Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
08.03.2024, godz. 17:00
Lahti HS-130
ICoC
Kalendarz zawodów - Puchar Świata kobiet 2015/2016
04.12.2015 15:00 Lillehammer Norwegia HS-100 nocny
12.12.2015 13:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-100
13.12.2015 12:00 Niżnyj Tagił Rosja HS-100
16.01.2016 03:00 Sapporo Japonia HS-100
17.01.2016 03:00 Sapporo Japonia HS-100
22.01.2016 09:00 Zao Japonia HS-100
23.01.2016 08:45 Zao Japonia HS-100
30.01.2016 15:30 Oberstdorf Niemcy HS-106
31.01.2016 15:30 Oberstdorf Niemcy HS-106
04.02.2016 17:00 Oslo Norwegia HS-134
06.02.2016 13:00 Hinzenbach Austria HS-94
07.02.2016 12:30 Hinzenbach Austria HS-94
13.02.2016 14:00 Ljubno Słowenia HS-95
14.02.2016 14:00 Ljubno Słowenia HS-95
19.02.2016 08:00 Lahti Finlandia HS-100
27.02.2016 10:00 Ałmaty Kazachstan HS-106
28.02.2016 10:00 Ałmaty Kazachstan HS-106
05.03.2016 12:30 Rasnov Rumunia HS-100 odwołany
06.03.2016 12:30 Rasnov Rumunia HS-100 odwołany
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sara Takanashi Japonia 1610  
2 Daniela Iraschko-Stolz Austria 1139 -471
3 Maja Vtic Słowenia 908 -702
4 Jacqueline Seifriedsberger Austria 695 -915
5 Chiara Kreuzer Austria 632 -978
6 Maren Lundby Norwegia 586 -1024
7 Irina Avvakumova Rosja 572 -1038
8 Yuki Ito Japonia 505 -1105
9 Ema Klinec Słowenia 426 -1184
10 Spela Rogelj Słowenia 415 -1195
11 Carina Vogt Niemcy 345 -1265
12 Katharina Schmid Niemcy 341 -1269
13 Nita Englund USA 339 -1271
14 Juliane Seyfarth Niemcy 320 -1290
15 Eva Pinkelnig Austria 313 -1297
16 Elena Runggaldier Włochy 284 -1326
17 Yuka Seto Japonia 257 -1353
18 Julia Clair Francja 251 -1359
19 Ursa Bogataj Słowenia 235 -1375
20 Taylor Henrich Kanada 226 -1384
21 Julia Kykkänen Finlandia 204 -1406
22 Kaori Iwabuchi Japonia 191 -1419
23 Katja Pozun Słowenia 160 -1450
24 Anna Rupprecht Niemcy 153 -1457
25 Sofia Tikhonova Rosja 141 -1469
26 Eva Logar Słowenia 106 -1504
27 Elisabeth Raudaschl Austria 98 -1512
28 Tara Geraghty-Moats USA 92 -1518
29 Line Jahr Norwegia 91 -1519
30 Evelyn Insam Włochy 75 -1535
31 Daniela Haralambie Rumunia 56 -1554
32 Anastasiya Barannikova Rosja 51 -1559
33 Svenja Wuerth Niemcy 43 -1567
  Coline Mattel Francja 43 -1567
35 Agnes Reisch Niemcy 42 -1568
36 Pauline Hessler Niemcy 40 -1570
  Nika Kriznar Słowenia 40 -1570
38 Gianina Ernst Niemcy 32 -1578
  Luisa Goerlich Niemcy 32 -1578
40 Silje Opseth Norwegia 22 -1588
  Manuela Malsiner Włochy 22 -1588
42 Zdenka Pesatova Czechy 18 -1592
43 Abby Ringquist USA 14 -1596
44 Ksenia Kablukova Rosja 12 -1598
45 Alexandra Kustova Rosja 11 -1599
46 Ramona Straub Niemcy 10 -1600
47 Claudia Purker Austria 9 -1601
48 Anna Odine Stroem Norwegia 8 -1602
49 Barbora Blazkova Czechy 6 -1604
50 Lea Lemare Francja 4 -1606
51 Atsuko Tanaka Kanada 3 -1607
52 Jun Maruyama Japonia 2 -1608
53 Sabrina Windmueller Szwajcaria 1 -1609
  Kinga Rajda Polska 1 -1609
  Lara Malsiner Włochy 1 -1609
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2886  
2 Japonia Japonia 2565 -321
3 Słowenia Słowenia 2290 -596
4 Niemcy Niemcy 1358 -1528
5 Rosja Rosja 787 -2099
6 Norwegia Norwegia 707 -2179
7 USA USA 445 -2441
8 Włochy Włochy 382 -2504
9 Francja Francja 298 -2588
10 Kanada Kanada 229 -2657
11 Finlandia Finlandia 204 -2682
12 Rumunia Rumunia 56 -2830
13 Czechy Czechy 24 -2862
14 Polska Polska 1 -2885
  Szwajcaria Szwajcaria 1 -2885
Wyniki konkursów
04.12.2015 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
12.12.2015 Niżny Tagił Rosja K-90
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
13.12.2015 Niżny Tagił Rosja K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
16.01.2016 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
17.01.2016 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
22.01.2016 Zao Japonia K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
23.01.2016 Zao Japonia K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
30.01.2016 Oberstdorf Niemcy K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
31.01.2016 Oberstdorf Niemcy K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
04.02.2016 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
06.02.2016 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
07.02.2016 Hinzenbach Austria K-85
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
13.02.2016 Ljubno Słowenia K-85
Zwycięzca: Maja Vtic (Słowenia)
14.02.2016 Ljubno Słowenia K-95
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
19.02.2016 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
27.02.2016 Ałmaty Kazachstan K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
28.02.2016 Ałmaty Kazachstan K-95
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Michael Hayboeck
Najbliższe zawody - szczegółowy program
8 marca 2024 (piątek)
12:00
PŚ Oslo
odprawa techniczna M
12:30
PŚ Oslo
odprawa techniczna K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna K
14:45
PŚ Oslo
oficjalny trening M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening K
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
17:00
PŚ Oslo
kwalifikacje M
18:15
PŚ Oslo
oficjalny trening K
20:00
PŚ Oslo
kwalifikacje K
9 marca 2024 (sobota)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna M
13:40
PŚ Oslo
seria próbna M
14:40
PŚ Oslo
konkurs ind. M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening M
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna M
16:45
PŚ Oslo
konkurs ind. K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. M
10 marca 2024 (niedziela)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna M
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
dzisiaj
06:53
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
dzisiaj
07:55
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
dzisiaj
13:02
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
00:30
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
05:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
06:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
07:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
12:30
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
19:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
61%
nie
28%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich