna Kil (2000)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Dawid Kubacki
48%
Stefan Kraft
18%
Kamil Stoch
14%
Karl Geiger
6%
Marius Lindvik
4%
Piotr Żyła
3%
Yukiya Sato
2%
Ryoyu Kobayashi
2%
Stephan Leyhe
1%
Philipp Aschenwald
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich