Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
25.08.2019, godz. 09:30
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jens Weissflog Niemcy 952.3  
2 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 909.7 -42.6
3 Reinhard Schwarzenberger Austria 882.1 -70.2
4 Hiroya Saito Japonia 881.9 -70.4
5 Christof Duffner Niemcy 872.9 -79.4
6 Janne Ahonen Finlandia 869.1 -83.2
7 Andreas Goldberger Austria 859.6 -92.7
8 Jinya Nishikata Japonia 845.2 -107.1
9 Jani Soininen Finlandia 841.1 -111.2
10 Noriaki Kasai Japonia 838.9 -113.4
11 Dieter Thoma Niemcy 813.6 -138.7
12 Erik Halvorsen Norwegia 802.7 -149.6
13 Sylvain Freiholz Szwajcaria 799.9 -152.4
14 Ralf Gebstedt Niemcy 799.1 -153.2
15 Martin Höllwarth Austria 798.0 -154.3
16 Marco Steinauer Szwajcaria 732.7 -219.6
17 Frantisek Jez Czechy 717.4 -234.9
18 Masahiko Harada Japonia 711.6 -240.7
19 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 702.1 -250.2
20 Gerd Siegmund Niemcy 695.7 -256.6
21 Espen Bredesen Norwegia 680.4 -271.9
22 Naoki Yasuzaki Japonia 664.4 -287.9
23 Adam Małysz Polska 632.7 -319.6
24 Kenji Suda Japonia 585.7 -366.6
25 Andreas Küttel Szwajcaria 568.8 -383.5
26 Jure Radelj Słowenia 557.7 -394.6
27 Roar Ljoekelsoey Norwegia 557.5 -394.8
28 Kazuyoshi Funaki Japonia 551.6 -400.7
29 Kimmo Savolainen Finlandia 544.2 -408.1
30 Kent Johanssen Norwegia 536.8 -415.5
31 Michael Uhrmann Niemcy 473.7 -478.6
32 Lasse Ottesen Norwegia 463.5 -488.8
33 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 462.3 -490.0
34 Roberto Cecon Włochy 441.9 -510.4
35 Sarno Gostisa Słowenia 438.8 -513.5
36 Jaroslav Sakala Czechy 438.4 -513.9
37 Andreas Widhölzl Austria 437.1 -515.2
38 Primoz Peterka Słowenia 435.6 -516.7
39 Sturle Holseter Norwegia 427.6 -524.7
40 Stefan Horngacher Austria 417.5 -534.8
41 Nicolas Jean-Prost Francja 408.4 -543.9
42 Peter Zonta Słowenia 385.2 -567.1
43 Robert Meglic Słowenia 383.9 -568.4
44 Michael Kury Austria 353.6 -598.7
45 Hansjörg Jäkle Niemcy 307.8 -644.5
46 Rico Meinel Niemcy 282.3 -670.0
47 Alexander Herr Niemcy 270.3 -682.0
48 Nicolas Dessum Francja 253.6 -698.7
49 Mika Laitinen Finlandia 247.9 -704.4
50 Marian Bielcik Słowacja 247.0 -705.3
51 Martin Trunz Szwajcaria 240.4 -711.9
52 Jussi Hautamäki Finlandia 238.6 -713.7
53 Jakub Suchacek Czechy 236.3 -716.0
54 Wojciech Skupień Polska 234.2 -718.1
55 Didier Mollard Francja 202.5 -749.8
56 Bruno Reuteler Szwajcaria 188.6 -763.7
57 Naoto Ito Japonia 180.8 -771.5
58 Randy Weber USA 174.6 -777.7
59 Andrej Vervejkin Kazachstan 169.1 -783.2
60 Urban Franc Słowenia 167.2 -785.1
61 Matthias Wallner Austria 164.2 -788.1
62 Marek GwóĽdĽ Polska 158.8 -793.5
63 Dmitri Chvykov Kazachstan 147.1 -805.2
64 Christian Reinthaler Austria 146.8 -805.5
65 Sven Hannawald Niemcy 145.3 -807.0
66 Tero Koponen Finlandia 101.9 -850.4
67 Vladimir Rosko Słowacja 98.3 -854.0
68 Robert Mateja Polska 81.0 -871.3
69 Ronny Hornschuh Niemcy 76.1 -876.2
70 Karl-Heinz Dorner Austria 73.4 -878.9
71 Christian Samitz Austria 56.2 -896.1
72 Frank Reichel Niemcy 54.7 -897.6
Wyniki konkursów
30.12.1995 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Mika Laitinen (Finlandia)
01.01.1996 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
04.01.1996 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
06.01.1996 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Jens Weissflog (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich